Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Karácsony Gergelynek sincs meg a szakdolgozata?

Figyelt kérdés

Mester és tanítványa....


A kutya fáját neki, hogy o sem találja....!


Ez liberális fajtajellegzetesség?


2021. jún. 1. 05:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
14%
Itt, nem én vagyok az, aki hazudozik.
2021. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes, pedig ezt írtad:

"Karácsonynak polgármesterként úgy néz ki, nincs diplomája"


Mitől látod így, sok volt a metiles pálinka? 🤣 Nehogy egyszer figyelembe vegyél bármilyen tényt, hazudozz csak tovább!

2021. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
42%

#29

Jujjuj, mi ez a sok síró smiley? Minden bekezdés végén egy, úgy írsz, mint hisztis tini-picsa. Ahogy egyre idegesebb vagy, úgy lesz egyre több a hangulatjel, annyira tipikus. :)


“Kit érdekel, ha MÁSHOL MEGVAN?”

Minket, meg téged, nem hiába toporzékolsz elkeseredetten. Meg Gerit, aki szokás szerint magyarázkodni kényszerült.


“Milyen égést, hogy máshol van meg nyomtatott formában a szakdolgozata?”

Azt, hogy úgy tűnik semmilyen formában nincs meg.

“A lap feltette kérdéseit a versenyeket szervező Országos Tudományos Diákköri Tanácsnak (OTDT) is, akiktől szintén azt a választ kapták, hogy elérhetetlenek a 2010 előtti pályamunkák.”

És mellé jön még ez, hogy valami folyton bűzlik, amikor Karácsony tanulmányi iratai és végzettsége szóba kerül!


“Lektorátusi nyelvvizsgája van, ami hatályos jogszabályok szerint tökéletesen elég volt neki 2000-ben.”

C típusú nyelvvizsgája nincs, ami ma már követelmény, az egy dolog, hogy akkor még nem volt az, de egy ilyen állítólag tanult embertől igenis szégyen, hogy nincs!


“nem te műveletlen senki, nem Phd"

Kimaradt egy vessző, te tanulatlan suttyó! ;)


“Egyszer sem kamuzott PhD fokozatot magának, csak hazudsz mint a vízfolyás.”

Khm...

[link]

[link]

[link]


“Gratulálok, hogy te egy hazaáruló kormányt támogatsz, ami egy 500 milliárdos fejlesztést adományoz ingyen és bérmentve egy kínai egyetemnek!”

Szokásos ellenzéki, fogyatékos mantra. Még jó, hogy alig érdekel bárkit, a tüntetésen úgy olvastam pangás volt. Tisztában vagy vele, hogy ez az 500 milliárd az IMF hitelnek hanyad része? De azért rinyáljatok ezen, majd pont ez visz minket csődbe az IMF hitel után :D


“Pontról pontra meg lett cáfolva...”

Még az sem esik le, hogy itt másnak a hazugságára utalok, pedig a szövegkörnyezetből kitalálhattad volna.


“A fideszre való szavazási hajlandóság fordítottan korrelál az iskolázottsággal, az meg a munka szintjével.”

Iskolázottság szempontjából Budapest legjobb kerületei:

I. kerület: 1998-2019 Fideszes polgi.

II. kerület: 2006-2019 Fideszes polgi.

V. kerület: 2006-tól végig Fideszes polgik.

XII. kerület: 1998-tól végig Fideszes polgik.

A budai dombok mintha jobbra lejtenének.


Legiskolázottabb vidéki városok:

Veszprém: 2006-tól Fideszes polgik

Szekszárd: 2006-tól Fideszes polgik

Eger: 2010-2019: Fideszes polgi

Budaörs: független van 10 éve

Dunakeszi: 2010 óta Fideszes

[link]


“Sok megszólalásodból kiderül, hogy mennyire aluliskolázott vagy: akár csak az irodista szóból is, ezt 80-as IQ felett senki sem használja.”

Ja, 80-as IQ felett senki nem hasznája, mert te azt álmodtad. Nem valami jogi szakra jársz véletlen? Volt itt egy hozzád hasonló fogyi, aki minden hozzászólásában az iskolázottságra verte magát, nagyon emlékeztetsz rá.


“Természetesen hazudsz, de bizonyítsd be, hogy igazad van! Menj el és nézd meg!”

Itt te bizonygatod valaminek a létezését. Bizonyítsd te!


“Az alapján, hogy ugyanaz a címe, mint Karácsony szakdolgozatának…”

Hivatkozni én is tudok. Nem sikerült értelmezned, fiam! A katalógus bejegyzés alapján kértem a bizonyítást! :D


“Ilyen nincs, hogy valaki nem kap diplomát. Vagy nem diplomázik le, vagy nem kap oklevelet.”

Úgy gondolom, hogy a Debreceni Egyetem Bölcsésztudományi karának alkalmazottai jobban ismerik a magyar nyelvet, mint te. Idézek: “Tájékoztatunk minden hallgatót, aki nyelvvizsga hiány miatt NEM KAP DIPLOMÁT” Már megint mellényúltál, és suttyónak bizonyultál. :)


“Szerencsére az idézetedben Karácsony helyesen használta.”

Karácsony idézete: “Az első DIPLOMA ingyenes lesz...”

Ha helyesen használta, akkor szerinted mégis mit jelent a “diploma” szó Karácsony idézetében? Definiáld, már!


“És persze azt is hazudtad, hogy Karácsony nem tudta letenni a nyelvvizsgát, ami a lediplomázás és az oklevélkiadás feltétele”

Karácsony nem tudott letenni azóta sem C típusú nyelvvizsgát. Ez tény. Nem azt mondtam, hogy az akkori rendszerhez szükséges követelményeket nem tudta teljesíteni, és emiatt diplomája sincs.


“Továbbá azt is sugalltad, hogy Karácsonyt simán foglalkoztathatták diploma nélkül egyetemi oktatóként.”

Sehol nem sugalltam ilyet. Tisztáztam is korábban, hogy nekem nincs kétségem affelől, hogy lediplomázott-e, vagy sem. Csakhát megint a szövegértés… Tessék idézem az erre vonatkozó hozzászólásom: “Senki nem mondta, hogy nem diplomázott le, észkombájn. Szövegértés se megy.”

Már ott is tettem megjegyzés a szövegértési képességeidre, nem sokat fejlődtél azóta...

2021. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
21%

Karácsony diszlexiás. Ez magában nem gond, többen azok, és sikeresek tudnak lenni addott szakmákban.

