Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon az ellenzék...

Magyarországon az ellenzék vagy a Fidesz szavazói Izrael-pártibbak?

Figyelt kérdés
Nyugaton a baloldal egyre inkább palesztinbarátabb lesz (főleg a fiatalok), Magyarországon viszont úgy vettem észre a baloldali/ellenzéki szavazók Izrael pártján állnak. De a Fideszesek is egyre inkább kedvelik Izraelt.

2021. jún. 3. 11:49
A kérdező szavazást indított:
MSZP/DK/Jobbik/LMP/Momentumos vagyok és izraelpárti
MSZP/DK/Jobbik/LMP/Momentum-os vagyok és palesztinpárti
Fideszes vagyok és izraelpárti
Fideszes vagyok és palesztinpárti
Mi Hazánkos vagyok és izraelpárti
Mi Hazánkos vagyok és palesztinpárti
43 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nyugaton az SJW-k, a "woke culture" meg a BLM mozgalom élharcosai találták meg most maguknak a palesztinokat mint áldozatokat. Őket is az elnyomó fehérek zaklatják, csak most az elnyomó fehérek az eddig minden áron védett zsidók lettek.
2021. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rothadó Narancs ***** válasza:
49%

Jobbikos, egyik párti sem.

Felőlem nyugodtan kiírthatják egymást.

2021. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 fehernyuszi válasza:
78%

1-es:

Azért Izrael mégiscsak egy apartheid államot épít. Illegálisan kebelez be az ENSZ szerint palesztin területeket, de az ott lakó araboknak nem akarnak szavazati jogot adni. A jobboldali pártjaik nyíltan az egyállami megoldást támogatják, ami ha létrejönne a lakosság 45%-a arab lenne. 2050-re pedig helyet cserélnének és az arabok 55%-on állnának. Ezt a cionista jobboldali pártok nyilván nem kockáztatnák meg. Tehát a terület kell nekik, a lakosság nem...

2021. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Én semmilyen párti nem vagyok, mindkét fél bőven tett azért, hogy itt tartunk, ahol.


Nem nekünk kell megoldani ezt a problémát.

2021. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinted? minek a teljesen nyilvánvalóról kérdést feltenni?
2021. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt nyilvánvaló nem hittem volna, hogy a Fideszesek közül senki se támogatja a palesztinokat. 10 éve még teljesen más lett volna az eredmény.
2021. jún. 3. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

#3 Nem akarom védeni Izraelt de miért várja bárki, hogy ők mindig csak védekezzenek. Amióta megalakult egy parányi területen, azóta megállás nélkül támadják, előbb az arab országok, most pedig terrorszervezetek. Ők sem ártatlanok, de egyedül őket hibásnak tartani nem lehet.


Azt meg én qrvára unom, hogy mindenért a fehér ember a hibás.

2021. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
A fideszesek éppen olyan pártiak amit a vezér mondd. Most épp ízrael pártiak, de pár éve még palesztin pártiak voltak.
2021. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Mint a kettes!
2021. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Elég szégyen, hogy valaki fehér nyugati emberként a palesztinok oldalára áll.
2021. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!