Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha igaz az állítás, hogy...

Ha igaz az állítás, hogy Mészáros kezeli Orbán vagyonát, akkor ezért Dr. Mészáros Lőrinc kincstárnok Úr mennyi fizetést kaphat havonta?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Semmit, ott van neki Andika.
A mindenkori minimál bér kétszeresét.
Évente 2 hetet tölthet a Maldiv-szigeteken ingyen.
Keveset, ezért szombaton és vasárnap maszekban gázt szerel.
Más, leírom!
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Jók az ilyen szavazások ahol csak a kamu kérdésednek lehet megerősítést adni.
2021. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es!

De a sorok között ugye tudsz tájékozódni?

2021. máj. 29. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Egy kisebb részt. Ezt Simicskánál, Mészáros elődjénél már láttuk élőben. Amikor Orbán úgy döntött, hogy már nem Simicska lesz az aktuális sztár-stróman, akkor elvettek tőle mindent, de egy keveset meghagytak neki. Ha Mészárosnak lesz egy utódja, akkor vele is ugyanaz fog történni, mint Simicskával, elvesznek tőle majdnem mindent, de valamit meghagynak majd neki. Már csak azért is, mert ha a kegyvesztetteknek nem marad semmijük, nem lesz vesztenivalójuk, még a végén kitálalnak.
2021. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Andy Vajna?
2021. máj. 29. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
A Vajna vagyont is hogy szétkapták. De legalább az özvegyének kimentett egy szép summát.
2021. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező,míg nem nyitottam meg a kérdésed, az első szavazási lehetőségedet akartam írni, pont úgy ahogy leírtad.

Szóval szerintem a tokás Lölőnek bőven elég annyi hogy egy ilyen nőt megkaphatott mint az Andi, pénz nélkül az az életben nem állt vele volna szóba.

Szerintem Lölőnk olyan szerelmes mostanában, hogy Andika csak azt veszi észre minden nap, hogy jönnek az ügyvédi értesítő levelek, hogy nap mint nap újabb cégek vannak a nevén.

És mindez neki fel sem tűnik, csak örül neki.

2021. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, hogy a hétköznapokban azt a régi Izs-t, amivel jár még gázt szerelni, megtankolhatja.
2021. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!