Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy akinek nincs...

Támogatnád, hogy akinek nincs B-s (vagy magasabb) jogosítványa, az olyan ember ne lehessen miniszterelnök?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
62 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Támogatnám, hogy akinek egy ünnep a vezetékneve, az ne lehessen miniszterelnök.
2021. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Aki Soros pénzén tanult az se lehessen.
2021. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem, mert ez nincs hozzákötve.


Viszont aki az önéletrajzáról hazudott, az tényleg ne legyen...

2021. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze nincs a miniszterelnökséghez, de nyilván értem, hogy Karácsonyra van kihegyezve. Akit egyébként cseppet sem kedvelek és biztos nem szavaznék rá, de nem a jogosítvány nem meg léte a probléma vele, ettől még lehet miniszterelnök.
2021. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy B kategóriás?

Csak C és afeletti kategóriás jogsival lehessen valaki min.elnök!

Teherautó- vagy buszsofőrt az ország élére!!!

:-)))))))))))))))))))))

2021. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt támogatnám, hogy kainek nincs kazánfűtő és virágkötő OKJ-s végzettsége, az ne lehessen miniszterelnök.
2021. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is viccesnek tűnik a kérdés, Svájcban pl. volt hivatalos autós párt amely ilyen és ehhez hasonló blőd ötletekkel bombázta a közvéleményt, még a Parlamentbe is bejutottak (aztán persze érdektelenségbe fulladt a történet).
2021. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 ne túlozzunk! Amekkora az ország, egy síma A-s jogsinak is elégnek kell, hogy legyen.
2021. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas tudásom van, én vagyok maga a megváltó, B,C,D,E jogsim van!!! Ide mindent.


Öcsém.. annyi volt az egész, hogy tapizós monitoron megadtam az evidens válaszokat, hogy ha piros autó balra megy akkor az egyenesen haladó sárgának elsőbbséget , vagy CE jogsinál felismertem melyik a féknyereg ( szerkezettan ). Ezért most én jobb vagyok egy bicajozó polginál? Fuuuuu

2021. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Miniszterelnökként úgyis kapna sofőrt, szóval egyáltalán nem szükséges a jogosítvány a miniszterelnöki feladatok ellátásához.

Ha valaki nem alkalmas egy ország irányítására, akkor meg ha minden kategóriára megvan a jogosítványa és három nyelvvizsgával rendelkezik, akkor sem lesz alkalmas.

2021. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!