Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik az oltatlanok?

Kik az oltatlanok?

Figyelt kérdés

A veszélyeztetett korúak 90%-a már be van oltva. A munkahelyemen is, ahol többszázan dolgoznak, kb. mindenki, ahogyan az ismerőseimmel beszélek az ő munkahelyükön is jóformán mindenki oltott már.

Mégis csak 5 millióan vannak beoltva a 9,7 millióból. A be nem oltottak egy része ugye fiatal, terhes, egyéb betegségben szenvedő, páran természetes úton estek at rajta, egy kevéske nyugdíjas és dolgozó felnőtt, de ezek száma nem rúghat 4,7 millióra.

Hol bújkálnak az oltatlanok? Már kezdem azt hinni, hogy a nagy részük az elmaradott cigánytelepeken lakik, vagy munkanélküli naplopó.



2021. máj. 30. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Én.
2021. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Én is
2021. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Én sem hagyom semmi szín alatt, hogy beoltsanak.
2021. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Halihó,nem bujkálok itt vagyok.
2021. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy bujkálunk. Csak van életünk, dolgozunk meg nem mások életében turkalunk ki van beoltva és nem derül ki rólunk, hogy mi "oltatlanok" vagyunk 😀
2021. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Én is oltatlan vagyok. 50 feletti és két diplomám van. Nem lakom cigánytelepen és nem vagyok munkanélküli naplopó sem. Csak gondolkodom, és látom, hogy sok minden nagyon ellentmondásos. Nem látom értelmét az oltásnak, zsarolásnak meg eleve nem engedelmeskedem.
2021. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Kezdésnek van kb 1,5 millió 16 alatti, akiket ha akarják sem lehet oltani, (még). Másik kb 1 millió lehet a 16 és 30 között, ahol értető okból kisebb az oltási kedv, lévén tényleg nem veszélyeztetettek. És ott van még pár százezer cigány, akik sok okból, de egymást erősítve nem oltatják be magukat(nincs e-mail cím, problémás regisztrálnia, bizalmatlan az orvosokkal szemben, stb, stb)

És persze ott van további több mint 1 millió aki egyik felsorolt tipikus csoportba sem esik, simán csak nem akarja beoltatni magát.

2021. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6

Mármint mi az ami nagyon ellentmondásos?

2021. máj. 30. 13:43
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Nincs itt ellentmondás: tömeges emberkísérlet folyik, amit el is ismernek. Néhányan meg ebből inkább kimaradnának.
2021. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
9: Sajnos a kísérletből nem tudsz kimaradni, csak épp vagy felajánlod a testedet a vírusnak tenyésztelepként (ha nem oltod be magad) vagy nem.
2021. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!