Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz legújabb bejelentése,...

A Fidesz legújabb bejelentése, miszerint az összes gyereket nevelő családnak visszafizeti a 2021-ben befizetett adóját nem minősül nyílt szavazatvásárlásnak ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Milyen kár hogy annak idején az MSZP-SZDSZ meg sem próbált így nyerni, csak simán csődbevitte az országot 🤣
2021. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én úgyvélem ez egy újabb nyílt és nem burkoltan a választások előtti "hangolás" lenne. Korábbiakra is volt példa, pl. amikor a 25 évesnél fiatalabb munkavállalók részére az SZJA-t (Személyi Jövedelem Adó) elengedését hírdették meg.
2021. jún. 9. 19:31
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy bármelyik korábbi kormány jobb lett volna a másiknál, de ez csak magánvélemény. Ehez képest kellett majd 30 év 1989 után hogy az aktuális hatalom erőt mutasson. Bár erre az ellenzéknek is kellene tudni érdemben válaszolnia.
2021. jún. 9. 19:33
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
A kormány dolga végülis, hogy az életünket könnyítse meg. Mit vársz mégis?
2021. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Amúgy miből, amikor pl a közalkalmaottak bérét nem emelték 12 éve? Amikor idén még a minimálbér is csak februártól emelkedett? Kinek a farkával akarnak csalánt verni?
2021. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom hogy bármelyik kormány, de legyen az bárki csak önként és dalolva adna "csak úgy" egy aktatáska pénzt mert olyan kedve van. De Soros sem hiszem hogy ingyen osztogatta a pénzt amikor a 90-es években a fideszes kádereket "beiskolázták" külföldön...
2021. jún. 9. 19:36
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező

Ki mondott mit és hol? Egy linket azért dobhatnál mert semmi ilyenről nem hallottam!

2021. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ti mindent el hisztek 200000 ft minimálbért is igért 10 év allat nem csinált semmit majd 2022-ben lesz valami.Ti gondolom azt is elhiszitek hogy, bérből és fizetésböl él.Meg pedofilok ellen is azért szigoritanak mert érdekli és nem azért mert minden fideszes külügy miniszternek pedofil botránya van.
2021. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"visszafizeti": honnan?

Ja, a "szingli horda" terhére... Már megint mi ez a megkülönböztetés Viktátor Vikátorovics részéről?

2021. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor fizetik vissza, ha a gazdasági növekedés nagyobb lesz, mint x% (ha jól emlékszem, 5,4%). A miértre szerintem az a válasz, hogy egyrészt kampányhúzás másrészt ha el is veszítik a kormányt, az utolsó intézkedéseik egyike ez lesz, vagyis erre fognak leginkább emlékezni az emberek.


Okosabb lenne (szerintem) bérrendezésre költeni úgy nagyjából az összes elkövetkező év GDP növekedéséből adódó többletet.

2021. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!