Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják Orbán Viktort?

Miért utálják Orbán Viktort?

Figyelt kérdés

Mármint, mindenki azzal jön hogy "mennyit lop", de akkor miért nem fogják perbe?


A bevándorlást jól megoldotta, miközben az ellenzék meg az EU-hoz tartozva nyitást akart.


A családtámogatás jól megy, pl: csok, és mivel csak újépítésűre lehet felvenni a hitelt (amit vissza kell fizetni, ergo az államnak nem kiesés), így az ingatlanpiacot sem zúzza szét.


Az oltásokkal kapcsolatosan is jól intézkedett, mind a szputnyik, mind a shinopharm elfogadott lett vagy eu vagy who által.


Tehát alapvetően jó döntéseket hoz/hoz a pártja.


De akkor mi a fenéért utálják ennyire?



2021. jún. 6. 20:41
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

"Használd a google-t, minden meg lehet találni, ha az ember keresgél."


Azt csináltam, de nem találtam. De ha te hozod érvként, akkor miért nekem kell keresni az alátámszatást?


Mármint, szeretek keresni, de ez egy kicsit modortalan volt.

2021. jún. 6. 21:34
 32/52 anonim ***** válasza:
59%

#19 olvasd el még egyszer és értelmezd a kormányrendeletet.


Itt meg a forrásod:

[link]

2021. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

"Ahogy írtad te diákmunkásként nettó 200 ezret kerestél, míg például egy kezdő tanár fizeztése nettó 150 ezer körül van 6 év egyetem után. Ha szerinted ez rendben van, akkor szerintem menthetetlen vagy."


Ez igaz! Köszönöm, első ember aki jót ír!!! (Bár amúgy 180 a kezdő bér, legalábbis anya annyit kapott, de mindegy)


Okés, ez egy hiba, de javítható!

Akkor ez gond?

2021. jún. 6. 21:37
 34/52 A kérdező kommentje:

32, elolvastam mégegyszer, ha a külügyminiszteres résszel van bajod, akkor az a gond hogy neki kell átnéznie? Az jobb lenne ha a magyar orvosi kamara vezetője nézné át? Mármint, lehet jobb lenne, de ezek számadatok, így nem látom értelmét...


Megnéztem a forrást, de nem találtam rosszat a kínairól. Legalábbis, ez szerintem elég pozitív:


"In the case of the Sinopharm vaccine, the WHO assessment included on-site inspections of the production facility.


The Sinopharm product is an inactivated vaccine called SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell). Its easy storage requirements make it highly suitable for low-resource settings. It is the also first vaccine that will carry a vaccine vial monitor, a small sticker on the vaccine vials that change color as the vaccine is exposed to heat, letting health workers know whether the vaccine can be safely used.


WHO’s Strategic Advisory Group of Experts on Immunization (SAGE) has also completed its review of the vaccine. On the basis of all available evidence, WHO recommends the vaccine for adults 18 years and older, in a two-dose schedule with a spacing of three to four weeks. Vaccine efficacy for symptomatic and hospitalized disease was estimated to be 79%, all age groups combined. "

2021. jún. 6. 21:43
 35/52 A kérdező kommentje:
Okés, akkor a tanárok kevés béréért utálják ennyire?
2021. jún. 6. 21:46
 36/52 anonim ***** válasza:
87%
#35 Fogjuk rá
2021. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Jó, Akkor az megoldható! 😃

Nem is gondoltam volna hogy a tanárok bére ver ekkora árkot!

2021. jún. 6. 21:50
 38/52 anonim ***** válasza:
91%

#34 nincsen bajom, csupán arról van szó, hogy a rendelet értelmében a kínai vakcina nem esett át a szokásos ellenőrzésen. A vészhelyzeti bevezetését nem szakmai hanem politikai alapon hozták meg.

Senki nem mondta, hogy a who rosszat mondott volna a sinopharm-ról. Annyit mondtam, hogy ők vizsgálták meg és nem a magyar hatóság. Illetve, hogy a dokumentáció hiányos.

2021. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
56%
Mert piszkosul megszedte magát.
2021. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
78%

39) a korrupció nem mellékes, pl. kitermelték az ország leggazdagabb emberét


Amit így zsebre tesznek, az nem az ország fejlesztésére megy.

2021. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!