De biztos, hogy olyan területen:mint Bp. polgármestere, meg miniszterelnök-ahol olyan készségek fontosak, amelyek adott esetben érintettek- kell neki tevékenykednie?!

2021. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
66%

És folytatod a hazudozást, csak úgy ömlik a sz.r a szádból...


"“Kit érdekel, ha MÁSHOL MEGVAN?”

Minket"

Szóval téged nem az érdekel, hogy van-e neki szakdolgozata, hogy az megvan-e (amiről eddig hazudoztatok), hanem hogy ott van-e, ahol te akarod hogy legyen. Orvos látott már? 🤣


"Azt, hogy úgy tűnik semmilyen formában nincs meg."

Ez az agymenés csak a fideszes elmeroggyantak elméjében létezik. Na mégis mit tárolnak a könyvtárban? 🤣


"És mellé jön még ez, hogy valami folyton bűzlik, amikor Karácsony tanulmányi iratai és végzettsége szóba kerül!"

Hogy mivan? 🤣 Azért került szóba, mert a hírlapos meg nemzetes firkászoknak ezt adták ki feladatként. Azt már elfelejtették leközölni, hogy amúgy megvan... 🤣


"C típusú nyelvvizsgája nincs, ami ma már követelmény, az egy dolog, hogy akkor még nem volt az, de egy ilyen állítólag tanult embertől igenis szégyen, hogy nincs!"

Ja értem! Szóval igazából van nyelvvizsgája, ami bőven elég volt neki, DE AZ NEKED NEM JÓ! 🤣 "C típusú" legfeljebb az állampolgár, a nyelvvizsgát csak egy bizonyos szint alatt hívják így. Felsőfokú meg középfokú, ezeket a szavakat keresed. Amúgy ebben is hazudsz, mert nem mindenhol elvárás a felsőfokú, általában elég a középfokú. 🤣


"Kimaradt egy vessző, te tanulatlan suttyó! ;)"

Péhá,dé! 🤣


"“Egyszer sem kamuzott PhD fokozatot magának, csak hazudsz mint a vízfolyás.”

Khm..."

Hűha! Egy cikk írója szerint ledoktorált! A te beteg elmédben ez azt jelenti, hogy doktorit kamuzott magának... 🤣 Tényleg keress fel egy orvost... Amúgy te beszélsz magyarul? Ja, nem... Fideszeseknél ez kizáró ok. 🤣 Az életrajzban ott van MÚLT időben, hogy hol végzett, és JELEN időben, hogy PhD fokozatot szerez. Segítek, mert láthatóan még soha sem kellett ilyet írnod. A jelen idő folyamatban lévő tanulmányokat jelent. Ezt tagadhatod, toporzékolhatsz, visíthatsz, hazudozhatsz tovább, de csak az anyanyelved (nem)ismeretéről állítasz ki bizonyítványt. Brühühü, nem vették le az életrajzából, hogy már nem tanul! 🤣


"Szokásos ellenzéki, fogyatékos mantra."

Mi abban a hazugság, hogy a hazaáruló pártod felvesz Kínától egy 500 milliárdos hitelt, abból kínai cégek kínai munkásokkal felépítenek egy egyetemi kampuszt nagyrészt a diákváros projekt helyére, hogy aztán a kampuszt odaadják egy kínai egyetemnek? Ebben is az a hazugság, hogy rossz helyen van egy vessző? 🤣


"Iskolázottság szempontjából Budapest legjobb kerületei:"

Nem a te szubjektív példáid érdekelnek, hanem az egyértelmű negatív korreláció a fideszesség és az iskolázottság között. [link]

Persze megértem, hogy nem tudod mi az a korreláció, hol is tanultál volna ilyenről... A soron biztos nem...


"Legiskolázottabb vidéki városok:"

Gratulálok, mert amúgy sok ellenzéki polgármester van vidéken, így hatalmas az összehasonlítási alap! Ez olyan M1-es statisztika volt, mint amikor kimutatják, hogy nyáron (télhez viszonyítva) sokat nőtt a gazdaság. 🤣


"Ja, 80-as IQ felett senki nem hasznája, mert te azt álmodtad."

Mert egy ócska proli duma, azért nem használja értelmes ember. Az a kategória használja az irodista szót, amelyik szerint a zirodába csak a següket meresztík, az a munka amibe leizzad a zember. Sikeres ember nem mond ilyet. Ha nem akarsz ilyen prolinak tűnni, ne használd. 🤣


"Itt te bizonygatod valaminek a létezését. Bizonyítsd te!"

Ott van a katalóguscédula, te fogyatékos! 🤣 Ha szerinted az valami más, akkor hajrá, utazz fel Pestre, és nézd meg! Normális ember belátja, hogy ami úgy néz ki mint egy szakdolgozat, az a címe, akkor írta, a szerző is stimmel, megvan hogy mit keres ott, az bizony egy szakdolgozat lesz. De hát te fideszes vagy... 🤣


"A katalógus bejegyzés alapján kértem a bizonyítást!"

Jézusom, ott van... Cím stimmel, évszám stimmel, szerző stimmel... Mi kell még neked, az egész beszkennelve? 🤣 Akkor majd kitalálsz valami újabb hazugságot, hogy DE NEM IS FEKETE BŐRKÖTÉSBEN VAN, PEDIG A SZAKDOLGOZATNAK ABBAN KELL LENNIE! 🤣


"Már megint mellényúltál, és suttyónak bizonyultál."

Persze suttyókám, ha találsz EGY példát, akkor igazad is van. Nyugodtan hidd ezt, csak ne terjeszd, hogy milyen hülye vagy. A legtöbb ügyintézőnek nincs diplomája, de szenvedj csak tovább. 🤣


"Ha helyesen használta, akkor szerinted mégis mit jelent a “diploma” szó Karácsony idézetében? Definiáld, már!"

A DIPLOMA a főiskolai vagy egyetemi végzettség, akkreditált, több éves képzés, elvégzése után oklevelet szerez az ember. Nem a papír a diploma, nem hiszem el hogy ez nem esik le... 🤣 De lehet hogy csak a miskolci szóhasználatod miatt használod így? Az valóban nem lenne fair... :/


"Karácsony nem tudott letenni azóta sem C típusú nyelvvizsgát. Ez tény. Nem azt mondtam, hogy az akkori rendszerhez szükséges követelményeket nem tudta teljesíteni, és emiatt diplomája sincs."

