Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pont Orbán Viktor a...

Miért pont Orbán Viktor a példaképed?

Figyelt kérdés
Nekem azért, mert felvállalata a nemzet szolgálatát a Nemzeti Együttműködés Rendszerében az erőn felül harcol, hogy nekünk jobb legyen, és mert nem pénzért, hanem szeretetből teszi mindezt.
2021. jún. 11. 10:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem példaképem. Az mondjuk az apám! De tisztelem, becsülöm a tehetségét, tapasztalatát, a politikai nézeteit. Szerintem tökéletes választás miniszterelnöknek, így hát rá is fogok szavazni.
2021. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

11-es!


Te vagy az, Tiborc Pisti?

2021. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha te komolyan is gondoltad, én jót nevettem.
2021. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11%
Orbán viktor a valaha élt legnagyobb magyar politikusokkal, Kossuthal, Széchenyivel van egy szinten.
2021. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Csodálom benne, hogy szemrebbenés nélkül tudja forgatni a köpönyegét a kedvező széljárás függvényében. Az is elismerésre méltó, ahogyan hazudni képes folyamatosan. Azért nem mindenki mondhatja el magáról, hogy liberálisból átment "nemzeti" irányba. Leginkább azt csodálom benne, hogy szemrebbenés nélkül lopják a közöst és közben bármi másra alkalmatlan.
2021. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Az a durva, hogy minden ellenszenvemmel együtt valahol tényleg a példaképem kicsit. Ilyen elképesztő céltudatosságot, kitartást, stratégiai érzéket nem találni minden bokorban.
2021. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
16-os, ez a céltudatosság, kitartás és stratégiai érzék nem sok országban érne célt. Míg a magyarok ezért csodálják, nyugaton már rég röhögve váltották volna le.
2021. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
14%

Nem érted, miről beszélek. Nem a politikai céljairól, hanem a személyesről.


Ez a csávó egyszer úgy 14 éves korában kitalálta, hogy Magyarország miniszterelnöke lesz, és az elmúlt 40 évben akármekkora akadályba ütközött, mindig megoldja, és mindig tapasztaltabban jön ki belőle.

2021. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Mire én erre választ találok kihal az emberiség.
2021. jún. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy a pontozásokat annyira nem értem. Attól, hogy amit a csávó csinál nyilvánvalóan vissataszító - számomra is az - attól még az eredményeit el lehet ismerni. Egy ekkora pártot megszervezni és egyben tartni már 30 éve nem kis eredmény.


Nem gondolom azt, hogy ezzel külföldön "kiröhögnék", de én is úgy gondolom, hogy mondjuk a nyugati politikában nem lenne ekkora terepe a csávónak. Ellenben sikeres cégvezető simán tudna lenni.

2021. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!