Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy mióta a...

Miért van az, hogy mióta a fidesz van hatalmon, a zsidók és a cigányok védettek, csak az LMBTQ-kat lehet szidni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 17:29
1 2
 11/20 De La Cruse ***** válasza:
Mert most az igazi problémára koncentrálnak.
2021. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kretén István válasza:
54%
Lehet szidni őket? Nem tudtam. A június a melegek hónapja, és pl a munkahelyemen elvárás, hogy szeressük őket, és rendezvénysorozat van a témával kapcsolatban, játékokkal, kvízzel. Mintha egy hónapos karácsony lenne. A másság szeretetének ünnepe. Semmi bajom nincs velük, amíg nem erőltetik rám, hogy én is legyek olyan. Meg valószínű, a meleg sem szereti, ha jóindulatból is bemutatják a többieknek, hogy ő ott az! Szerintem nem büszke rá, és örül, ha nem vesznek róla tudomást, és nem tiltják a dolgaikat. Ez olyan, mintha a dohányosok ünnepelnék a tüdőrákot. A függő is tudja, hogy ártalmas, amit csinál, de ha egyszer függő!
2021. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
#12 Kretén István te most úgy írod le őket, mintha betegek lennének. Ez egy fasisztoid kijelentés(jöhetnek a lepontozások, meg a "hülye lipsi" visszajelzések, nem érdekel).
2021. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Kretén István válasza:
54%
13, Miért, nem azok? Nem azokkal a tartozékokkal születtek, amikhez passzol a szoftverük. Műtéttel ma már helyrehozzák a hibát. És ugye szabad akaratukból teszik, és a nagy pénzeket önként adják ezért ki. Dehogy pontozlak le, megteszi azt más.
2021. jún. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Vuk-91 ***** válasza:
62%

13: Végre egy értelmes válaszoló! Azt hittem, egyedül fogok belerondítani a barbárok visszhangszobájába.


12: Nem betegség. Egyszerűen mások, mint te. Senki sem mondta, hogy legyél homokos. Csak azt, hogy el kell minket fogadni, nem dühöngeni rajtunk, nem támadni, bántani, büntetni. Szerintem nem kérünk túl sokat.

2021. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Kretén István válasza:
46%

15: akkor keress olyat, aki bántja őket, és ne provokáld ki az utálatát annak a többi békés embernek is, akik nem melegek, de megpróbálnak együttérzést mutatni, és ilyen módon tudják elfogadni a jelenséget, hogy betegség, mert szándékukban áll barátságosan kezelni titeket, és nincs jobb eszköz jelenleg. Mégis mit akartok, döntsétek már el! Általános iskolában tanultam bioszt, és a fartúrás nem volt a könyvben.

13: fogalomzavarban vagy. A fasisztoid az fejedhez tenne egy pisztolyt és elsütné, aztán a rokonaiddal is így tenne, mert "bűnrészesek". Vagy legalábbis erről álmodik. Nem tudom, mit akartok még. Kézen fogva sétálunk együtt előre, meleg és nem meleg, baráti- és munkakapcsolatban. Hogy ezt belül hogy érjük el, miért számít neked? Fogadd el, hogy szerencsés korba születtél!

A provokálóknak: Egyet tudni kell. A legrosszabb ember az az ember, aki jónak indult, és megbánta, és gonosz lett. Most sok a jó, ne rontsátok el a világot! Tudjátok, az elfogadás fontos!

2021. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
1-es!Egy inkább jobboldali felfogású ország?Hát ez nagy túlzás.lol
2021. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Vuk-91 ***** válasza:
16: Az a baj, hogy ez NEM BETEGSÉG! Ezt már a Pszichológusoktól kezdve a Pszichiáterekig minden egészségügyben és ezzel foglalkozó tudományban leszögezték. Melegek mindig is voltak, lesznek, és ez ellen nincs semmi, amit bárki tenni tudna. Másrészt, miért kell mindig a fartúrásra gondolni? A szerelem az szerelem. És kész. Én itt tettem le a pontot. Ennyi erővel a heteró párokról is csak annyit lehetne beszélni, hogy mit csinálnak az ágyban, és tapasztalatból tudom, hogy a heteró szexuális étvágy elég messzire tud menni.
2021. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Orbán a cigányok ellen is hergelte (Gyöngyöspatai ügy) és a Sorosozás nyílt antiszemitizmus
2023. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Vuk-91 ***** válasza:
Lassan kiderül, hogy Orbán mindenkit kihasznál, majd hátbatámadja őket. És a nép háta mögött már ott várakozik az a bizonyos kés, hacsak nem kezdte már szúrni belénk.
2023. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!