Jaaa éééértem! Szóval kiderült, hogy hazudtatok a nyelvvizsgájáról, úgyhogy kitaláltál valami újat, aminek meg már tényleg nem felel meg! 🤣 Olyan szánalmasak vagytok... Sorold fel kérlek a "C típusú" nyelvvizsgával rendelkező fideszeseket! Hosszú lista lesz... Aztán beszélhetünk arról, hogy valóban kéne-e ilyen Karácsonynak, vagy esetleg a ti agymenésetek szerint CSAK neki kéne. 🤣


"Sehol nem sugalltam ilyet."

Te a saját írásodat sem tudod értelmezni, ennél már nem igazán lesz lejjeb... 🤣 Arról beszéltél, hogy nem ritka, hogy "diploma nélkül" vesznek fel valakit. Hogy ez hogy jön Karácsonyhoz, az nem világos. Ja de! A szokásos fideszes propagandista hazudozás, összemosás. 🤣

2021. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
24%

#35

“Szóval téged nem az érdekel, hogy van-e neki szakdolgozata, hogy az megvan-e (amiről eddig hazudoztatok), hanem hogy ott van-e, ahol te akarod hogy legyen.”

A szakdolgozatnak annak az intézménynek az adatbázisában a helye, ahol a képzést elvégezte. Ebben az adatbázisban pedig nincs meg. Miért a Corvinus könyvtárában porosodik? Ez egy ilyen kaliberű embertől, mint Karácsony azért mégiscsak elfogadhatatlan, és hatalmas presztízsveszteség! Hát ő testesíti meg a demokratikus, értelmiségi ellenzéket, az elnyomó, barbár rezsim ellen. Erre a szakdogáját is elhányta, egy polcon rohad (ha egyáltalán megvan még), pedig egy ilyen dolgozatra büszkének kellene lenni, hisz még TDK-t is nyert vele! Most is a botrányt követően csak odaveti a csicskásával, hogy nincs ideje megkeresni, meg hogy keressétek a Corvinus Egyemen. Többet érdemelt volna ez a dolgozat, illett volna bemennie, megnézni, hogy tényleg ott van-e, és leporolni. De neki csak a karrierhez kellett, úgy dobta, mint valami szajhát, ahogyan a fővárost is dobná a miniszterelnökségért. Szomorú, szerintem ettől jobbat érdemelnétek... :(


“C típusú legfeljebb az állampolgár, a nyelvvizsgát csak egy bizonyos szint alatt hívják így. Felsőfokú meg középfokú, ezeket a szavakat keresed.”

Ezekszerint nem vagy tisztában azzal, hogy a “C típusú” nem a középfokra, felsőfokra apellál.


“Amúgy ebben is hazudsz, mert nem mindenhol elvárás a felsőfokú, általában elég a középfokú.”

Mivel a “C típusú” annyit takar, hogy írásbeli és szóbeli, nem összekeverednő a C1 (felsőfokú) szinttel, ismét hazugságot hallucinálsz oda, és felsülsz, ahogyan a nyelvtannácizással szoktál. :)


“Egy cikk írója szerint ledoktorált! A te beteg elmédben ez azt jelenti, hogy doktorit kamuzott magának...”

A cikk írója nyilván magától nem fog ilyet kitalálni, az oldalon közölt hazugság alapján írt.


“Az életrajzban ott van MÚLT időben, hogy hol végzett, és JELEN időben, hogy PhD fokozatot szerez. A jelen idő folyamatban lévő tanulmányokat jelent.“

Jelen időben szerepel az is, hogy hol szerez diplomát. Hát ezek szerint tényleg nincs diplomája, hisz az még folyamatban lévő tanulmány! Pacsi Balufiúnak, igazat adtál neki! :D

Micsoda pálfordulás, végül ő kezdte AZT SUGALLNI, hogy Karácsonynak nincs diplomája!


Annyira buta vagy. Életrajzokban szokás az évszámok mellé jelen időben megadni a tevékenységeket, Karácsony életrajzában is jelen időben van megadva a mondatok egyik fele, a másik fele meg múltban. Hiába, a szokásos ellenzéki következetlenség márcsak ilyen.


Azzal amúgy nincs problémád, hogy a 2007 (ami egy múltbéli időpont) mellett jelen időben fogalmaznak? Hát nem ismerik a magyar nyelvet ezek? Vagy azt hiszik 2007 van még? Hogy írhatnak jelen időben egy múltbéli időpontről? Mekkora suttyók a te kedvenceid... :D

“Brühühü, nem vették le az életrajzából, hogy már nem tanul!”

Ne sírj. Elég égő, de azért nem a világ vége. ;)

Szó nem volt arról, hogy tanul-e, vagy nem tanul. Arról volt szó hogy PhD fokozatot szerez 2007-ben, nem arról, hogy PhD hallgató lett, vagy PhD képzést folytat. Ez az állítás, akár múlt, akár jelen időben van, HAZUGSÁG. 2007-ben a képzést kezdte el. Hát micsoda dolog a képzés évében már rögtön meg is előlegezni, hogy abban az évben már meg is lesz az a fokozat! Végül persze nem is lett meg. Alkalmatlannak bizonyult, mint sok más esetben is, mondjuk ki.

Akármilyen körülmények között került oda ez a mondat, mindeképp kínos, nagyon kínos.

Ráadásul még 2018-ban is így volt, amikor miniszterlenök-jelöltként indult. Ebben a pártban senki nem ismeri annyira Gergelyt, hogy tudják milyen képesítése van, és nem tűnik fel senkinek egy ekkora baki a neve alatt? Vagy csak együtt fedeztek neki a hazugsággal? Tényleg nagyon kínos...


“Mi abban a hazugság, hogy a hazaáruló pártod felvesz Kínától egy 500 milliárdos hitelt...”

Ki írta, hogy ez hazugság?


“Nem a te szubjektív példáid érdekelnek...”

Objektív példát hoztam a legiskolázottabb településekről. Talán attól vált szubjektívvé, hogy utánanéztem, hogy kik a jelenlegi és volt polgármesterek és nagyobb arányban a Fidesz jött ki?


“...egyértelmű negatív korreláció a fideszesség és az iskolázottság között.”

De azt remélem tudod, hogy mi ennek az oka. Csak hogy a legnépszerűbb ellenzéki magyarázat mellett maradjunk, miért is bukják folyamatosan a választásokat. Ezek a szegény, iskolázatlan emberek úúúgy szavaznának az ellenzékre, csak nincs lehetőségük rá, mert a fideszes maffiózók megfenyegették őket, hogy a Fideszre szavazzanak, mások meg éheznek és megveszik őket egy zsák krumpival.


