Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Karácsony Gergelynek sincs meg a szakdolgozata?

Figyelt kérdés

Mester és tanítványa....


A kutya fáját neki, hogy o sem találja....!


Ez liberális fajtajellegzetesség?


2021. jún. 1. 05:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
45%
Semmi jelentősége, az 1-es példáján látod, hogy a saját szavazóik is milyen közönyösek egy ilyen égés iránt.
2021. jún. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
78%
Orbáné vajon meg van? Kérte már tőle valaki?:
2021. jún. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a véleményetek arról, hogy Karácsony Gergelynek sincs meg a szakdolgozata?"

Az enyém sincs meg. Még a diplomámat sem tudom hová tettem. Azóta többször költöztünk és be van téve egy dobozba a padláson - valószínűleg. Egyszer kellett volna egy állásinterjú előtt megtalálnom, mert valami olyan kutatói állás volt aminél jó lett volna pontosan tudnom a címét és tartalmát, mert a diplomatémám kapcsolódott pont ahhoz a területhez ahová mentem volna, de ott sem volt fontos annyira hogy meg is keressem. Tehát ezzel jönni hülyeség.

Ellenben tudom hogy az egyetemen ott van a könyvtárban és bármikor meg lehetne találni, mert a témámat éppen úgy folytatták később más hallgatók, mint ahogy én is folytattam valakiét amikor én készítettem a diplomámat, szakdolgozatomat.

Nem azon kellene pattogni hogy valaki le tudja-e venni a polcáról, mert nem mindenki tartja ott kéznél évtizedekkel később is. A kérdés az, hogy az egyetemen ahol lennie kellene, ott miért nincsen meg.

2021. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
40%
3: Igen, Orbáné megvan, és amikor Gyurcsányról kiderült, hogy "elvesztette", mert vélhetően egy plágium volt, akkor Orbánét is sokan megnézték, megvan, rendben van, megnyugodhatsz.
2021. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
23%
#5-öst lepontozók leírnák, hogy mi nem igaz abban, amit ő írt? Vagy csak szimplán nem tetszik nektek ez a tény, és mivel cáfolni nem tudjátok, ezért így próbáljátok érvényteleníteni?
2021. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
77%
Smitt Pali az egy lipshy fideszes volt?
2021. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
45%

#3

Nyilván a "nincs meg" nem úgy értendö, hogy otthon a padláson nem találják, hanem hogy semmilyen adatbázisban sincs meg Gergely dolgozata.

2021. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
22%
#7 Igen, tudom. De látod hogy sokan meg nem értik a különbséget.
2021. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
13%
Karácsonynak konkrétan milyen végzettsége van meg?
2021. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Szociológia
2021. jún. 3. 13:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!