Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek amivel Tasnádi...

Árokpart kérdése:

Elhiszitek amivel Tasnádi Pétert gyanúsítják?

Figyelt kérdés
Egy lassan 80-ik életévéhez közeledő idős emberért tényleg felszámolóegységgel kell menni, ráadásul amilyen anyagi helyzetben él kivel tudta volna megvalósítani az ú.n. csoportos önbíráskodást. Nem hinném, hogy a régi emberei közül aktív lenne bárki is főleg úgy, hogy ki sem tudná őket fizetni. Szerintem inkább tudhat valamit ami bizonyos köröknek árthatna. Az meg a másik, hogy bárkire milyen alapon törik rá az ajtót maszkban. Elvárható, hogy ha valakitől akarok valamit akkor a pofalemezemet adom hozzá nem igaz kedves TEK. Kinek mi a véleménye?
2021. máj. 29. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Tasnadi sosem volt egy egyszeru figura ... biztos nem azert rugtak ra az ajtot, mert nem fizette be a villanyszamlat.
2021. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
100 évesen is nagyobb ùr lesz, mint Orbán.
2021. máj. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Diktatórikus... befogadták, aztán két nap múlva parancsolgatott mindenkinek...
2021. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne hinném? Ismered te ennek a fickónak a bűnlajstromát?

"bárkire milyen alapon törik rá az ajtót maszkban" Nyugtass meg, semmi közöd rendvédelmi területhez, ugye?

2021. máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es Nekem nincsen a családból volt aki dolgozott ilyen területen. Viszont ebben a mostani fent említett ügyben szerintem ekkora fellépés messze nem indokolt még akkor sem ha ugya tudjuk kivolt valamikor ez az ember, de már nem az sőt köze sincsen hozzá. Sem anyagilag, sem más területen nem számít a rendvédelem taktikai szempontjából kieemelt személynek. Mára már egy egyszerű ember lett. Ha köze volt ahhoz amivel gyanúsítják akkor természetesen kapja meg ezért a bűncselekményért a büntetését. Az intézkedést kifogásoltam, mert nem hinném, hogy sima nyomozók ne tudták volna elfogni illetve előállítani. Nemcsak ennél az esetnál, de már sokszor még ennél is kisebb eseteknél is kommandóval mennek az emberekért. Olyan eseteknél ahol kizárt, hogy lőfegyver veszélye merülhetne fel és ez az emberek nagy részénél Magyarországon kizárt, mert nincsen nálunk polgári lőfegyvertartás. Még akiket sokszor mutatnak komolyabb bűnszervezetek elfogásánál még náluk is mostanában is csak legfeljebb gumilövedékes pisztolyt találtak meg sima gáz-riasztó pisztolyt.
2021. máj. 29. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!