“Persze megértem, hogy nem tudod mi az a korreláció, hol is tanultál volna ilyenről...”

Attól nem tűnsz intelligensebbnek (ezen a szinten már nem is tudnál semmivel annak tűnni), hogy idegen kifejezést használsz egy olyan helyen, ahol tökéletesen megállná a helyét egy magyar kifejezés is, pl.: összefüggés, ha már kifogásoltad, hogy a diploma magyarul oklevél.

Az külön tetszik, hogy egy ilyen nem is ritkán elhangzó kifejezés jelentését szerinted tanulni kell bizonyos helyeken, mintha csak az egyetemeken, vagy könyvtárakban hangzana el.


“Gratulálok, mert amúgy sok ellenzéki polgármester van vidéken, így hatalmas az összehasonlítási alap!”

Persze, hogy sok van. Csak a legiskolázattabb városok között nem nagy arányban.


“Mert egy ócska proli duma, azért nem használja értelmes ember. Az a kategória használja az irodista szót, amelyik szerint a zirodába csak a següket meresztík, az a munka amibe leizzad a zember. “

Ez csak szerinted van így. Én semmiféle negítv felhangot nem szántam az “irodista” kifejezésbe.

Én magam is főként irodai munkát végzek. Ellenben TE folyamatosan lekezelően nyilvánulsz meg az alacsonyabb végzettséggel rendelkezőkről. Egy pökhendi hülyegyerek vagy. Engem nem zavar, ha te prolinak nézel, még örülök is neki, legalább annál jobban fáj, hogy kioktatlak a magyar nyelvről.


“Persze suttyókám, ha találsz EGY példát (arra, hogy a “diplomát kap” helyes kifejezés), akkor igazad is van. Nyugodtan hidd ezt, csak ne terjeszd, hogy milyen hülye vagy.”

Számtalan példa van. Hogy is írtad?

->“Diplomát nem kap senki.”

->“Ez egy ordas nagy baromság. Ilyen nincs, hogy valaki nem kap diplomát. Vagy nem diplomázik le, vagy nem kap oklevelet.”

Google találatok a “diplomát kap” kifejezésre: kb. 535 000 találat.

Pár példa:

- “75 ezer egyetemi hallgató nyelvvizsga nélkül kapja meg a diplomáját.”

- “...eltekint a nyelvvizsga kötelezettségtől, anélkül is megkapják a diplomát.”

- “Aki a diploma átvételét követő két éven belül nyelvvizsgát szerez, az teljes értékű diplomát kap.”

- “...záróvizsgával fejezi be első ciklusbeli tanulmányait, s ezekről alapfokú (BA) diplomát kap.”

Hírportálok, egyetemek oldalai. Nyilván mindenki hülye, és nem ismerik a magyar nyelvet. Te vagy az egyetlen, aki tudja, hogy diplomát kapni nem lehet, az úgy nem helyes, a prolik mondják így.

Az se zavarjon, hogy Karácsony életrajzában (amiről korábban képet linkeltem) úgy írják, hogy “...SZEREZ szociológiai egyetemi diplomát.” Gondolom erre az lesz a válaszod, hogy a “szerez” nem számít, mert nem ugyanaz, mint a “kap”, nem érdekel, hogy szinonima. Vagy a párbeszédes munkatársnak nem volt diplomája, meg a párttagoknak sem, akik elolvasták.


“A legtöbb ügyintézőnek nincs diplomája, de szenvedj csak tovább.”

Nincs diplomájuk, és akkor már nem is emberek, pfejj. Akiknek nincs diplomája, azok tanulatlan suttyók, kit izgat, mit vakerálnak, mi? :D


“A DIPLOMA a főiskolai vagy egyetemi végzettség, akkreditált, több éves képzés, elvégzése után oklevelet szerez az ember. ”

Te már azt sem tudod merre vagy arccal!

Tehát szerinted a “diploma” az maga a képzés, illetve a végzettség, nem pedig az erről szóló dokumentum. Véletlenül sem maga az oklevél, hisz azt a DIPLOMA ELVÉGZÉSE után szerzi az ember. Ami mellesleg sokkal inkább helytelen kifejezés.

Akkor hogyan egyezteted össze azzal, hogy korábban azt írtad: “csak az iskolázatlan suttyók hívják diplomának. Az magyarul OKLEVÉL.”

Itt még az “oklevél” szóval volt egyenértékű a “diploma”! Hát hogy lehet ez, ha nem is a papír?

Ha a “diploma” a képzettség, nem maga a papír, akkor ezt hogyan egyezteted össze a “diplomaosztó” és “diplomaátadó” fogalmakkal?

De tudod mit, nézzük meg neten! Diploma fogalma:

- “felsőoktatási (főleg egyetemi) képzés sikeres államvizsgával lezárt befejezését igazoló, szakképesítést megjelölő okirat.”

- “Oklevél, okirat, mely a főiskolai, egyetemi végzettséget igazolja.”

- “Díszes, képesítést igazoló oklevél.”

- “Szakképesítést igazoló, az annak megfelelő munkakör betöltésére jogosító okirat.”

Aha, tehát véletlenül sem a papír... És ebből kifolyólag a diplomát kapni sem lehet, értem.

Legalább olvass már utána, mielőtt ekkora baromságokat leírsz. Nagyot akartál fingani, de beszarás lett a vége!


“De lehet hogy csak a miskolci szóhasználatod miatt használod így?”

És ismét mellélőttél. Nem vagyok miskolci. De azért pofátlanságnak érzem, hogy suttyónak nézed a miskolciakat az (egyébként kb. semmiben el nem térő) szóhasználatuk miatt. Én egyetlen embertől hallottam furcsa kifejezést, aki egy tanársegéd volt (mint Karácsony, csak neki legalább volt nyelvvizsgája), úgy mondta, hogy “Meg kellesz csinálnod a beadandót.” Emiatt eszemben nem volt lenézni.

De várjunk csak! Hát a miskolciak az ellenzéki összefogásos jelöltet választották meg polgármesternek! Az imént még az ellenzékiek voltak az iskolázottak, most meg leszólod a saját oldaladon lévőket!


“Szóval kiderült, hogy hazudtatok a nyelvvizsgájáról, úgyhogy kitaláltál valami újat, aminek meg már tényleg nem felel meg!”

