Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek már az ellenzéki...

Szerintetek már az ellenzéki pártok vezetői/vezető politikusai is megbánták maguk között, hogy 2019-ben Karácsony Gergely Szilvesztert indították a Budapest főpolgármestere címért? Vagy látnak még benne valamelyest némi potenciált/lehetőséget?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a "Miniszterelnök-jelöltség a 2021-es magyarországi ellenzéki előválasztáson" dologra. Lesz belőle valami, vagy az okosok találnak egy valamivel vállalhatóbb személyt?


Kérdem ezt úgy, hogy nem vagyok se Fidesz-szavazó, se Orbán-fan...



2021. jún. 9. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom. Én akkor költöztem el Pestről amikor megválsztották, lehet hogy most a Pestieknek szar, de én azóta kezdtem elnézni a híreket hogy KariGeri van. Eskü jobb mint bármelyik komédia 😂😂😂
2021. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én sem tudom, de az biztos, hogy amióta ellenzéki polgi van Pesten, azóta nagyobb szarban lehetnek, mert a kormány ott mutat be az ellenzéki településeknek, ahol nem szégyelli. Mindezt azért (többek közt Pest esetében), hogy megmutassa, hogy itt Tarlós volt a legfaszább ember. Szóval nem igazából (csak) Karácsonnyal van a baj, hanem azzal, hogy Orbánék azon vannak, hogy lejárassák az ellenzéki vezetésű településeket.
2021. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy a Fidesz azon pörög hetek óta, hogy "Karácsony nem tud angolul", miért lenne vállalhatatlan? Miért nem vesznek elő valami komolyabb indokot ellene, ha szerintük tényleg alkalmatlan?
2021. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem csak az jön le, hogy a Fidesz vállalhatatlan.

Vállalhatatlan, mert úgy gondolják, hogy az a helyes, hogy megzsarolják a népet, és ha nem rájuk szavaznak, akkor tönkre teszik a városukat.

Vállalhatatlan, mert a demokráciát autokráciára cserélték le.

Vállalhatatlan, mert esküszegők, hazugok, zsiványok, és hazaárulók.

Vállalhatatlanok, mert jobb esetben csak soha meg nem térülő dologért, rosszabb esetekben kifejezetten káros és vagy veszélyes dolgokért cserébe eladósítják Magyarországot.

Vállalhatatlan, mert kettősmércéjük van.

Vállalhatatlan, mert hitszegők.

Vállalhatatlanok, mert nem kormányoznak, csak az ellenzék ellenzékét "szereplik".

2021. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Karigerit indították, Karigerit megválasztották. A dolog bejött. Mit kéne ezen megbánniuk? Ami a miniszterelnök-jelöltséget illeti, nem viccből találták ki az ellenzéki előválasztást (az meg csakugyan furcsa lenne, ha pont az egyik legnépszerűbb ellenzéki politikust nem indítanák rajta).

Egyébként az elmúlt években annyira be lett szűkítve az önkormányzatok mozgástere, hogy se Tarlós, se más nem tudna túl sok mindent felmutatni azon kívül, hogy valahogy a felszínen tartja a hajót.

2021. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!