Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én kerülöm a romák...

Csak én kerülöm a romák társaságát?

Figyelt kérdés
Sose közeledtem a romák felé, már kiskoromban is megvetettem őket főleg a magatartásuk miatt. Ne értsetek félre, azzal nincs bajom, ha egy cigány keményen dolgozik, de a tipikus cigánytelepről szökött koszos kultúrálatlan egyedeket nem tűröm. 19/F

2021. jún. 2. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9: tehát hangoskodni, szájalni kell, mint ők, és akkor tisztelni fognak?
2021. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
#10 családdal, barátokkal beszélek, idegenekre nem vagyok kíváncsi
2021. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is kerülöm őket. Várnám a pozitív tapasztalatokat is velük kapcsolatban, de a legtöbb esetben problémákkal szembesülök, szóval nagy számok törvénye alapján inkább nem foglalkozom velük, ha nem muszáj.
2021. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%
Ugyan azok a baloldaliak is kerülik a romákat akik verik az asztalt, hogy ne legyen az iskolákban szegregáció. Sőt, ezek kerülik őket a legjobban.
2021. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
92%

14: általában elmondható, hogy elvben sokan a szegregáció ellen vannak oldaltól függetlenül, ha megkérdezik őket, de azért inkább azt szeretnék, hogy az ő gyerekük ne ilyen osztályba járjon:


[link]

2021. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!