Nem hazudtunk, tényleg nincs C típusú, államilag elismert nyelvvizsgája. Erre a kifogás az, hogy diszlexiás. Én egyébként nem hiszem el, hogy diszlexiás, szerintem azt az állapotot, ami neki van inkább balfszságnak hívják.


“Sorold fel kérlek a "C típusú" nyelvvizsgával rendelkező fideszeseket! Hosszú lista lesz...”

2017-ben a Fidesz-KDNP-s képviselők közül 39-nek volt, de a parlamenti képviselők több, mint a felének nem.


“Aztán beszélhetünk arról, hogy valóban kéne-e ilyen Karácsonynak, vagy esetleg a ti agymenésetek szerint CSAK neki kéne.”

Ahhoz, hogy tanársegédi és adjunktusi állást vállaljon, mindenképpen. A Corvinus Egyetem doktori szabályzata abban az időben, amikor Karácsony náluk dolgozott, nyelvvizsga-kötelezettséget írt elő a tanársegédi pozíció betöltéséhez, az adjunktusi feladatok ellátásához pedig még egy második idegen nyelv szaknyelvi és előadói szintű ismerete is szükséges lett volna.


“Te a saját írásodat sem tudod értelmezni, ennél már nem igazán lesz lejjeb... Arról beszéltél, hogy nem ritka, hogy "diploma nélkül" vesznek fel valakit. Hogy ez hogy jön Karácsonyhoz, az nem világos”

Te írtad azt, hogy:

“kérdezd meg a volt főnökét hogy miért vette fel Karácsonyt tanítani, ha nem igazából nem is diplomázott le”, miközben én nem állítottam ilyet, hogy ne diplomázott volna le.

Én ezután elmondtam megint, hogy nem állítottam sehol, hogy diploma nélkül vették fel, és tájékoztatásul közöltem, hogy azért akad rá példa, hogy valakit diploma nélkül vesznek fel olyan munkakörbe, ahova egyébként kéne. És erre Geri is példa, neki nem a diplomája hiányzott, hanem a szükséges nyelvvizsgák. Nektek kellene megérdeklődni Karácsny főnökénél, hogy miért vette fel, ha egyszer kritérium volt!

2021. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
77%

"A szakdolgozatnak annak az intézménynek az adatbázisában a helye, ahol a képzést elvégezte. Ebben az adatbázisban pedig nincs meg. Miért a Corvinus könyvtárában porosodik?"

Karácsony már ezer éve leírta. TDK. Tudom, ti ezt a szót 2 hete még hírből sem ismertétek, de próbáljátok meg feldolgozni.


"Ez egy ilyen kaliberű embertől, mint Karácsony azért mégiscsak elfogadhatatlan, és hatalmas presztízsveszteség!"

Mi, hogy beadta a TDK-ra, és nem a saját egyetemén van meg? Jól érzed te magad? 🤣


"Erre a szakdogáját is elhányta, egy polcon rohad (ha egyáltalán megvan még)"

Szokásos agyhalott hazudozás, ott van a könyvtárban. Nektek tényleg erre van csak igényetek? :)


"Többet érdemelt volna ez a dolgozat, illett volna bemennie, megnézni, hogy tényleg ott van-e, és leporolni."

Majd a fideszcsicskák mondják meg neki, hogy mit csináljon! Menj be te, ha nem tetszik a katalóguscédula. Jaaaaa, akkor már ennél is égőbb hazugságokat kellene kitalálnod? 🤣


"De neki csak a karrierhez kellett, úgy dobta, mint valami szajhát, ahogyan a fővárost is dobná a miniszterelnökségért. Szomorú, szerintem ettől jobbat érdemelnétek..."

Vizsgáltasd ki magad.


"Ezekszerint nem vagy tisztában azzal, hogy a “C típusú” nem a középfokra, felsőfokra apellál."

ÉN ezt tudom. TE nem tudod, hogy nem hívják "C típusúnak". Az apellál szó jelentését viszont szintén te nem ismered.


"Mivel a “C típusú” annyit takar, hogy írásbeli és szóbeli, nem összekeverednő a C1 (felsőfokú) szinttel, ismét hazugságot hallucinálsz oda, és felsülsz, ahogyan a nyelvtannácizással szoktál."

Mivel nem létezik "C típusú" nyelvvizsga, ezért ezt a vonalat kár is erőltetned. Ehelyett van közép- és felsőfokú (B2 és C1), ezek kellenek egy egyetemi végzettséghez, ezt a vonalat már inkább kéne feszegetni. De sajnos ezt sem bírod felfogni.


"A cikk írója nyilván magától nem fog ilyet kitalálni, az oldalon közölt hazugság alapján írt."

Igen, igen. A csúnya Karácsony az interjúban ezt hazudta magáról. Vagy lehet, hogy ugyanazt az életrajzot olvasta, mint te? 🤣


"Jelen időben szerepel az is, hogy hol szerez diplomát. Hát ezek szerint tényleg nincs diplomája, hisz az még folyamatban lévő tanulmány! Pacsi Balufiúnak, igazat adtál neki! :D"

Te ócska hazudozó, ha neked a TANULT szó jelen idő, akkor te menthetetlen vagy. Vergődjetek csak, hajrá, az alkalmatlanozás is hogy bejött nektek! Értem én, a te beteg elmédben egy életrajz = doktorit hazudik magának. Már csak azt kell bebizonyítanod, hogy ő írta, nem egy fogalmatlan gyakornok. Az ne zavarjon, hogy egyedül a ti álamfötök bukott le a magyar közéletben lopott doktorival. 🤣


"Annyira buta vagy. Hiába, a szokásos ellenzéki következetlenség márcsak ilyen."

Nézd, te nézel egy múlt idejű szót jelen idejűnek. Te nem ismered a diploma vagy az apellál szavak használatát. Te beszélsz "C típusú" nyelvvizsgáról. Ezek után megmosolyogtató, hogy butázol le másokat. Inkább a saját házad táján kéne sepregetned.


"Ne sírj. Elég égő, de azért nem a világ vége."

Ti sírtok folyamatosan, nem bírtátok kiheverni, hogy nem az a szerencsétlen Tarlós a főpolgármester. Olyan "ügyeken" vergődtök, amik normális emberek között nem ügyek. Brühühühü Karácsony nem kaszálja le a vadvirágokat, a'kaamatlan! De hát ti fideszesek vagytok. Ezek legfeljebb a legelvakultabb szektás hívőiteket érdeklik, minden normális ember undorodik tőletek.


