Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne akkor ha például nem...

Mi lenne akkor ha például nem Orbán lenne a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ígyis szar az országnak elég keményen miatta, de ha a mostani jelölteket megnézzük, kicsit megfordult a fejembe hogy lehet mégiscsak jobb lenne ha maradna Orbán nem?

Gyurcsányból elég volt 1x. Karácsony kb a s*ggnyalója, Jakab nemrég átállt Gyurcsány oldalára ami szintúgy előidézné ami 2002-2006-ban volt.

Akkor most jelenleg úgy állunk hogy akárki is lesz, úgyis szar lesz? vagy mi? Mert akkor ez kicsit reménytelen az országra nézve.



2021. jún. 10. 10:09
1 2
 1/12 Sulek Péter ***** válasza:
14%
Én sem vagyok vele megelégedve,és csak találgatni lehet,de szerintem rosszabb lenne.
2021. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Kipipálhatod a napi "nem vagyok fideszes, de" kérdést. Orbánnál még egy Mi Hazánk - Táncsis kormány is jobb lenne.
2021. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Káosz lenne.


Magyarország meg még soha nem fejlődött annyit, mint Orbán miniszterelnöksége alatt.

2021. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem a személye érdekel, hanem az, hogy mit csinál.
2021. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

Mi lenne?? Baj, nagy baj!!

Remélem marad Orbán, bár én sem vagyok teljesen elégedett a Fidesszel...DE ha belegondolunk, Jakab ( áruló, borzalmas stílus, lefeküdt Gyurcsánynak) , Karácsony ( tehetetlen, életképtelen, nem vezető típus), Dobrev ( na ő Fletó felesége, ezzel el is mondtunk mindent). A többi esélytelen ( Fekete Győr stb).

Úgyhogy ez van. Maradjon inkább Orbán Viktor.

2021. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hypno ***** válasza:
88%

Egyszer azt mondta egy ember, hogy "aki azt mondja, hogy rajta kívül nincs alternatíva, az nem kormányozni, hanem uralkodni akar".


Aztán ez az ember miniszterelnök lett és azt mondja, hogy rajta kívül nincs alternatíva. Meg a mamelukjai is azt mantrázzák, hogy úgy tűnjön ez a többségi álláspont. Pedig ezt csak a bolsevikok gondolják így.

2021. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

6: ugye emlékszel rá, hogy annak idején Göncz mondta, hogy az "MSZP-SZDSZ koalíciónak nincs alternatívája". Amúgy ettől a mondattól nem változott meg a világ, bebizonyosodott, hogy van, az SZDSZ eltűnt, az MSZP meg parányira zsugorodott.


Egyébként itt rajtad kívül eddig senki nem mondta, hogy nincs alternatíva, csak azt, hogy az pocsékabb. Tehát akkor ki is a bolsevik?

2021. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Demokrácia.
2021. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:
94%

#7


Az értő olvasás egy hasznos készség.

2021. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Az ország helyzete már a 80-as évek óta reménytelen,azóta nem munkálkodott senki a ország javára.azóta meg már felnőtt két generáció,sokan itthagyták ezt a reménytelen országot.abban lehet reménykedni hogy egy kicsivel jobb lesz,elnézve az utóbbi évek kiépített diktatúráját ehhez nem kell túl sokat tenni.
2021. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!