Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ígérte meg a kínai egyeteme...

Ki ígérte meg a kínai egyetemet elsőként?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Gyurcsány. Tény.
2021. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
„A sajtóértekezleten a miniszterelnök (Gyurcsány Ferenc – a szerk.) elmondta, hogy nagyon pártolná a két ország közti felsőoktatási együttműködés erősítését. Szerinte alig lehet lemérni annak a hatását, hogy ha egy országban nagyon sok olyan szakember van, aki egy másik ország egyetemén végzett. A miniszterelnök szeretné megsokszorozni a jelenlegi ösztöndíjprogram alapján évente Magyarországon tanuló bő tucatnyi kínai diák számát.” (Peking, 2007. szeptember 3.)
2021. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 hypno ***** válasza:
78%

#2


Mondjuk ez nem igazán egyetemre tett ígéret, hanem inkább ösztöndíj program a meglévő egyetemekben.

2021. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem a kérdés nem jó, mert a kínaiak ajánlották fel, hogy létesítenének itt egy Fudant, és az mostanában történt. "Ígéret" nem jó szó erre. Most majd el kell dönteni, hogy Budapest akarja-e ezt (erről lesz népszavazás a tervek szerint). Ha nem akarja, akkor meg valamelyik másik város lecsap-e rá.
2021. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem vágom hogy miért Budapest? Budapest, Budapest, Budapest...


Vigyék Fehérvárra! Nincs egyetem, hely bőven van, a város kap egyetemet, mindenki jól jár!

2021. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Molyember ***** válasza:
82%
Azért az kemény, hogy a Fidesz felfoghatatlan hazaárulásáról is Gyurcsány tehet. :D Nem vagytok normálisak, komolyan mondom.
2021. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem a kínai egyetem a baj, hanem hogy mi veszünk fel rá hitelt, amikor olyan tandíj lesz, hogy csak gazdagok tudják megfizetni. Drága fizetős egyetem privát pénzből épüljön.


Közpénzből csak olyan egyetem épüljön, ahova az átlagmagyar is bejuthat, nem csak az a néhány ösztöndíjas.

2021. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem én voltam.
2021. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Sokáig volt róla szó de konkrétan 2019 ben lett meghirdetve hogy lessz. És ez az amit nem értek két évig senkit nem zavart a tény csak most mikor már alá lett írva a megállapodás más szóval hiába a hőbörgés már elkésett. Ha hamarabb kezdődnek demonstrációk ez ügyben akkor értelme is lett volna mint anno az internet adó esetében. De a választási törvénnyel is dettó 2012 ben senkit nem zavart de 2018 ban meg igen. Ki érti ezt
2021. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Molyember ***** válasza:
74%
Kilences, most jutott el ez a dolog az emberekig. Mindenki éli az életét, nem a kormány napi szintű, távoli jövőbe helyezett, homályos terveivel foglalkozik. (Nem mellesleg azért fizetjük a kormányt, hogy ne nekünk kelljen ilyesmivel foglalkozni, nekik pedig az, és csak az a dolguk, hogy nekünk a lehető legjobb legyen. Talán már a Fidesznél is rájöttek, hogy ha MI fizetünk azért, hogy elvegyenek tőlünk valamit, azt nem lehet előnyös üzletnek tekinteni. Így aztán Gyurcsány a hibás. :D)
2021. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!