"Szó nem volt arról, hogy tanul-e, vagy nem tanul. Arról volt szó hogy PhD fokozatot szerez 2007-ben, nem arról, hogy PhD hallgató lett, vagy PhD képzést folytat. Ez az állítás, akár múlt, akár jelen időben van, HAZUGSÁG. 2007-ben a képzést kezdte el."

Ember, vedd már észre magad, ez annyira kínos! Még a Magyar Nemzet propagandistái is azt írják, hogy MÁS írta hozzá, hogy végzett. 🤣 2004 óta tanított, de biztos igazad van, és biztos csak 3 évvel később vették fel doktorandusznak!


"Ez csak szerinted van így."

Ha te mondod, akkor így van. Nem ez az első eset, hogy te kinyilatkoztatsz. 🤣


"Ellenben TE folyamatosan lekezelően nyilvánulsz meg az alacsonyabb végzettséggel rendelkezőkről. Egy pökhendi hülyegyerek vagy. Engem nem zavar, ha te prolinak nézel, még örülök is neki, legalább annál jobban fáj, hogy kioktatlak a magyar nyelvről."

Nem az alacsonyabb végzettséggel rendelkezőkről. Hanem rólad meg a szektás kis barátaidról. Hatalmas különbség. A kioktatáshoz talán érvek is kellenének, nem csak odamondások. Ez neked sajnos nem megy. 🤣


"Az se zavarjon, hogy Karácsony életrajzában"

Nem bizony, nem zavar. Még mindig azt kell bebizonyítanod, hogy ő hazudozott magáról. 🤣


"Tehát szerinted a “diploma” az maga a képzés, illetve a végzettség, nem pedig az erről szóló dokumentum. Véletlenül sem maga az oklevél, hisz azt a DIPLOMA ELVÉGZÉSE után szerzi az ember. Ami mellesleg sokkal inkább helytelen kifejezés."

Jól van, hazudozz csak tovább. Ősi fideszes szokás. Nem érted meg, mi a különbség egy elvont fogalom és egy tárgy között. Nem meglepő, hogy ezt hazudozással kompenzálod.


"De azért pofátlanságnak érzem, hogy suttyónak nézed a miskolciakat"

Szokásos orbánista duma, amikor őt báncsa valaki, akkor "az országot" meg "a magyarokat" bántják. Nem, suttyókám. Csak téged meg a nyomorult szektásokat. Külön extra, hogy nem is fogod fel, hogy miért írtam ezt. 🤣


"De várjunk csak! Hát a miskolciak az ellenzéki összefogásos jelöltet választották meg polgármesternek!"

Ez egy válasz a te elmédben létező baromságodra, szóval nem tudom, nekem ezzel mi dolgom. 🤣


"Nem hazudtunk, tényleg nincs C típusú, államilag elismert nyelvvizsgája."

Mert amúgy kit érdekelt, hogy van-e? 🤣


"Én egyébként nem hiszem el, hogy diszlexiás, szerintem azt az állapotot"

Nem mindenki egy hazudozó, mint ti...


"ami neki van inkább balfszságnak hívják."

Ezen az "ügyön" hetekig vergődni... na ez az igazi balfszság. 🤣


"2017-ben a Fidesz-KDNP-s képviselők közül 39-nek volt, de a parlamenti képviselők több, mint a felének nem."

133-ból 39-nek. Na ez jóval kevesebb, mint a fele. 🤣


"Ahhoz, hogy tanársegédi és adjunktusi állást vállaljon, mindenképpen. A Corvinus Egyetem doktori szabályzata abban az időben, amikor Karácsony náluk dolgozott, nyelvvizsga-kötelezettséget írt elő a tanársegédi pozíció betöltéséhez, az adjunktusi feladatok ellátásához pedig még egy második idegen nyelv szaknyelvi és előadói szintű ismerete is szükséges lett volna."

Miért vette fel a fideszes Lánczi, ha totálisan alkalmatlan? Vagy esetleg ő emlékszik most rosszul a szabályokra? Miért nevezte ki adjunktusnak, ha arra is alkalmatlan? Sok-sok megválaszolatlan kérdés, persze nem Karácsony részéről... 🤣


"És erre Geri is példa, neki nem a diplomája hiányzott, hanem a szükséges nyelvvizsgák. Nektek kellene megérdeklődni Karácsny főnökénél, hogy miért vette fel, ha egyszer kritérium volt!"

Karácsony főnöke, mint már ezerszer elmondtam, fideszes. Sajnos az újságíróknak nem ezteket a témákat feszegette, inkább alkalmatlanozott egy nagyot, de a tényeket sajnos kifelejtette. Miért nem akkor tette, amikor még neki dolgozott? Miért vette fel, miért nem rúgta ki páros lábbal? Akkor még jó volt, csak miniszterelnök-jelöltként lett alkalmatlan egyetemi oktatónak? 🤣


Na legalább néhány védhetetlen dolgot elengedtél, például az iskolázott fideszesek témáját, vagy a kedvencemet, hogy "És mellé jön még ez, hogy valami folyton bűzlik, amikor Karácsony tanulmányi iratai és végzettsége szóba kerül!" Bűzlik, hiszen a hazug szátokkal azt mondtátok. 🤣

2021. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
32%

#37

“Karácsony már ezer éve leírta. TDK. Tudom, ti ezt a szót 2 hete még hírből sem ismertétek…”

Jól van már, ezt már két hete is felfogta mindenki, hogy TDK dolgozat volt, mit erőlködsz. Igaz, Geri azt mondta, hogy nem a dolgozatával nyert TDK-t, hanem a DIPLOMÁJÁVAL. :D


“Mi, hogy beadta a TDK-ra, és nem a saját egyetemén van meg?”

Amikor én végeztem, nekem kötelező volt feltölteni, és leadni egy nyomtatott példányt. De nekem odahaza is van egy-egy nyomtatott példány a BSC-s és az MSC-s szakdogámból is, meg persze digitálisan is megvan. Engem érzékenyen érintene, ha elveszne, mert azért volt vele munkám, jó lesz visszaolvasni egyszer.

Mi van, ha leég a Corvinus könyvtára, vagy elhányják akárhova. Akkor nem marad fenn egy példány sem. Most szerencséje volt, mert a bejegyzés szerint ott van (fizikailag ki tudja :D), de ha onnan is nyoma veszett volna, mint az ELTE-ről (ha egyáltalán leadta ott), és Gerin múlna, most nem lenne egy példány sem a díjnyertes dolgozatból. Elég hanyag, nem ezt várta volna tőle az ember. :/


“Menj be te, ha nem tetszik a katalóguscédula.

