Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Titeket nem...

FIDESZESEK! Titeket nem ábrándított ki az elmúlt hónapok fideszes politikája? Ha igen akkor kire fogtok szavazni jövőre?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 21:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%

#10

Miért kéne elfeledni a múltat? Mert ég miatta az arcotok. Egy szóval nem említettem Gyurcsányt. Az IMF hitelt hoztam fel ellenérvéként, mert szerinted a Fudan-i és Paks-i hitel csődbe viszi az országot. És lám, az IMF hitel, ami sokkal több volt sem vitte csődbe.

2021. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 hypno ***** válasza:
60%
Kihagytad a szavazásból Pálnkás Józsefet és az Új Világ Néppártot
2021. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%
Az elmúlt hónapok Fidesz politikája semmiben nem különbözik attól, amit az elmúlt években képviseltek. A törzsszavazóik (akik az Origót tekintik hiteles hírforrásnak) kétlem, hogy pont most ábrándultak volna ki belőlük. Én sosem rajongtam értük, de 2014-ben még rájuk szavaztam(mivel nem vagyok baloldali és nem szeretem a magas adókat), aztán jött a Sorosozás migránsozás, szerintem az volt a vízválasztó, ahol sokan (köztük én is) teljesen kiábrándult belőlük, azóta nem szavazok senkire max a Kétfarkú Kutyapártra.
2021. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Azt teszik, amit elvárok tőlük.
2021. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%
Aki a fidesz mellett penzugyileg ervel annak ajanlom nezze meg a tavalyi es varhatoan idei allamhaztartasi hianyt. Megsugom a tavalyi 25 eves rekord... 6000milliard forint. A kinai hitel kamata meg a mostani eus hitel 6xosa (amit nem kernek), de az eus helyett a kinait veszik amibol kinanak epitunk magyar adobol fizetos egyetemet a diakvaros helyere.
2021. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%

#15 Nem tudom miért kell vagdalkozni butaságokkal, mikor meg is lehetne nézni a tényeket előbb.

"Minden várakozást felülmúló költségvetési hiány jött össze 2020-ban - derül ki a Pénzügyminisztérium előzetes hétfői adatközléséből. A központi alrendszer ugyanis pénzforgalmi szemléletben 5548,6 milliárd forintos hiánnyal zárta az évet, ez pedig jócskán meghaladja a tárca által előzetesen jelzett értéket, a minisztérium azonban hangsúlyozza azt is, hogy az uniós módszertan szerint számolt hiány a GDP 9% körül lehet. "

[link]

2021. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
Táncsics-Radikális Balpártra fogok.
2021. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
A Kétfarkúékra fogok szavazni, majdnem bejutottak 2018-ban is a Parlamentbe. Viccpártnak hívják, de nem az.
2021. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

#18 " Viccpártnak hívják, de nem az."

Aztaaaa!

Szóval komolyan gondolták, hogy ha nyernek akkor majd mindenkinek elintézik az örök életet meg az ingyen sört?

2021. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
40%
Most is van ingyen sör, az asszony saját pénziből hordja rekesz számra úgyhogy én megvagyok elégedve. Van kényelmes fotelom is. Mehet a fideszre a szavazat
2021. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!