Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jövőre is a Fidesz nyer,...

Ha jövőre is a Fidesz nyer, tervezed-e, hogy külföldre költözöl?

Figyelt kérdés
Ha nem, indokold meg! Ha igen, melyik országba?

2021. jún. 3. 10:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%
20) és az sem zavar hogy pont a fidesz szajkózza folyton az öngondoskodást?
2021. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
62%
Ha veszít, lehet, hogy megteszem. Semmi kedvem hülyére adózni magam.
2021. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
87%
Az öngondoskodás párttól függetlenül fontos, de pont a Fidesz kaszálta el a magánnyugdíjpénztárakat. Egyébként aki ma nyugdíjas, az más nyugdíját már kitermelte, amikor aktív dolgozó volt, feltéve, hogy rendesen be volt jelentve, és nem feketén dolgozott.
2021. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
18%

Nem.

Indok: Továbbra is biztositva erzem a jó létem szakmunkáskent.

2021. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mert nem tudnék miből, még tanulok. Hogy később mi lesz, azt még meglátom. Ha nem leszünk EU-tagok, ha bevezetik a halálbüntetést, ha gyermekek számától teszik függővé a nyugdíj korhatárát és összegét, ha becsődöl az egészségügy és egyéb nyalánkságok, akkor el fogok gondolkozni.
2021. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
23) nem,a nyugdíjas a saját nyugdíját termelte ki.a saját befizetésétől függ a nyugdíja nagysága,nem pedig attól hogy hány személy nyugdíját termelte ki.
2021. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
76%
"nem,a nyugdíjas a saját nyugdíját termelte ki." - Az aktív dolgozók nyugdíjjárulékából fizetik az aktuális nyugdíjasokat.
2021. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem, miért én menjek? Nem én teszem tönkre módszeresen az egész országot. Az nem old meg semmit, ha idővel a lakosság 70-80 százaléka elköltözik a 133 "bátor ember" miatt.
2021. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
97%
Túl vagyok rajta régesrég, és nem amiatt, hogy melyik párt van, hanem szimplán mert minden pénzbe kerül, MOn meg relative keveset fizettek.
2021. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
42%
Tulajdonképpen igen. Elgondolkoztam hogy 45 éves vagyok és egyedülálló, családom sincs, csak anyám él és a távoli rokonság hogy jobb lenne külföldön Ausztráliában letelepednem és állampolgárságot szereznem. Engem mióta ez a köpcös more becsapott nincs kedvem magyarkodni egy cseppet sem. Az akarok lenni és ott ami nekem jó és pont.
2021. jún. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!