Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki Összefogás győzelem...

Ellenzéki Összefogás győzelem esetén a fiatal egyedülállókat is támogatja majd a kormány nem csak a gyermekgyárosokat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, DK szavazó , nincs barátnőm így gyerek sincs se útban sincs , gyárban dolgozok havi 200 ezer forintért engem ki támogat a fideszben ? ?


Mikor vegyek lakást 200 ezer forintból??


Remélem a DK eltörli az összes ilyen csok meg hülyeségeket és inkább a fiatalokat támogatja mint én nem azokat akik csak gyereket csinálnak, mire jó ez a gyerekgyártás? Hogy még több pénzbe kerüljenek ?


2021. jún. 10. 18:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%

"..mire jó ez a gyerekgyártás?"


Anyádtól érdeklődj!

2021. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Ellenzéki győzelem esetén minden ilyen CSOK meg hasonló szarság el lesz törölve, helyette duplájára emelik a családi pótlékot. Gyurcsány Ferenc jelentette be.
2021. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha DK szavazo vagy, akkor miert tartod a markod a Fidesznek? :)
2021. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%

"21 éves vagyok, DK szavazó , nincs barátnőm így gyerek sincs se útban sincs , gyárban dolgozok havi 200 ezer forintért"


Igen, valahogy így képzeltem a dk-s szavazókat...

2021. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

"Gyurcsány Ferenc jelentette be."


Az nem zavar, hogy Gyurcsány nem lesz politikai tényező? Miért sugallod a fidder tesóidnak az, hogy kitől kell rettegni?

2021. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

"21 éves vagyok, DK szavazó , nincs barátnőm így gyerek sincs se útban sincs , gyárban dolgozok havi 200 ezer forintért"


😂😂😂


Öreg, tanulj szakmát, szerezz barátnőt, oszt majd remélhetőleg megjön az eszed. 😂😂😂

2021. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%

"Ha DK szavazo vagy, akkor miert tartod a markod a Fidesznek? :)"


Ott a pont!!!

2021. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ja hogy a DK szavazók nem érdemelenek semmit a fidesztől? Hát abban biztos lehettek hogy a fidesz szavazók egy kanyit nem kapnak ha a DK nyer végre , az oligarháitok pénze meg le lesz zárolva az első naptól és irány a börtön
2021. jún. 10. 18:40
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Mi van, a szüleid már nem tartanak el.

Irány,a munka világa.

Go.

2021. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ebben rendkívüli hogy egy kormány támogatja a családot alapítókat, ez természetes dolog nincs ezzel semmi baj.
2021. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!