Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy mióta a...

Miért van az, hogy mióta a fidesz van hatalmon, a zsidók és a cigányok védettek, csak az LMBTQ-kat lehet szidni?

Figyelt kérdés

máj. 28. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Ők sem védettek, lehet bárkit szidni ebben az országban.

De ami jogos az jogos, LMBTQ-t annak ellenére hülyeségnek gondolom egy inkább jobboldalú felfogású országban bedobni.

Engem is hidegen hagy, van itt nagyobb gond is. Ez is csak megossza a társadalmat is feszültséget uszít.(lásd USA)

Témánál maradva a romák félzárkóztatása, taníttatása ami nem sikerült egyik kormánynak sem.

máj. 28. 17:46
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez is haladás, előttük még a ßuzikat sem lehetett szidni.
máj. 28. 17:48
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell szidni senkit, a Lehet Más a BTQ-t sem.
máj. 28. 18:14
 4/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
A migránsokat is lehet. Meg Sorost is, ő meg zsidó származású. Mit lehet? Kell!
máj. 28. 19:33
Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK
 5/16 Vuk-91 ***** válasza:
4%

Nos... az a helyzet hogy azért a Fidesz előtt is védelmet éreztek ezek a népek. A Zsidó vallásúakat ugye a 2. világháború miatt nem szabad bántani, bár az a rész is elég sokat dob(ott) rajta, mert ugye, van egy, a zsidósággal asszociált (bár nem minden zsidó által elfogadott) ország, Izrael, amellyel sokan a legelőnyösebb kapcsolatot akarják tartani (bár ez a trend valószínűleg meg fog rökönyödni nemrég történt, Palesztinát ért bombázások miatt). A Cigányokat is szinte túlságosan is védték (annyira, hogy elfelejtettek egy effektív felzárkóztató programot bevetni, ám arra volt arcuk, hogy a magyarokat barbár gyilkosoknak, a cigányokat ártatlan báránybébinek állítsák be, és bár az előbbi sajnos sok esetben sajnos bizonyítást nyer, az utóbbi azért elég bátorkodóan kockázatos állítás, tekintve hogy nem létezik ártatlan ember, bőrszíntől függetlenül, a cigányságot pedig mintha bátorítanák arra, hogy mérgező életmódot éljenek.

A Fidesz annyit csinált, hogy kiválogatott pár kisebbséget, hogy végül jól tökönrúgja őket, a fogyatékkal élőktől a hajléktalanokon át, az LMBTQ+ közösségig, az utóbbit különösen támadva, mert ugye "Magyarország "keresztény" ország". Mintha ez bárkit érdekelne. Ez különösen nyílvánvaló volt, amikor a kormány kiadta az újabb törvénymódosításokat, amiben kijelentették, hogy "Az anya a nő, az apa a férfi", ami bár ténynek tény, valaki kiszüli a gyereket valakinek a magjából, de a törvényjavaslatot részletesebben elemezve megtiltották transznemű polgártársainknak azt a dolgot, ami nekik gyakorlatilag az orvos és a pszichológus/pszichiáter receptre írt, legalábbis a hivatalos okiratokon, azt gondolván, hogy ezzel "bátorítja a saját nem elfogadását", ami a diszfória működésének teljes kihagyását sejteti a törvényhozók fejében, de azt is meg merik tiltani, hogy egynemű párok gyereket neveljenek, holott sok esetben még jobb munkát végeznek, mint pl a saját szüleim, vagy bárkinek a szülei, akikkel egy iskolába jártam. Ez egy elég hatalmas visszalépés az MSZP-hez képest. Legyen bármilyen az MSZP és Gyurcsány, azért elég nyílvánvaló, hogy a Fidesz bármire képes, hogy egyre több stadiont és teljes méretű játékvonatot tudjon építeni, lehetőleg úgy hogy közben egy luxus limuzinban csücsülhetik végig, tudván, hogy rezsicsökkentéssel és migráncs-pánikkal meg egy számomra teljesen ismeretlen Uniós csávóval bele lehet riogatni egy népet abba, hogy rájuk szavazzanak többször is, nekik nem kell félni attól, hogy korlátja lenne a mandátumuknak, mint Amerikában, ahol max 8 évig lehet hatalmon egy elnök, 2 mandátum= 2x4 év alatt, HA újra megnyeri a választásokat a negyedik év után... És Magyarországon sajnos nem tudom, mennyire probléma az emberi jogok egyéni és törvényi szintű eltiprása (nyílván van két kivétel... mondjuk a zsidóknál értem, mert főleg őket írtották Hitlerék, ami jó ha majdnem 100 éve történt) itt Magyarországon, a diszkrimináció, a gyűlölködés, amit egy funkcionális ország nem kellene megengedjen magának.