Nekem tetszik.. Mi jól szórakozunk a komédián, Geri a főnökére hajaz.


“Jaaaaa, akkor már ennél is égőbb hazugságokat kellene kitalálnod?”

Mi hazugságot találtam ki? Csak nem sugalltam valamit? :D


“ÉN ezt tudom. TE nem tudod, hogy nem hívják "C típusúnak".

Aha, aha. :D Már megint hazugságon kaptalak, gyerek.

Ha a “C típusú” szerinted nem a felsőfokot jelenti, akkor miért úgy reagáltál, hogy “ebben is hazudsz, mert nem mindenhol elvárás a felsőfokú”?

Teljesen egyértelmű, hogy a C1 szinttel azonosítod, most meg kamuzol, hogy te tudtad.



“Mivel nem létezik "C típusú" nyelvvizsga, ezért ezt a vonalat kár is erőltetned. Ehelyett van közép- és felsőfokú (B2 és C1), ezek kellenek egy egyetemi végzettséghez…”

Amikor Karácsonynak követelmény lett volna az adjunktusi álláshoz, még a C típusú volt a hivatalos megnevezése. Ma is használják ezt a kifejezést, a közép- és felsőfok pedig önmagában kevés, mert mellé még komplex (C) típusúnak is kell lennie, nem elég csak a szóbeli, vagy írásbeli.


“Igen, igen. A csúnya Karácsony az interjúban ezt hazudta magáról. Vagy lehet, hogy ugyanazt az életrajzot olvasta, mint te?”

Nem tudom hanyadjára bizonyítod, hogy képtelen vagy szöveget értelmezni. Téged hogy tűrnek meg a jogi karon?

Erre reagáltál: “A cikk írója nyilván magától nem fog ilyet kitalálni, az OLDALON KÖZÖLT HAZUGSÁG alapján írt.” Az oldalon közölt hazugság az maga az életrajzban szereplő hibás adat, észkombájn! Erre nekiállsz védeni a cikk íróját, hogy ő csak az életrajzot olvasta. Ugyanazt állítod, amit én, kösz a megerősítést!


“Te ócska hazudozó, ha neked a TANULT szó jelen idő, akkor te menthetetlen vagy...

“Nézd, te nézel egy múlt idejű szót jelen idejűnek.”

Ééééés ismét szöveg értelmezési probléma!

Erre reagáltál: “Jelen időben szerepel az is, hogy hol SZEREZ DIPLOMÁT.” Ott van az életrajzban szó szerint, hogy “1995-2000 között az ELTE Szociológiai és Szociálpolitikai Intézetében SZEREZ szociológia egyetemi diplomát.”

Segítek, a második mondat.

[link]

Tehát “szerzi a diplomát”. Én úgy látom, hogy jelen idő. És mint arra rávilágítottál, a jelen idő az folyamatban van. Akkor Karácsonynak még folyamatban van a diplomájábak am egszerzése! Hogy mik ki nem derülnek! Hát még tényleg nem SZERZETT diplomát! :D


“Már csak azt kell bebizonyítanod, hogy ő írta, nem egy fogalmatlan gyakornok.”

Bizonyára nem Karácsony maga szerkesztette az oldalon az életrajzát, de mégis mi alapján ír bele ilyet egy gyakornok? Az info csak odakerült valahogyan, és mit gondolsz ki szerkeszti a saját önéletrajzát? És miért nem tűnt fel senkinek?

Nem először került már rá Karácsony életrajzára, hogy PhD, már évekkel ezelőtt is volt ilyen. Akkor már egyszer rájuk szóltak, és megint felbukkant az PhD cím, nem tudják levarakni magukról. Mindenki ilyen pancser abban a pártban, hogy nem tűnik fel nekik ez, ráadásul a választások előtt?!


“Az ne zavarjon, hogy egyedül a ti álamfötök bukott le a magyar közéletben lopott doktorival.”

El is vették ennek az álamfönek a doktoriját teljes joggal, és lemondott, a médiában meg keresztre feszítették.


“Te nem ismered a diploma vagy az apellál szavak használatát.”

Nézd, az “apellál” szó jelentését helytelenül használtam, elismerem. Ember vagyok, nem egy hozzád hasonló nyelvtannáci, nekem belefér, én nem vagyok háklis az ilyenekre. :)

Azt is elengedtem, hogy “mantra” jelentésére azt hitted, hogy “hazugság”. (nálad amúgy nagyon beakadt ezzel a hazugság dologgal a lemez).

Megvan még?

"- Szokásos ellenzéki, fogyatékos MANTRA."

“- Mi abban a HAZUGSÁG, hogy…”

A diploma szó jelentését te nem tudod, töki. Erről ékes bizonyítékot nyújtanak az eddigi kommentek.


“Ti sírtok folyamatosan, nem bírtátok kiheverni, hogy nem az a szerencsétlen Tarlós a főpolgármester.”

Én örülök neki, hogy nem ő az. Unalmas volt, Karácsony szórakoztatóbb. Tarlóssal amúgy nem úgy volt, hogy el fogja számoltatni Karácsony, ha főpolgármester lesz? Erre Tarlósból díszpolgár lett…


“Ha te mondod, akkor így van. Nem ez az első eset, hogy te kinyilatkoztatsz.”

Fiam, itt te nyilatkoztattad ki, hogy az “irodista” szót a prolik használják. Ugyanúgy jelentetted ki, ahogyan azt is, hogy a “diplomát kap” helytelen.


“Nem az alacsonyabb végzettséggel rendelkezőkről (nyilvánulok meg lekezelően). Hanem rólad meg a szektás kis barátaidról.”

Ááá nem. :D Szerinted már az tanulatlan suttyó, hogy aki diplomának hívja a diplomát, vagy az irodista szót használja, meg aki a soron dolgozik az nem ismer bizony kifejezéseket. De a kedvencem az, amikor hoztam egy példát arra, hogy a “diplomát kap” kifejezést nem csak tanulatlan suttyók használják, erre a válaszod “nem minden ügyintézőnek van diplomája”. Mert szerinted a diploma a suttyóság elleni bizonyítvány, és diplomával a kézben esélye sincs az embernek suttyónak lenni. Akkor két lehetőség van: vagy van diplomája az ügyintézőnek, és nem ír ilyet, vagy ilyet ír, és abból következik, hogy nincs diplomája.


“A kioktatáshoz talán érvek is kellenének, nem csak odamondások.”

