Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád egy semleges nem...

Támogatnád egy semleges nem létrehozását, aminek célja, hogy kibújjon a liberálisok "numerus clausus" törvényei alól?

Figyelt kérdés

Meg akarják szabni, hogy legfeljebb hány férfi lehet vezető tisztségben, különbséget tesznek más területeken is a férfi és a nő között (lásd. nők ellen elkövetett erőszakkal való különleges foglalkozás, ami a férfit az elkövető, a nőt az áldozat szerepébe erőlteti), szórakozóhelyekre olcsóbban engedik be a nőket, vagy egyes segélyvonalakon (pl. családon belüli erőszakkal kapcsolatban) férfiakkal nem állnak szóban.


Létre lehetne hozni egy olyan nemet, hogy "nem nyilvános", vagyis nem kívánom megosztani senkivel, hogy mi vagyok, persze ránézésre látszik és az identitásom is megvan, de a bíróság és egyéb intézmények előtt nem kérem a hátrányos megkülönböztetést.


Ha muszáj bevallani (pl. börtön miatt), akkor persze, a biológiai nememnek megfelelő elhelyezés következne.


Mi a véleményetek erről? Túllihegés, vagy egyre inkább indokolt/jövőben indokolttá válhat?



2021. jún. 1. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Simán indokolttá válhat. Ha lesznek ilyen hetero férfiak elleni kvóták, én majd simán azt mondom, hogy homoszexuális vagyok, vagy transzi, vagy amit akarnak, mégis, hogy ellenőrzik le. Így majd papíron "melegszik" a társadalom.
2021. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fero89 ***** válasza:
100%
Könnyű lesz ellenőrizni, csak megkérdezik hallottál-e már hetero elleni kvótáról, és ha igen akkor tuti hetero vagy.
2021. jún. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!