Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az álellenzé...

Mi a véleményetek az álellenzéki médiákról, veleményvezérekről?

Figyelt kérdés
Spirit FM, ATV, Puzsér, Hont, Ceglédi meg a többiek...

2021. jún. 2. 16:28
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Pontosan, csak rombolni képesek.
2021. jún. 2. 17:02
 12/32 anonim ***** válasza:

#10 Hahahaha.. hitgyülis...

Ateista vagyok amúgy, de kössz :D

Még mindig nem hallottam egy érvet sem tőled. Várok...

2021. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
3%
#11 Az Összefogás politikusaira gondolsz ugye?
2021. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen megértem, amit írsz, de azt kell megérteni, hogy ezek az emberek igazából nem "árulók", mert a saját álláspontjukat erőltetik, még ha azok nem is helyesek. Ők sosem tartoztak az "ellenzékhez", ők mindig csak a partvonalon kívülről kiabáltak. Tipikusan az a fajta emberek, akik nem tudnak focizni, de a partvonalon kívül (vagy a fotelben ülve) mindig nagy a szájuk, de ha megkapják a labdát, hogy oké, dekázzál kettőt, máris beégnek (lásd a legutóbbi önkormányzati választáson). De a partvonalon kívül mindig nagy a szájuk.


Ők nem "árulók", mert sosem tartoztak az ellenzékhez. Hont András Fidesz-tag volt. Innentől kezdve mit vársz tőle? Full jobboldali. Ezek az emberek jóval közelebb állnak a fideszhez, mint bármilyen baloldalisághoz, értelemszerű, hogy utóbbiakra fognak inkább lőni.


Nem mintha én nem lennék kritikus a magyarországi "baloldallal", sokkal markánsabbnak és bátrabbnak kellene lenniük, bár a Párbeszéd az alapjövedelmet támogatja - a Momentum ellenzi, ez máris felveti az ellenzék kormányzóképességének kérdésességét -, Kispesten már működik a közösségi költségvetés - de nem nagyon állnak bele ebbe a vonalba sem -, támogatják a munkavállalói részesedést stb. Ezek mind jó ötletek, de egy Hont, aki Fidesz-tag volt, szerinted mennyire azonosul ezekkel? Semennyire. Ezek jobboldaliak, értelemszerű, hogy nekik még egy neolib Dobrev Klára is "komcsi".

2021. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
54%
#14 Hadházy is fideszes volt. És akkor mi van? Hont is meg ő is bizonyítottak azóta.
2021. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sokan ezt a szennyet amit ezek összehordanak ezt tartják mértékadónak ahelyett, hogy normális médiából pl telex tájékozódnának.


Semmi más céljuk nincs mint az egységes ellenzék megosztása és az emberek elbizonytalanítása. :(

2021. jún. 2. 17:40
 17/32 A kérdező kommentje:
15 azért mindennek van határa! Hadhazyt nem lehet egy napon említeni ezzel a firkász honttal...
2021. jún. 2. 17:42
 18/32 anonim ***** válasza:
77%

> normális média

> telex


Pick one...

2021. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%

Aham értem. Akkor kérdezőcske, nyugodtan mondhatjuk, hogy provokációnak írtad ki a kérdést? Bocsánat, hogy normális válasszal álltam hozzá. My bad.


Lehet jelenteni a kérdést, skacok.

2021. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
41%
#17 Miért is?
2021. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!