Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jövőre is a Fidesz nyer,...

Ha jövőre is a Fidesz nyer, tervezed-e, hogy külföldre költözöl?

Figyelt kérdés
Ha nem, indokold meg! Ha igen, melyik országba?

2021. jún. 3. 10:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
83%
18 éves fiatal vagyok. Mindig is külföldön szerettem volna élni. Ha FIDESZ nyer ha nem. Szerintem sok fiatal van ugyanígy. Ha az ember kicsit is gondol a leendő családja/ gyerekei jövőjére, akkor elmegy innen, Fidesz ide vagy oda.
2021. jún. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
13%

#31. "Ha az ember kicsit is gondol a leendő családja/ gyerekei jövőjére"


18 évesen ez nem egy érthetetlen gondolat, de 28 évesen úgy látom, hogy kiválóan tudok itt boldogulni, és baromság, hogy el kell menni innen.

2021. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj,hogy nincs olyan,hogy ,,HA" mert úgy is a FIDESZ fog nyerni. Elmagyarázom miért.

Ha látsz az Ukrán határ és környékén olyan házat amiben senki sem lakik,akkor oda valószínűleg be van jelentve több tíz ember(aki kettős állampolgár), és nem 1 ház van. És Orbán meg nyilván segíti Ukrajnát ezért 4 évente azok is jönnek szavazni,és így persze,hogy meglehet nyerni a választást, meg a rengeteg vendég munkás is akiket segít,mindenkit segít csak ezt az országot nem..

2021. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
97%
32-es, tudod pont nem érdekel hány évesen írod ezt. Elfogadom a véleményed, egyet viszont nem értek vele. Most érettségiztem, a 4 évet keményen végigtanultam. Hálisten bőven elértem annyi pontot, hogy biztosan felvesznek a BME-re, ha az élet is úgy akarja, imformatikai mérnök lesz belőlem. Úgy vagyok vele, ha ennyit tanultam, és még fogok is, akkor olyan helyen dolgozzak, ahol ezt rendesen meg is fizetik és ahol úgy érzem meg van becsülve a munkám és a tudásom. Jó itt is, ha valaki alkalmazott mérnökként dolgozik valahol, 500 ezret is meg tud keresni vagy többet havonta, de ne hasonlítsuk össze azzal, hogy ennyi tudással, diplomával mennyit keresne az ember Ausztriában.
2021. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
31%
#34. Nem is hasonlította senki. De az, hogy ki KELL menni, az szerencsére egy az egyben baromság. Minden esetre elfogadom, hogy 18 évesen még nagyon nincs kiforrott véleményed, akkor még bőven máshogy láttam én is a világot, mint most (sőt, még közvetlenül az első diplomám megszerzése előtt is hajlottam a te mostani álláspontodra), egy pár éve viszont osztrák mércével mérve is bőven jól élek itthon, ez azért picit formálta a szemléletmódomat. A felvételhez előre is grat, a "kemény tanulást" azért a BME mérnökinfó egy picit újra fogja definiálni, de gondolom, ez nem új.
2021. jún. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
94%

#35 azt elfelejtettem odaírni, hogy ez nálam nemcsak a pénzről szól.

Lehet mondani, hogy 18 évesen, hogy láthatom csak ezt, de sajnos azt látom, hogy évről évre egyre mérgezettebb itthon a közhangulat.

Az emberek boldogtalanok, pesszimisták, valahogy az itthoni mentalitás hosszú távon nagyon romboló, de főként az emberek hozzáállása más emberekhez.

Rengeteget járok ki Ausztriába, na nem nyaralgatni, édesapám ott szokott kapni sokszor plussz munkákat, ha ezt nyáron, akkor mindig vele megyek. Szoktam ottani magyarokkal beszélgetni (mert van rengeteg), s mindegyikük mondja, hogy valahogy phszichésen jobban érzik magukat ott, meg teljesen más szemléletmód uralkodik. Nem tudom, én sem éreztem itthon sose jól magam, mindig is vágytam arra, hogy majd nyugatra költözzek.

Köszönöm a gratulációd, lelkilegben készülök mindenre!

2021. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
94%
Lelkiekben*
2021. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!