Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az ember komolyan gondolja,...

Ez az ember komolyan gondolja, hogy miniszterelnök akar lenni?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy beleszorult a fába a fejszéje, amit már képtelen kihúzni? Senki nem szólt neki, hogy a magyar nyelvvel a Kárpát-medencén kívül nem sokra megy? Oké, hogy az 1%-os pártja töretlenül bízik benne, de ez elég lesz a nemzetközi porondon?



2021. jún. 6. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy vannak, akik rá szavaznának.
2021. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Legalább megkérdezhette volna Fekete-Győrt, hogy ilyenkor mit kell válaszolni. (I don't know.) :D
2021. jún. 6. 22:06
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Szánalmas ez a tempó, kérdező...
2021. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

"Senki nem szólt neki, hogy a magyar nyelvvel a Kárpát-medencén kívül nem sokra megy"


A magyar világnyelvnek mondható.

2021. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok se mellette se ellene (igen, vannak még ilyenek), de tényleg problémás a nyelvtudás hiánya. Bizonyos pozíciókban nem lehet kikerülni, hogy angolul beszéljen az ember, ha győz sok ilyen helyzetbe fog kerülni. Nem ő lenne az első diszlexiás aki addig küzd ameddig meg nem tanulja a nyelvet.
2021. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Nevetséges hogy még mindig ezen görcsölnek...

Tényleg ennyi fogást találtak rajta?

Akkor megyek is rá szavazni, ezek szerint más hibája nincs, ez legyen vele a legnagyobb gond.

2021. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#3: Bár nem hívtalak ide, de ha már idemásztál, legalább a kérdésre próbálj válaszolni. (Magyarul tettem fel.) Ha még ez sem megy, semmi gond, akkor csak olvasgass... :)
2021. jún. 6. 22:18
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Hát én megnéztem ezt a videót és jól kivehető, hogy Magyar felségterületen készült, ahol az elfogadott hivatalos nyelv a magyar. Aki ide jön annak kötelessége a nyelvet megtanulni, vagy eltakarodni a véres getzibe!
2021. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Elég égő hogy a dojcsevellés csíra bejön Magyarországra úgy hogy még a nyelvet sem beszéli és még interjút is akar készíteni.
2021. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Hivatalos tárgyalásokon amúgy tolmácsok fordítanak, de persze egy miniszterelnök esetén nyilván vannak olyan szituációk ahol muszáj legalább egy tárgyalóképes nyelvtudással lereagálni a szitut, illetve sok olyan háttértárgyalás van, aminek nagyobb a jelentősége, mint a nyílt színen zajlóknak és úgy már kicsit nehezebb mindenhova tolmácsokat magával cipelni. Kicsit elveszett lenne így a nagyvilágban, mint aki nem tud úszni és mentőmellényben kapálózik a vízben.

Dobrev Klárán kívül egyébként egyik ellenzéki jelöltet se tudom elképzelni, ahogy más országok vezetőivel tárgyal, de lehet, hogy a többi választónak élénkebb a fantáziája.

2021. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!