Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 20 évvel ezelőtt...

Szerintetek 20 évvel ezelőtt jobb volt az élet Magyarországon, mint most vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Kövezzetek meg, de szerintem 2001-2004 volt Magyarország aranykora. Azóta csak lefelé megyünk a lejtőn emberileg, társadalmilag.

2021. jún. 5. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Jobb volt
Nem volt jobb
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Én is így látom.
2021. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokkal jobb volt, nem volt ez a gyűlölködés, ellentétszítás, butítás.
2021. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Sok mindenben jobb volt, de sok mindenben nem. Társadalmilag azt mondanám, hogy nem volt ennyi gyűlölet.
2021. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Bizonyos szempontból irreleváns, amit írok, de: 20 évvel ezelőtt nem volt Netflix, okostelefon, boltokban ekkora termék választás, ennyi játék fillérekért etc... Szerintem összehasonlíthatatlan a jelen és a 2000-es időszak. Én inkább élek most, minthogy visszamenjek az időbe.
2021. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Ezen lehet filozofálgatni, hogy mi volt jobb, rosszabb, változott-e minőségében a társadalmunk. Kérdés az milyen mutatókat veszel figyelembe, jövedelem, létminimum alatt élők száma, állástalanok száma,

Ellentétszítás meg gyűlöletkeltés volt már akkor is bőven, most aktuális is a Trianoni évforduló miatt elmondani, hogy 2004 december 5.-én volt az a népszavazás, ami igencsak megosztotta az országot.

Az infrastruktúrában viszont mindenképp volt jelentős fejlődés azóta, (autópályaszakaszok, utak, valamennyi vasútfelújítás, határátkelők száma)

2021. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A világ jobb hely volt, az biztos.
2021. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!