Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Titeket nem...

FIDESZESEK! Titeket nem ábrándított ki az elmúlt hónapok fideszes politikája? Ha igen akkor kire fogtok szavazni jövőre?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 21:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%
En eddig meg nem szavaztam masra, csak a Fideszre (igaz legutobb mar inkabb csak az egykulcsos ado miatt, a vegletekig lebutitott propaganda mindig is irritalt). Es lehet, hogy ezzel kisebbsegben vagyok, de nekem nagyon nem jott be a tarsadalom intezmenyesitett kiskorusitasara alapulo jarvanykezeles es annak tarsadalmi es gazdasagi kovetkezmenyei. Itt most nem szavaztam, mert azt meg nem tudom kire fogok szavazni jovore, csak azt, hogy a Fideszre nem.
2021. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%

Na most tegyük tisztába, hogy a" váltottam Ellenzéki összefogásra" opciót az eleve ellenzéki szavazók nyomkodják. Ők sosem voltak Fidesz szavazók. Én nagyon sok Fidesz szavazót ismerek már régóta. Én magam is Fideszes vagyok. 10 ből talán egyet tudok mondani, aki megingott, de hosszú évek alatt. A többi még inkább kitart a Fidesz mellett, látva az ellenzék embereit, hallva a nyilatkozataikat...

Szóval higgyétek el, az ellenzék ilyen formában még aktivizálja is a Fidesz szavazókat....és még egyszer mondom, nem, nem lettünk kevesebben, vagy alig...

2021. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
49%

#22 Hosszú politikával foglalkozó éveim alatt egy emberrel találkoztam aki konkrétan váltott a fideszről - és meg is értettem, mert személyes sérelem érte. Egy ostoba döntés miatt elvették tőle azt az ösztöndíjat amit kutatóként kapott és semmiféle értelmes magyarázatot nem adtak neki mellé, csak annyit hogy vége, nem kapja többet. Még az első Orbán kormány alatt volt, nagy valószínűséggel semmi köze nem volt a döntésnek a fideszhez, csak valami illetékes elvtárs hozott egy buta döntést és magasról lesz@rta hogy kinek árt vele - de ez lényegtelen. Ezt az embert megértettem amikor azt mondta hogy soha többet nem szavaz a fideszre.

Ezzel szemben rengeteg olyan emberrel találkoztam akár ismerősök, kollégák vagy családi körben akik rádöbbentek arra hogy az általuk támogatott valamelyik balliberális párt/politikus átverte őket, hazudott nekik vagy konkrét anyagi kárt okozott a döntéseivel - aztán ennek ellenére újra rájuk szavaztak, vagy maximum egy másik balliberálisra. De a legtöbben csak tudomásul vették, mintha azon az oldalon ez lenne a természetes, hogy hazudnak nekik, becsapják őket és kárt okoznak, és ez nem is számítana, akkor is újra meg újra rájuk szavaznak.

Majd ugyanezek birkának, agymosottnak meg elvakultnak neveztek engem meg a hozzám kasonlóan gondolkodókat, mert nem szavaztunk mi is arra aki még őket is becsapta, hanem kitartottunk a fidesz mellett ami viszont nem csapott be minket, nem okozott nekünk kárt.

2021. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
39%
23# teljesen egyetértek 👍
2021. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
35%

Szeretném ha a multikat és gazdagokat támogatnánk a magyar emberek helyett.

Ezért fidesz.

Plusz jó üzlet lesz kínának a fudan.

Ezért is fidesz.

2021. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#23


Nyilvánvalóan egy baloldali gondolkodású ember, hogyha mondjuk csalódik az MSZP-ben, akkor nem fog a Fideszre szavazni,mivel teljesen ellentétes az ideologiaja. Viszont mostmar a jelenlegi politikai elit egymas szidasara (tisztelet a kivételnek) es az Orban vs Gyurcsány párharcra van kihegyezve, szóval ezért lehet benne hogyha valaki utalja Orbant, de Fletot kevesbe, akkor ellenzekre szavaz, es ez forditva is igaz.

2021. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!