Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az álellenzé...

Mi a véleményetek az álellenzéki médiákról, veleményvezérekről?

Figyelt kérdés
Spirit FM, ATV, Puzsér, Hont, Ceglédi meg a többiek...

2021. jún. 2. 16:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
38%
Aham, kérdezőcske, csak tudod, én nem szegtem meg az oldalszabályzatot a válaszommal. Te viszont igen. Így menjél árulkodni, apafej.
2021. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
35%

#16

"Az a baj, hogy sokan ezt a szennyet amit ezek összehordanak ezt tartják mértékadónak ahelyett, hogy normális médiából pl telex tájékozódnának."

Tájékozódni a Telexből kell (vagy hasonlóból) ebben igazad van. De Puzsérék stb nem is tájékoztatni akarnak, hanem a véleményüket mondják el, kritizálnak, elemeznek, amire szükség van.


"Semmi más céljuk nincs mint az egységes ellenzék megosztása és az emberek elbizonytalanítása. :("

Nem, az a céljuk, hogy rávilágítsanak a politika hibáira. Ellenzéki és fideszes oldalon is. Az Ellenzékről nem hogy el lehet, hanem el is KELL mondani a rossz dolgokat. Különben mivel lenne különb mint a Fidesz és a lakájmédiái?

2021. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
95%

Mit bizonyított Hont azóta? Semmit.


16: Ők szimplán a baloldalt gyűlölik, ennyi. Magyarországon a Mérce talán, ami megüti a szintet, legalábbis vannak előremutató cikkeik.


5: Az sem volt semmi, amikor a 444-index-hvg vonal megírta, hogy a dán szociáldemokraták nem tudnak kormányt alkotni, és még aznap megalakították a kormányt. :D Korrekció persze sehol. Ettől persze nem lesznek "árulók", ahhoz, hogy valaki áruló legyen, ahhoz eredendően tartoznia kellett azokhoz, akit elárulnak. A Momentumot viszont nagyon tolják, ők a kiskedvencek.

2021. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
#25 Azt hogy az egyik legjobb ellenzéki újságíró és "véleményvezér".
2021. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25: Ez egy vélemény, nem egy tény. A "véleményvezér" meg tökéletes szó azokra a wannabe megmondóemberekre, akiknek a közönségét vezérelni kell. Normális embert nem kell véleményvezérelni, mert vannak saját gondolatai.
2021. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
75%

#27 Az utolsó mondatod teljesen igaz. Csak, hogy ha rámegyek Hont, Ceglédi, Vona, Schiffer, Puzsér stb oldalára valahogy nem azt látom hogy: "jajj minden szava igaz kedves megmondó úr, annyira igaza van, a jó isten küldte le magát hozzánk stb". Hanem azt látom, hogy az emberek kifejtik, hogy egyet értenek-e vagy hogy nem, valamint értelmes gondolatok vannak.

Ezzel szemben amikor rámegyek Orbán, Karácsony, Dobrev oldalára akkor mást se látok csak az előbb idézetthez hasonló seggnyalásokat. Amit a vezér mond az úgy is van, és követik a birkák.

2021. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont az ellenkezőjét látom, ahogy áradoznak a véleményvezéreltek ezeknek a megmondóembereknek az oldalain. Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy írtam egy kommentet Puzsér oldalára, amikor arról írt (hazudott), hogy nincs semmiféle fizetésbeli különbség a férfiak és nők között, ilyen jelenség nem létezik. Belinkeltem neki azokat az eseteket, amikor a bíróság (világszerte) elmarasztaló ítéleteket hozott, és megbüntetett cégeket, vállalatokat, mert diszkriminatívan jártak el, és a női dolgozók ugyanabban a munkakörben félreérthetetlenül alacsonyabb fizetést adtak. Kapásból ki lettem tiltva.
2021. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezzel pont neki adtál igazat. Ő sem arról beszélt (legalábbis amikor én hallottam), hogy nincs különbség, hanem, hogy NEM LEHET törvényesen. A törvény védi és támogatja az egyenlőséget a legtöbb helyen. Előfordul, hogy nem tartják be, de ilyen esetben elmarasztalják azt.
2021. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Sindelar ***** válasza:
100%

#28 Nekem Puzsér egyik untermann-jával volt egy ilyen esetem. Azt kérdezte, hogy a DK 2019. októberében miért nem szavazta meg az EP-ben a menekültek kimentéséről szóló állásfoglalási indítványt. Nem vagyok DK-s, nem is írtam semmi olyasmit, hogy egyetértettem volna a DK döntésével. Szimplán leírtam, mivel indokolták a döntésüket a DK EP-képviselői.


Egy szóval nem írtam, hogy DK-s lennék, vagy hogy egyáltalán egyetértenék a döntésükkel, csak leírtam neki, hogy mi volt részükről az indok. Megkaptam, hogy "DK-s troll" vagyok. -.- Aki velük nem ért egyet, az dékástroll és kész.

2021. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
57%
Puzsérnak eleve van egy megosztó stílusa, ami valakinek szimpatikus, valakinek ellenszenves, pártállástól függetlenül.
2021. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!