Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Galla Miklós azért...

Igaz, hogy Galla Miklós azért nem kapta meg a Karinthy gyűrűt, mert Karácsonyék mögé állt?

Figyelt kérdés

Most volt egy interjú az ÁTV-én, amiben ezt mondta. Csak ürűgy volt, hogy meztelenkedett a színpadon. Azért nem akarták neki adni a gyűrűt, mert azt hitték Karácsony mellé ált. Most viszont ezt tisztázta, hogy tévedés volt. Nem ált karácsony mellé és bejelentette, hogy bocsánatot kér a színpadi meztelenkedésért. Többet nem fog ilyen tenni és kéri a gyűrűjét


Ez a verzió igaz vagy a korábbi sajtóhír, mely szerint a színpadon a péniszét elővette és a bőrt húzogatta rajta. Most mi az igazság? Miért vették el a gyűrűt tőle?



2021. jún. 14. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Azt hitték Karácsonyi mellé állt
A színpadi mezteleskedése és fanszőr mutogatása miatt
27 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Annyira szánalmas, hogy ez a kretén politikai mártírt akar faragni magából.
2021. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem a nemi szerves mutatvány mindenképpen kiverte (ha-ha) volna a biztosítékot, akár Karácsony támogatója, akár nem. :)
2021. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Inkább a magamutogatása miatt. Az azért objektíven szemlélve is gáz.
2021. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem Karacsony tamogatoja, tehat marad az izlestelenseg!
2021. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit eros volt, hogy Michelangelo Buonarroti David szobrahoz hasonlitotta a sajat muveszetét :)))))))))))
2021. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Galla talán elveszíthette az eszét... pedig zseniális figura volt.
2021. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

az interjút látva, szerintem valami baja van neki.

olyan mintha demens lenne.

2021. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Galláék kb. 1994. szilveszteréig - azzal bezárólag - voltak jók.


Addig, tehát két-három év alatt kimerült a szóvicceik tárháza, mert ezt - akármilyen jópofa volt eleinte - nem lehet a végtelenségig csinálni.


95-ben már kezdtek kifulladni, aztán az az évi szilveszteri Besenyő családban a mozgó szekrény már nálam betette a kaput. Gondoljatok bele! A műsort gyerekek is nézték! ÉN ott csalódtam bennük, szét is ment amúgy is a csapat a következő, 1996-os évben.


Hozzáteszem, ellenzéki vagyok, de Galla a nyolcvanas években és kb. 1995-ig volt eredeti...

2021. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

A péniszmutogatás igaz. Felvétel van róla. Galla sem tagadja.

A társulata is megbotránkozott ezen.

A gyűrűt odaítélték neki. Az átadása jövő héten lett volna, csak visszavonták az fenti eset miatt.

Ezért nem igazán érzem megalapozottnak Galla érveléséte a korábbi meztelenkedéseivel kapcsolatban. Azokkal együtt neki ítélték.


Ez utóbbit meg sok(k)nak tartják. Szerintem a közönség visszajelzései alapján, nem önkényesen. Ha a korábbiak felháborították volna a közönséget, akkor nem ítélték volna neki a gyűrűt. Most azonban a a társulat is elhatárolódott ettől a húzásától.

2021. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nekem mondták kiskoromban, hogy sose bandzsítsak, mert egyszer úgy maradok. Galla annyira belélte magát az abszurd humorba, annyira magábaszívta a magyar Monty Python karaktert, hogy benne ragadt. Már nem tudni, hogy demense vagy józan? Talán eggyé forrt a két karakter 🤣
2021. jún. 15. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!