Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért kezelik...

Az ellenzékiek miért kezelik tényként, amit a balliberális sajtó leír?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a Telexre, 444-re vagy 24.hu-ra és az ezeken megjelenő polgárpukkasztó/dühítő/hergelő/alaptalan hírekre. El szoktatok azért gondolkozni a hitelességükön, vagy ti is tényként kezelitek amiket leírnak?

2021. jún. 9. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Ők sem jobbak, mint az M1-en nevelkedett nyugdíjasok, csak annyi a különbség, hogy ők még a mellüket is verik, hogy "én független-objektív médiából tájékozódok". 😂
2021. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 hypno ***** válasza:
93%

Én semmit nem veszek készpénznek

Viszont a jelen magyar valóság szerint sokkal nagyobb esélyem van arra, hogy igazat hallok, olvasok, ha az ellenzéki médiából tájékozódom.


A jobbolsi benyalós nyomtatványok, hírharangok nagyobbrészt csak a propaganda minisztérium meghosszabbított kezei.

2021. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
A kormánypártiak miért kezelik tényként, amit a kormányközeli sajtó leír?
2021. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Disztingválni kéne, de ez egyik oldalnak se megy, úgyhogy előre látom, hogy ez a válasz le lesz pontozva.

Az elvakult fideszesek ugyanígy tényként kezelik, amit a hírhamisító origo, prostisrácok, 888.hu stb. leírnak. A különbség az, hogy a balliberális médiából a 444.hu valóban elég sok hazugságot ír, a 24.hu már csak csőlátóan fogalmaz, a telex meg egész korrekt.

Mondom ezt politikailag el nem kötelezett itthon élő magyarként.

2021. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, '22 után így is úgy is rosszul járunk, akármelyik nyer. Az egyik szétlopta az országot, a másik meg náci-kommunista katyvasz.
2021. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Közölnek tényt is, például a holnapi napfogyatkozásról.
2021. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Hát nézd, politikától függetlenül én nem azért követem ezeket a sajtókat, mert ezt akarom követni gyerekkoromtól fogva :D Hanem azért, mert ezektől hallom vissza azt, ami valóságot érzékelek magam körül, ezáltal tartom megbízhatónak őket.

Ellenben az M1-el, vagy a többi közmédiával, amin csak felhúzom magamat, mert olyat akar lenyeletni velem, ami egyszerűen nem úgy van. Én nem az a fajta vagyok, akinek ha azt mondják, hogy az országban minden jó, akkor tényként kezelem, és elhiszem, hogy az országban minden jó, és aki mást állít, az egy fsz.

Egyértelműen látszik, hogy a MI pénzünkből finanszírozott közmédia csak az emberek megtévesztésére játszik. Nem azért, mert szerintem ellentmondanak az ellenzéki sajtónak, hanem azért, mert a valóságot próbálják elferdíteni.

És ez egyre inkább nyilvánvaló azok után, hogy a Jobbik az elmúlt években több, mint 200 esetben nyert pert a közmédia hazugságaival szemben. Ezt bíróság mondta ki, nem maguktól találták ki.

2021. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy szétlopják az országot és még a pofádba is röhögnek hozzá nem

"polgárpukkasztó/dühítő/hergelő/"?


Az alaptalanra pedig jöhetne valami konkrét példa.

2021. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
99%

Nézd, mindkét oldali média hozz le féligazságokat és alaptalan állításokat. Mindegyikkel szemben kritikusnak kell lenni, mikor az ember olvassa őket. Pereli is mindegyik oldal a másikat, mint a gép helyreigazítási perekkel. Ezekből viszont nagyságrendileg többet veszít el a kormányoldali média a bíróságokon. Szóval nehéz pont az ellenzéki médiát hazugnak beállítani, ha bíróság mondja ki, hogy a kormánypárti tízszer többet hazudik.

Tavaly 57:7 arányban hazudott többet a vesztes perek alapján a kormány média. Előtte éven ez az arány 61:4 volt és így tovább.

2021. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 hájaaa ***** válasza:
84%
Tudod ezek a lapok amikor még Gyrucsány Ferenc volt a minielnök, ugyanúgy dolgoztak mint most. Feltárták a korrupciós ügyeket, végezték a bizonyítékokon alapuló munkájukat. Majd jöttek a nagy jobber sajtósok, akik szerint nincs független sajtó csakis a "velünk vagy ellenünk hozzállás" és dezinformálták az egész piacot, amit ti jobberek zabáltok mint kacsa a nokedlit.
2021. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!