Szerintem elég jól megindokoltam, a “diplomát kap” kifejezés helyességét. Hoztam először egy példát, azzal azontúl, hogy “nem minden ügyintézőnek van diplomája”, az volt a problémád, hogy csak EGY. Hoztam hát mellé még négyet. A PM oldalával együtt ötöt. Szerinted nem a papír a diploma, hoztam neked négy különböző értelmező szótár definícióját a diplomára, ami igazolja, hogy a papírra utal. Ha ezek nem érvek, akkor nem tudom mi. Mi oszlatná el a kétségeidet arról, hogy a “diplomát kap” kifejezés helyes, és a “diploma” az helyes ha magára a tárgyra mondják?


“Jól van, hazudozz csak tovább. Ősi fideszes szokás. Nem érted meg, mi a különbség egy elvont fogalom és egy tárgy között.”

Hol hazudtam?

Te nem érted meg, hogy itt nem arról van szó, hogy a diploma lehet-e elvont fogalom, vagy nem. Hanem arról, hogy te zártad ki azt, hogy lehet-e maga a tárgy.

Olyan ellentmondásokba keveredtél, hogy védd a Karácsonyod, hogy öröm nézni, rég szórakoztam ilyen jól. :D

Én: - Diplomát nem kapta meg.

Te: *Most nem tudok épp mibe belekötni, nyelvtannáciskodom egyet, hátha okosabbnak tűnök.*

- Az nem diploma, a suttyók híjják úgy. OKLEVÉL! Olyan nincs, hogy diplomát kap valaki.

Én: - De figyelj már, Karácsony is úgy hívta, hogy diploma.

Te: *Fúha, a kedvencem is suttyósan mondta. Őt védeni kell, ki kell magyaráznom valahogy.*

- A “diplomát nem kapta meg” az helytelen! Karácsony jól használta, mer’ ő máshogy mondta!”

Én: - De figyelj már, egy egyetem honlapján is így használják a kifejezést. Karácsony idézetében mit jelent akkor a “diploma” szó?

Te: - Az nem számít! Ez csak EGY példa, és biztos diplomája se volt annak, aki írta!

A DIPLOMA a főiskolai vagy egyetemi végzettség, elvégzése után oklevelet szerez az ember. Nem a papír a diploma.


Epic! Először neked a diploma szóval volt bajod, ezért okoskodtál, hogy az oklevél. Utána már azon a vonalon mentél tovább, hogy amúgy a diploma helyes, de csak akkor, ha elvont fogalomként használja az ember, és ragaszkodtál hozzá, hogy az nem lehet az oklevél, mikor pár kommentel odébb még diploma = oklevél volt, ami eleve hülyeség, mert oklevélből van több féle, a diploma meg egy bizonyos fajta oklevél.

A kedvenced miatt ekkora hülyét csináltál magadből, és még te mondod másokra, hogy szektások. :D


“Szokásos orbánista duma, amikor őt báncsa valaki, akkor "az országot" meg "a magyarokat" bántják.”

Nem. Itt nem engem bántasz (legalábbis próbálsz), és ezzel a miskolciakat, hanem a miskolciakat szólod le, és így akarsz engem bántani.


“Mert amúgy kit érdekelt, hogy van-e?”

Az Oktatási Hivatalt.


“Miért vette fel a fideszes Lánczi, ha totálisan alkalmatlan?”

“Karácsony főnöke, mint már ezerszer elmondtam, fideszes”

Mióta fideszes Lánczi? Azért, mert felelős pozícióban van FIdesz kormányzás alatt? Amikor felvette Karácsonyt, akkor még MSZP-kormány volt, ilyen alapon MSZP-s is, nem?

Fogyi ellenzéki észjárás megint. Ha fideszest raknak be valahova, akkor fúj, igazságtalan. Ha nem fideszest raknak be valahova, akkor fúj, fideszes lett.

Nem mindenki úgy működik, mint Geri, hogy Gyurcsány embereire lecseréli a környezetét. :D


“Na legalább néhány védhetetlen dolgot elengedtél, például az iskolázott fideszesek témáját, vagy a kedvencemet, hogy és mellé jön még ez, hogy valami folyton bűzlik, amikor Karácsony tanulmányi iratai és végzettsége szóba kerül!"

Nem engedtem el, az iskolázott fideszesekre adtam egy tökéletes, ellenzéki narratívás választ! Hát nem Karácsony iratairól volt szó a kommentek nagyrészében a sületlenségeid mellett?

Úgy látom, te nem nagyon reagáltál a diplomávalé kapcsolatos cáfolataimra. Elengedted végül?

Vagy csak a szokásos “hazudsz” dumával reagálsz?

2021. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
77%

Túl sokáig nem olvastalak, mert baromságot írsz. Egyáltalán nem biztos, hogy nincs meg neki, más kérdés, hogy nem mutogatja a saját példányát. Ha mutogatná, azzal mit bizonyítana, hiszen akkor azt mondanák, hogy nem adta be, csak utólag megírta talán ő, talán más.


Ez egy műbalhé, és nem állhat ki minden műbalhét cáfolni, ő politizálni akar, ha már a fidesz erre nem képes.


Persze a balhét a fidesz mindenképpen sokáig fenn fogja tartani, akármit is mond karácsony, hiszen nagyon be vannak tőle szarva. Van is rá okuk.

2021. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
77%

Elég nevetséges, vagy inkább szánalmas, hogy ez a legnagyobb botrány, amit a történetírók meg tudtak szülni Karácsonyról...

A katalóguscédula neked nem jó, hiszen nem is az van ott, nem is ő írta, stb., TDK-ként leadva neked nem jó, Lánczi nem fideszes, magáról hazudik az "ÖNéletrajzában"...

Vért izzadsz, hogy bele tudj kötni valamibe. De ez ész és érvek nélkül sajnos csak nem sikerül. Az volt a kiindulópont, hogy a seggnyaló propagandisták azt hazudozták, hogy nincs meg a szakdolgozata. Sajnos megvan, de a hozzád hasonló talpnyalók ezt nem bírják feldolgozni. Való igaz, ezt már nem írta meg a 888... "Majd ha te megmutatod nekem hogy az van a könyvtárban" édes jó istenem... Olyanok vagytok, mint a konteósok. Ha valami megcáfolja a hülyeségedet, akkor jössz egy újabb "ténnyel", ami persze alapból egy hazugság. Ha abban sincs igazad, hozol egy újat. Ritka undorító ez a viselkedés. Ha pénzért csinálnád, az még védhető is lenne...

2021. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!