Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell bele erőltetni ezt...

Miért kell bele erőltetni ezt az LMBTQ-BLM gondolkodást mindenbe?

Figyelt kérdés
Oké, elismerem, nem szép dolog, ahogy a melegekkel, és a feketékkel bántak régen, de ehhez nem hiszem, hogy az a megoldás, hogy a karaktereket nemtelenítjük, meg a sakkot rassistának tituláljuk, mert a fehér kezd.
2021. máj. 29. 15:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
51%
Pedig nyugodtan megtehetnéd, kedves kérdező, elvégre szabad országban élünk.
2021. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Megtehetném, de nem teszem. Nyilván egy Dwayne Johnson-nak nem mernék beszólni, ha kiderülne hirtelen, hogy meleg, de amikor az ilyen 50 kg-s szűk nacis emberek ott táncolgatnak, én ott felrobbanok az idegtől.
2021. jún. 2. 20:32
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

Csak mert Te Nem èlsz egy jogoddal, más megteheti.

Amúgy meg robbanjál nyugodtan, senki se tart vissza. Tudnám minek nézed. Gondolom pont az ablakos elott megy el a pride...

2021. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Nem az ablakom előtt megy, de a dugóban muszáj ezt néznem...
2021. jún. 2. 21:03
 25/40 anonim ***** válasza:
75%

[ma 20:25]: "Én sem szoktam zászlókat lengetve bőrnaciban ugrálni, hogy én aztán hetero gyerek vagyok, másoktól is ezt követelem."

- Követelésed teljesült, szerintem a világon senki nem szokott zászlókat lengetve bőrnaciban ugrálni, hogy ő aztán hetero gyerek. Úgyhogy megnyugodhatsz.

2021. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
22%
És amiatt az 5 perc dugó miatt egy évben, kiírtál egy kérdést. Wow, neked aztán nincs életed, úgy látom.
2021. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
,, Ha valaki férfival hál úgy, ahogy asszonnyal szoktak hálni, mivel utálatosság az, halállal bűnhődjenek, vérük legyen rajtuk" mondja a Biblia.
2021. jún. 3. 20:40
 28/40 anonim ***** válasza:
35%

Na, akkor kedves kérdező, idézgessünk a Bibliából!


"Ha két férfi között veszekedés támad, s verekedni kezdenek egymással, s az egyiknek a felesége, hogy kiszabadítsa férjét az erősebbiknek a kezéből, kinyújtja kezét, s megragadja ennek szeméremtestét: 12vágd le a kezét, meg ne szánd semmiféle könyörületességből."


Szerinted ez helyes, 21. századi eljárás?


"Ha valaki havi tisztulásban levő asszonnyal hál, s felfedi annak szemérmét, s az felfedi vére forrását: irtassanak ki mindketten népükből."


Remélem sosem feküdtél le az asszonnyal, amikor megjött neki, különben téged bizony ki kell végezni :)


"Aki átkozza Istenét, viselje bűnét, 16s aki káromolja az Úr nevét, halállal lakoljon: kövekkel verje agyon az egész közösség, akár bennszülött, akár jövevény, mert aki az Úr nevét káromolja, annak halállal kell lakolnia."


Remélem sosem eresztettél el dühödben egy "ajóistenfaszát", különben...


"Ne párosítsd állatodat másféle állattal, ne vesd be szántódat kétféle maggal, ne öltözzél kétféléből szőtt ruhába."


Dobhatod ki a kabátodat, hiszen az szinte biztos, hogy legalább kétféle anyagból készült.


"Örök törvény legyen ez nemzedékeitek számára minden lakóhelyeteken: vért és hájat egyáltalán ne egyetek."


Ettél már véreshurkát vagy szalonnát? Hát bizony ez halállal súlytandó dolog...


"Tartsátok meg mindazt, amit mondtam nektek: más istenek nevére ne esküdjetek, hallani se lehessen azt a te szádból."


Kiejtetted már Zeusz, Héra, Odin, Thor, Visnu, stb. istenek nevét? Pokolra jutsz...


"És aki el akarja perelni tőled az ingedet, engedd át neki a köpenyedet is"


Ha beperelnek, akkor ne az ügyvédhez rohanj, hanem fogadd el bűnösségedet.


De nyugi, így is, úgy is a pokolra jutsz:


"Hallottam a megjelöltek számát: száznegyvennégyezer megjelölt, Izrael fiainak valamennyi törzséből. 5Júda törzséből tizenkétezer megjelölt; Rúben törzséből tizenkétezer; Gád törzséből tizenkétezer; 6Áser törzséből tizenkétezer; Neftali törzséből tizenkétezer; Manassze törzséből tizenkétezer; 7Simeon törzséből tizenkétezer; Lévi törzséből tizenkétezer; Isszakár törzséből tizenkétezer; 8Zebulon törzséből tizenkétezer; József törzséből tizenkétezer; Benjamin törzséből tizenkétezer."


"Ekkor íme, láttam, hogy a Bárány a Sion hegyén állt, és vele a száznegyvennégyezer, akiknek homlokára volt írvaaz ő neve és az ő Atyjának neve. (Ez 9,4}<fs) 2Egy hangot hallottam az égből, amely olyan volt, mint a nagy vizek zúgása és mint a mennydörgés, s a hang, amelyet hallottam, olyan volt, mint a hárfákon játszó hárfásoké. (Ez 1,24) 3Új éneket énekeltek a trón előtt, a négy élőlény és a vének előtt, és senki más nem tudta megtanulni azt az éneket, mint az a száznegyvennégyezer, akik meg vannak váltva a földről. 4Ezek azok, akik nem szennyezték be magukat asszonyokkal, mert szüzek. Követik a Bárányt, amerre csak megy; ők megváltást nyertek az emberek közül, zsengéül Istennek és a Báránynak"


"7Jaj a világnak a botránkozások miatt! Mert szükség, hogy botránkozások essenek; de jaj annak az embernek, a ki által a botránkozás esik. 8Ha pedig a te kezed vagy a te lábad megbotránkoztat téged, vágd le azokat és vesd el magadtól; jobb néked az életre sántán vagy csonkán bemenned, hogynem két kézzel vagy két lábbal vettetned az örök tűzre. 9És ha a te szemed botránkoztat meg téged, vájd ki azt és vesd el magadtól; jobb néked félszemmel bemenned az életre, hogynem két szemmel vettetned a gyehenna tüzére."


Na, mivel már bevallottad, hogy te nőkre vered, és a maszturbáció megbotránkoztat az Úr szemében, a krisztusi megoldás az, hogy vágd le a f.szodat. A baj csupán az, hogy ezzel bizony megint diszkvalifikáltad magad a menyországtól:


"Az olyan ember, akinek heréjét szétzúzták vagy kivágták, vagy akinek a szeméremtestét levágták, ne jusson be az Úr gyülekezetébe"

2021. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
40%

28

Ha pedig igazi időt fordítanál a vallásodra tudnád, hogy ez egy félrefordítás. Az eredetiben férfi és fiú, azaz gyerek szerepel. A pedofília az említett bűn, nem a melegség.


De amúgy se kell mindenkinek a te vallásod szerint élnie az èletét. Nem mintha te úgy tennèl, de dobálózni vele jólesik ,mi?

2021. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
35%
Én azt bírom, hogy most Alföldi Robi hisztikézik, amiért betiltják 18 éves kor alatt a homokos, nemet váltós propagandát. Aztán jön itt a pápával meg a kereszténységgel. Ez hülye? A kereszténység nevében őket kb megköveznék, nem az iskolában oktatnák…
2021. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!