Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hódmezővásárhelyiek! Az...

Hódmezővásárhelyiek! Az igeretfigyelo.hu mennyire vehető komolyan?

Figyelt kérdés
pontosabban a Márki-Zay Péter teljesítményére vonatkozó adatok

2021. jún. 12. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Makizaj többet foglalkozik az országos politikai cicaharcokkal mint a városunkkal. Sajnos nem túl jó a helyzet, mikor efelől megkérdeztem a szomszédot aki szavazója annyival zárta a témát, hogy őt nem érdekli, bárkire szavaz csak ne a Fidesz legyen.


Na itt a probléma.. emberek nem valakire hanem valaki ellen szavaznak, az se baj ha rosszabb lesz.

2021. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy láttam, hogy cikkekkel alá vannak ezek támasztva.

Aztán hogy most azok a cikkek hitelesek e, azt a helyi lakosok tudják megerősíteni vagy cáfolni. Így ránézésre hitelesnek tűnik, mivel nem is ígért irreálisakat, hanem inkább olyan fejlesztések ezek,amelyek néhány éven belül megvalósíthatóak.

2021. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mivel az előválasztás után tisztázni akarják ezt, és létrehozni egy "árnyékkormányt"
2021. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

Tehát akkor nem teljesítette az oldalon látható ígéreteit?

2021. jún. 12. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vásárhelyi vagyok, de ezt az oldalt nem ismertem, átnézve számos olyan dolog van, amiről én nem is hallottam, így azokról nem tudok nyilatkozni, amiről tudok, pl az ingyenes tömegközlekedés az valóban megvalósult, noha a helyi fidesz igyekezett megfúrni.


#1 Miért, Lázár talán nem foglalkozott országos ügyekkel? Soha nem hallottam, hogy arról panaszkodtak volna a szimpatizánsai, hogy alig van a városban, sőt, inkább büszkék voltak rá, hogy milyen jelentős és ismert lett országosan, illetve mint Orbán leendő utódját emlegették...

Miért baj, ha Márki-Zay is foglalkozik országos ügyekkel és esetleg kacérkodik a miniszterelnök-jelölti gondolattal?

Én nem érzem, hogy elhanyagolná a várost, rendszeresen látom a városban szemben Lázárral, aki inkább Makón tevékenykedik mostanság.

2021. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Számomra nem az a kérdés, hogy megvalósultak-e azok az ígéretek, amiket ott bejelöltek, gondolom, nagyjából igen. Sokkal érdekesebb kérdés az, hogy valóban csak ezeket ígérte-e, vagy ígért ezek mellett még rengeteg mást is, ami nincs feltüntetve ezen a listán. Most úgy tűnik, mintha MZP annyira tartaná a szavát stb. és Karácsonyhoz viszonyítva talpig becsületes úriember lenne, Karácsony meg üresen ígérgető hazug fráter.


Ez így nem korrekt!

1. Ez az ígéretek teljes listája?

2. Milyen fajsúlyú ígéretek vannak megvalósítva, folyamatban? (Az ígéretek mennyire terhelik meg a költségvetést)

3. Hódmezővásárhely költségvetését is olyan arányban vágta meg a Fidesz, mint Budapestét?!

4. MZP is olyan átfogó programmal állt elő, mint Karácsony? Csak mert az almát nem lehet összehasonlítani a körtével, hát még a szőlővel. Karácsony programja átfogó, sok esetben nem is egy ciklusra tervezett, több ígéret mással, pl. az M0-ás körgyűrű befejezésével volt összefüggésben.

2021. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Úgy tettem fel a kérdést hogy az oldal komolyan vehető-e szóval mindez benne van

2021. jún. 29. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel az ígéretfigyelő jelenleg nem tesz különbséget az önhibán kívül meghiúsult, sem a hosszútávú, akár többciklusos, vagy a más ígérettel, esetleg feltétellel összefüggésben álló ígéret között.

Nem pontozza megoldási nehézséget stb. így eléggé felszínes.

Pl. ha x azt ígéri, hogy minden nap köszön a portásnak, és ezt teljesíti, nem olyan nagy dolog a szememben, mintha y egy metróvonalat ígérne, és azt teljesíti. :)


Ráadásul ez akkor lenne érdekes, ha fideszesek is szép mennyiséggel rajta lennének.

2021. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg ha több lenne mint 4 xd
2021. jún. 29. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Naja.... azért megnézném, Tarlós ígéreteit és teljesítményét... Lánchíd felújításának befejezése, 3-as metró felújításának befejezése... Számtalan ígérete volt, de fideszes háttérrel se végezte el. Most bezzeg nagy a szája.
2021. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!