Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbiknál nem látják, hogy...

Jobbiknál nem látják, hogy tök kontraproduktív amit csinálnak a balos összefogással?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy egy listán kell indulni ez mind szép és jó. (bár ezt is nehezen emesztem)

De például én akartam volna menni az előválasztásra Jobbikra szavazni erre beállnak egy DK-s hulladék mögé ennek mi értelme van? Egy csomó szimpatikus politikust saját pártból lehetett volna indítani hiszen ez még csak az előválasztás.

És ez gondolom így van a DK-s szavazókkal is amikor ott beállnak jobbbikosok mögé....



2021. jún. 12. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ kinek a szempontjait nézed.

A jobbiknak az a pár vezető politikusa, aki így felkerül majd az összefogás listájára és tuti bekerül a parlamentbe - azoknak jó ez az egész. A többieknek nem, csak a döntéseket nem ők hozzák.

a jobbik vezetői is nagyon jól tudják, hogy egyedül indulva esélytelenek, már nincs akkora stabil szavazóbázisuk sem, hogy az 5%-t bizonyosra vehetnék a bejutáshoz. Az összefogdosás többi szereplője elég jól nyomja a médiában, hogy aki nincs velük és nem áll be az összefogásba, az a fideszt támogatja, így sokan a maradék jobbikosok közül is a közös listára szavaznának inkább - ezért nem lenne biztos egyedül a bejutásuk sem.

Jakabék nagyon jól tudják, hogy a jobbiknak vége, most próbálnak átnyergelni máshová és maguknak még biztos helyet szerezni. A szavazóik eddig sem érdekelték őket, különben nem árulták volna el az alapelveiket és nem is álltak volna össze gyurcsányékkal vagy az mszp-vel.

2021. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Jakab papol a parlamentben a korrupcióról, majd beáll Tóth Csaba mögé. Gratulálok!
2021. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őket nem érdekli.A Jobbik-ot az MSZP-SZDSZ hozta létre anno,

hogy a jobboldalról szavazókat vonjon el.

Azért aktivizálták a baloldalon, mert az MSZP-től eltávolodott, nemzeti érzelmű baloldali szavazókat így akarták megőrizni. Vonáékra elsősorban ők szavaztak.

Hogy az annak előtte a MIÉP-re szavazókat meg tudják közelíteni,

a Jobbik vezetősége (Novák, Toroczkai, Dúró) szintén az MSZP-SZDSZ (mindegy, minek nevezzük a rezsli pártokat) létrehozták a Mi Hazánk nevű áljobboldali pártot.

A feladat az, ami Vona alatt volt: azt hazudni, hogy se DK, se Fidesz.

Miközben virtigli balliberális párt, a Jobbik mutáns pártja.


Annak meg, hogy a Jobbik most megszavazta a pedofil ellenes törvényt az a célja, hogy a Jobbiktól a Gyurcsány seggébe omlás miatt eltávolodott maradék szavazót visszacsábítsák.


Tök mindegy, hogy a baloldali melyik pártra szavaz: MSZP, LMP, MiHaM, Jobbik, Párbeszéd, Együtt, Momentum, MLP, stb., mert MINDEGYIK A DK-RA SZAVAZ, ugyanis az Apró-Gyurcsány-Dobrev liberláfasiszták benyelték az egész baloldalt.


Aki rájuk akar szavazni, szavazzon, de tudnia kell, hogy az, ami

2010-ig volt, csak a jéghegy csúcsa. Nem is titkolták, nem is titkolják, hogy HA VISSZATÉRNEK KUTYA VILÁG LESZ, OLYAN BOLSEVIK-FASISZTA DIKTATÚRA, hogy földönfutó lesz minden magyar, legyen jobboldali, baloldali szavazó, vállalkozó, bárki: MINDENKI MEGY A LEVESBE.

2021. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!