Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyermekszámtól függő majd a...

Gyermekszámtól függő majd a nyugdíj?

Figyelt kérdés

Most ez így korrekt? Nekem nem lehet gyerekem mert nem működik a cerka, akkor én halálomig dolgozok. Vagy van aki 2 gyermeket tud vállalni mert úgy tudja, higy biztonságosan kettőt tud "idomítani" :D és akkor ott vannak a gettósok akik azt sem tudják, hogy hány gyerekük van meg.. tudjátok a megélhetési gyerekgyárosok.


Akkor nyugdíjas c-typeokból meg sitten vagy elvonón lévő fiatalokból fog állni a társadalom , ja és lesz pár nyomi aki meg tolja a melót mert amúgy nem lenne nyugdíj.

Micsoda logika.



2021. jún. 3. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha úgy lesz megírva, hogy a megélhetési gyerekvállalóknak ne legyen jobb (sőt lehetne tőlem rosszabb is), akkor jó ötlet.


Motiválni kell a gyerekvállalást/gyermeknevelést akár így is.


Az örökbe fogadott gyermek is számítson!


Nekem 2 gyermekem van, de még kettő jó lenne még idővel. Az ilyen törvényeknek: Hajrá!

2021. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es!


Ezt a hülye dumát mindenhol leírod? Te inkább ne szaporodj, mert még ezt sem tudod felfogni, de bas*ni tudnál, ráadásul gyereket...Más, normális pároknak meg nem jön össze....


Csak hogy tudd! Emiatt nem fog nőni a születések száma, ellenben nagyobb lesz a kivándorlás. Na, hú de megérte! Ja, ebbe már nem gondoltál bele?

2021. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!