Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy július 1-től utazhatunk az EU-ban a oltási igazolványunkkal?

Figyelt kérdés

Ment a nagy hurrogás az ballib propagandistáktól, hogy senki sem fogja elfogadni. Aztán egyre több országgal kötöttünk kétoldalú megállapodást, de akkor is ment a sírást, hogy "de mi van, ha én olyan országba akarok utazni...", meg "...kínaival oltottak, azt sehol sem fogják elfogadni..."


Ellenzékiként tudtok örülni, hogy utazhattok vagy nektek ez inkább tragédia, mert eggyel kevesebb dolog miatt tudtok sírni?



2021. jún. 3. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Hát ez várható volt, újabb pofára esés... nem tanulnak a saját hibájukból sem. Menthetetlen bagázs.
2021. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Én most is utazok az eu-ban oltatlanként.
2021. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
Egy igazi ellenzéki erre úgy válaszol, hogy benne legyen valamelyek ezek közül: "lopás", "Mészáros", "krumpli", "diktátor" vagy ezek szinonímája.
2021. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Olvasd el az apróbetűs részt, bogárka ;) Értem én, hogy azt hiszed, hogy a magyar plasztik olyan, mint Az ötödik elemben a Leeloo Dallas Világjegy, de a valóság az, hogy a tagországok továbbra is maguk dönthetik el, hogy mely oltásokat fogadják el az EMA által jóváhagyottakon felül. Semmit nem változtat ezen az a tény, hogy a magyar appot úgy frissítik, hogy az EU-s zöldigazolványnak megfeletethető legyen.


A németek például se az oroszt, se a kínait, a spanyolok az oroszt nem fogadják el jelen állás szerint.

2021. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, ha így lenne. Forrás? Csak mert semmi ilyet nem olvastam.
2021. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Kétoldalú megállapodás nélkül csak az Európai Gyógyszerügynökség által bevizsgált és engedélyezett vakcinákkal (Pfizer-Biontech, Moderna, AstraZeneca, Janssen) oltottak utazhatnak majd a magyar digitális igazolvánnyal. Senkit sem érdekelt eddig sem, hogy a magyar vagy egy másik mobilappot kell bemutatni, a lényeg, hogy az OLTÁS TÍPUSÁTÓL és az ORSZÁGTÓL FÜGG, hogy valaki beutazhat-e egy adott országba.

Felfogtad? Ha igen, akkor megígéred, hogy nem fogsz többet hazudni?

[link]

[link]

[link]

2021. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6!


Ausztria nemrég vásárolt 1 millió Szputnyikot. Tehát oda biztosan mehetünk.

Szerited az osztrákok ki lesznek zárva az EU többi részéből? Biztosan nem.

Kínai túristák ki lesznek zárva az EU-ból? Biztosan nem.

Július 1-re ezek el fogják fogadni, főleg, hogy a kínait a WHO is engedélyezte.

A digitális igazolvány pedig júni 15-től meg fog felelni az EU-s elvárásoknak.

Tudom, a ballibek most azért dolgoznak, hogy ne fogadják el az EU-ban a keleti vakcinákat, de ez nem fog összejönni, mert ilyen átoltottság mellett az EU-nak már nem az a gazdasági érdeke, hogy csak EU-s vakcinákkal oltsunk, hanem az, hogy legyen turizmus.

2021. jún. 3. 13:22
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Jajj, te látom az a fajta fideszbirka vagy, aki a tényekkel szemben fontosabbnak tartja a saját kis gondolatait arról, hogy milyennek kellene lennie a világnak.


Tény: Ausztriában jelenleg nem fogadják el a Szputynikot a magyarok beutazásához.


Vélemény: Szerinted idővel majd el fogják.


Tény: Sinopharmmal oltottak nemzetiségtől függetlenül nem utazhatnak be karanténkötelezettség nélkül Németországba.


Vélemény: Szerinted túl fontosak a kínai turisták ahhoz, hogy ez kitartson.


Látod már a különbséget vagy szeretnél még pár példát?

2021. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, elárulnád, hogy hol cáfoltál meg? Biztos csak én nem látom... :D
2021. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

#8: Teny, hogy kozuton barmelyik magyar beutazhat Nemetorszagba, oltas, karanten vagy tesztkotelezettseg nelkul (ahogy egyre tobb orszagba).

Teny, hogy repulovel erkezve kell egy teszt. (Azt meg, hogy ezt a tesztet milyen oltas, milyen feltetelekkel valtja ki, az erintettek a konzuli szolgalat, honlapjan ellenorizhetik. A utazasi feltetelek folyamatosan frissulnek.)

Tovabba, ezek az utazasos haborgasok elkepesztoek. Egy oltas eseteben a valasztasnal egeszsegugyi szempontok kell ervenyesuljenek, nem az, hogy hol valtja ki a beutazashoz esetleg szukseges negativ tesztet. Egeszen elkepeszto, ami ezen a teren Magyarorszagon folyik.

2021. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!