Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod a külhoni magyarok...

Támogatod a külhoni magyarok szavazati jogát?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Kormánypárti vagyok, igen
Kormánypárti vagyok, nem
Ellenzéki vagyok, igen
Ellenzéki vagyok, nem
Mi Hazánk-os vagyok, igen
Mi Hazánk-os vagyok, nem
Más kis pártot támogatok/párt nélküli vagyok, igen
Más kis pártot támogatok/párt nélküli vagyok, nem
Külhoni magyar vagyok, igen
Külhoni magyar vagyok, nem
46 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
A támogatás, alap!
2021. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem, de nem azért, mert külhoniak. A magyar pártokról azok szavazzanak, akik itt élnek, akik ki vannak téve a kormány döntéseinek, értelmes korlátokon belül.


Nagyjából 3-5 év folyamatos külföldön (=nem Magyarországon) élés után kellene megvonni a szavazójogot minden magyar állampolgártól. Az teljesen lényegtelen, hogy ez Erdélyben vagy Tokióban történik.

2021. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
46%
Alapvetően nem támogatom a nemzeti egységet, úgyhogy nem támogatom a határontúli magyarok szavazati jogát sem, de el tudom fogadni, ha a többség ezt akarja. A nacionalisták részéről ez egy következetes elgondolás.
2021. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
3.Akkor a fidesz lehúzhatná a rolót örökre.És ezt ők is tudják.
2021. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
A szavazást teljesen értelmetlen dolognak tartom, és egyszerűen nem értem, hogy az embereket még miért érdekli.
2021. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Ameddig magyar állampolgár sem szavazhat külföldre addig ők sem ide.

Szerintem így fair.

2021. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Gratulálok a 7-es és a 4-es hazaárulásához!
2021. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

#8.A legnagyobb hazaáruló a Fidesz aki előnyt kovácsol belőle mert az itthon szavazók sem elegek nekik.

De majd jövőre esélyük nem lesz, jöhet az a pár százezer külhoni szavazó akkor is bukni fognak.

Nem lenne bajom a külhoni szavazókkal ha nem elsősorban a Fideszt erősítenék.

2021. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem lenne bajom a külhoni szavazókkal ha nem elsősorban a Fideszt erősítenék. Szóval, azért veted meg a külhoni magyar nemzettestvéerinket, mert egy részük fideszes! Gratulálok! Legalább a határontúliaknak, valamit mond még, a nemzeti szó, mert minden nap küzdenek anyanyelvükért, kúltúrájukért, nem annyira elkorcsosult barmok mint ti!
2021. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

#10.Voltam, beszélgettem külföldi magyarokat.(Erdélyben)

Elég sok időt is töltöttem velük szóval tudom mit beszélek.

Tisztelem a hazaszeretetüket, az akarukat, a hűségüket a magyar kultúra iránt. De én azzal nem értek egyet hogy mindig előjön az hogy ők szavazhatnak de idehaza a kormány kb. 0 dolgot tesz értük de külhoni magyarok meg rájuk teszik az x-t és ezzel idehaza sem feltétlen jó ügyet szolgálnak. Szóval ezt kicsit benézted.

Hozzáteszem messze vagyok a nacionalista magyartól, ezt aláírom hogy lehetnek alázatosabb a nemzetem iránt de valahogy nem kap el az az érzés...

2021. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!