Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Titeket nem...

FIDESZESEK! Titeket nem ábrándított ki az elmúlt hónapok fideszes politikája? Ha igen akkor kire fogtok szavazni jövőre?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Maradtam Fideszes
Váltottam az Ellenzéki Összefogásra
Váltottam a Mi Hazánkra
Váltottam a Kétfarkú Kutyapártra
50 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%

Váltottam.

Ellenzéki összefogásról Fideszre.

Benne van Feri és a családja.

Ez az egy az oka.

2021. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Én sohasem voltam fideszes, de sok embert ismerek, akit az elhibázott járványkezelés és a fokozódó korrupciós ügyek annyira kiakasztottak az elmúlt évben, hogy azt mondja, hogy ő is kormányváltást akar. A fidesz szavazók jelentős része nem a birka "Orbán Viktor a királyunk" színvonalú ember, hanem Orbán vs Gyurcsány alapon inkább Orbánt választotta. De most már sokan elkezdték érezni, hogy ideje váltani és 2022 Orbán ellenes népszavazás lesz.
2021. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Már mégis is mi a fene ábrándított volna ki? Inkább Karácsonyból ábrándultam ki végleg. Amúgy az elmúlt hónapokban nőtt a Fidesz népszerűsége.
2021. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%

Mitől kellene kiábrándulnom a fideszből?

Hogy a gazdaság nem ment csődbe a járvány miatt sem? Hogy a párom nem vesztette el a munkáját az állami bértámogatásnak köszönhetően? Hogy megkaptuk a védőoltásaokat mindannyian a családban és már nem kell magamat és őket féltenem annyira?

Mi lenne az szerinted mai ki kellene ábrándítson?

2021. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%

Mi kellett volna, hogy kiábrándítson?

Számomra a legmegbocsáthatatlanabb az élsport támogatás, meg stadionépítés, de ez már megvolt korábban is.

2021. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%

Elegem van az "Orbán-showból"!

Felveszi a Fudan hitelt a Paks 2 hitelt És csődbe viszi majd Magyarországot. Orbán tönkretesz mindent. Váltok az Ellenzéki Összefogásra.

2021. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%
És Orbánt nem állítja le Kövér László házelnök ő bohócozhat?
2021. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
A Táncsics radikális balpárt sok szavazót elhozott a fidesztől.
2021. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%

#6

A Fudan hitel, meg a Paks 2 hitel együttesen töredéke a 2009-es IMF-hitelnek. A legjobbakra váltasz. :D

2021. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Na meg ezt útálom a Fideszben! Mindig a múlt a múlt és a múlt! Más nincs csak Gyurcsány Ferenc? Meg Régi hitelek?
2021. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!