Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számotokra fontos, hogy egy...

Számotokra fontos, hogy egy új kormány milyen elszámoltatást ígér? Nem inkább a jövőbeli terveket kéne hangsúlyozni?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok úgy vele, hogy az elszámoltatással kapcsolatos ígéretek hidegen hagynak? Nem inkább a jövőt érintő célokra kéne fókuszálni?

2021. jún. 12. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút hidegen hagy. Ha ugyanazt az időt és energiát amit egymás mocskolására pazarolnak, értelmes és megvalósítható tervek kiötlésébe fektetnék, talán haladnánk is valahova.
2021. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hidegen hagynak de valamivel kampányolni kell.

Programmal nem sok értelme van mert vagy lenyúlja a Fidesz vagy kiforgatják... Jobb ha némileg titkos marad, bár hozzáteszem minden pártnak van saját programja, csak a közös terv nem ismert.

Másrészt tényleg ezzel lehet szavazatokat szerezni, nagy réteg van akik kiábrándultak a Fideszből és erre sokan rákapnak.

2021. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit érünk el azzal ha egy kormány a jövőbeli "tervekkel" jön amiből kb semmit se tart be?
2021. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint tudjuk a választási ígéreteket úgyse tartja be egyetlen párt sem. Hiába ígérnék azt, hogy mindenki jobban fog élni, meg nem lesz lopás, mindig ezt ígéri az összes, az embereket nem érdekli már. Viszont az ellenzékre a többség azért szavaz, mert elege van orbánból és a bandájából és mert a fizetésük, adójuk mészáros meg a haverok zsebébe megy, ezért az, hogy ezeknek az elszámoltatását ígérik, az eléggé ösztönző. Még ha nem is lesz belőle semmi.
2021. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Itt vannak a jövőbeli tervek: [link]
2021. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2018-ban minden ellenzéki pártnak volt egy részletes programja, a fidesznek semmi. Látjuk mi lett belőle. Felőlem azt ígérnek amit akarnak ha azzal szavazatot nyernek. Korábbi (illetve jelenlegi) programokból látszik, hogy van saját elképzelésük a jövőről, én emiatt nem aggódok. Biztos lesz valami épkézláb közös programjuk is, de aligha fognak azzal kampányolni. Az embereknek nem kell a részletes program, nem olvassák, nem érdekli őket. Sajnos ha tömegeket akarsz megszólítani, akkor minél rövidebb, egyszerűbb, egyértelműbb kampányszöveg kell, amire az "elszámoltatjuk őket" és társai tökéletesen megfelelnek.
2021. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!