Abból is érzem, hogy a Fidesz visszalépés volt az MSZP-hez képest (bármennyire nem tökéletes az utóbb), mert az MSZP korszak végére legalább volt nekem egy szociális támogatás (autista vagyok, és szakértői vélemény alapján, legalábbis akkor, nekem járt ilyesmi), ám a Fidesz törvénymódosításai közben azt is elvette tőlem kb 2015-2016 környékén, mert nem elég, hogy Magyar földön egy autistának alapból csekély esélye van a túlélésre egy pénzközpontú társadalomban, ahol még azért is fizetni kell, hogy lélegzel, mert ezzel rohadt nehéz munkát találni, ha egyáltalán lehet (ismerősön keresztül szerencsére sikerült... részmunkaidőset), ami autómatikusan azt jelenti, hogy könnyen fizetésképtelenné válhatunk, bele is rúgnak a nyomorba, mert hogy a francba ne? Felőlük mindenki meghalhat, hogyha ezért építhetnek még több stadiont (de minek? Sose értettem).

máj. 28. 19:58
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
A Fidesz keresztényt játszik, az LMBTQ-lobbi még nem olyan erős az országban, a nép sem őrült meg, ezért LMBTQ-ellenesek, de azért csak finoman, mert azért van lobbi, nemzetközi kapcsolatokkal. Pl. a melegfelvonulást simán engedik, vagy a szivárványos zászlókat, még BLM-szobrokat is.
máj. 28. 22:05
 7/16 Vuk-91 ***** válasza:
41%

"a nép sem őrült meg, ezért LMBTQ-ellenesek"

Ez kb. olyan, mintha egy azték szájából hallanám azt, hogy "a nép nem őrült meg, ezért van még véráldozat". Annyit értek, hogy a történelem során ezt nyomták le az ember torkán az egyházi nyomor alatt, de én sose értettem ezt a melegellenességet. Azokkal a melegekkel, akiket ismerek, semmi baj nincs, egész jó fejek, sose tapasztaltam, hogy meg akarnának erőszakolni vagy ilyesmi.

Most mondhatna valaki egy "indokot" hogy miért jó utálni a melegeket. Nehéz szint: Bibliai kifogásokat, mint pl.: "Isten Ádámot és Évát teremtette, nem Ádámot és Elemért/Ágnest és Évát", és a bibliai idézeteket (1 Mózes 19:1-13; 3Mózes 18:22; Róma 1:26-27; 1 Korinthus 6:9) nem fogom elfogadni.

máj. 31. 10:15
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 8/16 Missi_Key ***** válasza:
23%
mmert izraelnek pémnze miatt mindenki benyal. a rassziszázás most amerika miatt divat lett és választást lehet veszteni vele. a magyar nyelvben nincs "gender" ezért ezt az lgbtq fszságot itthon még el lehet kerülni...
jún. 4. 05:57
 9/16 A kérdező kommentje:
A magyar nyelv pont a legjobban gendersemleges... Máshol van he/she, vagy der/die/das, itt meg nincsenek megkülönböztetve a nemek ebben, csak a gendersemleges "ő" van.
jún. 4. 09:29
 10/16 Moon_Walker ***** válasza:
26%
így van. mivel a nyelvünk gendersemleges, mi már "megtettük", amit meg kellett. hátra lehet dőlni.
jún. 4. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!