Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc szavahihető...

Gyurcsány Ferenc szavahihető ember, bízhatunk benne amit a DK és a hozzájuk csatlakozó pártok ígérnek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
😀😀😀😀😀😩😩😩😩😩
2021. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Orbán Viktor szavahihető ember, bízhatunk benne amit a Fidesz és a hozzájuk csatlakozó pártok ígérnek?
2021. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, igaz becsületszavamra mondom.
2021. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Persze hát azt mondta vizitdíj se lesz.Ja nem mégis csak lett.

Igen abszolút hiteles,szavahihető ember.(Irónia)

2021. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Gyurcsányt indokolatlanul piszkálják olyan sokat. Ő egy tisztességes, becsületes ember. Nem hazudozik, meg lop mint a fidesz! Ő képes lenne felvirágoztatni ezt az országot, higgyétek el!
2021. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Na egy ujabb vizitdij rettego. Bezzeg a 2000 ftos csirkemell, az 500 ftos krumpli meg a 400 ftos bezin/euro nem zavar.
2021. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Miért zavarna egy 400 Ft-so benzin? Régebben is volt már ennyi, a fizetésem meg jobban emelkedett. Amúgy meg a Fidesz soha nem ígért semmit arról, mennyi lesz a benzin ára, tehát a megjegyzésed ostobaság, hiszen Gyurcsány meg azt ígérte, hogy nem lesz fizetős állami egészségügy, s pont az ellenkezőjét csinálta.
2021. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Egy talpig becsületes ember, minden szavat elhiszem!

Továbbra is a semmit se csinálás es adóssag felhalmozás utján kell menni és unios minimalbér és nyugdíj lesz!!!


ÉLJEN A PÁRT!!!

2021. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kész röhej, amikor az orbán-nyaloncok Gyurcsánytól rettegnek. Megsúghatná már valaki nekik, hogy az nem is indul a választásokon!

Persze lehet, hogy már valaki szólt nekik, csak nem fogták fel.

2021. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lettem lepontozva.2006 április 5.-én a TV vitában azt mondta buta és igaztalan az a vád,hogy ő gyógyszerfelírási díjat akarna bevezetni.

Ennek ellenére bevezette.Most vagy csak egyedül én emlékszem erre vagy másoknak szelektív a memóriája.

2021. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!