Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megszavazott törvény után...

A megszavazott törvény után borítékolható, hogy Jakab Péter eddigi esélyének lőttek?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, a Fidesz pedofília és homoszexualitást összemosó törvényéről van szó, amit a Jobbik is megszavazott, élén Jakab Péterrel.

2021. jún. 15. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Továbbra is Jakabra szavaznék
Csalódtam Jakabban, nem szavazok rá
Eddig sem, ezután sem szavaznék rá
Még nem tudom, kire szavazok, de a Jobbik bedőlt a Fidesz tervének
40 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Jakabnak sosem volt esélye. Már ez sem tud javítani rajta, hiába volt helyes lépés.
2021. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mondjuk KArácsony úr fog nyerni, de Jakab úr pontosan jó lesz belügyminiszternek.

A csillag börtönt hihetetlen profizmussal fogja rendben tartani, ahova a fideszes tolvajok fognak kerülni.

És ez olyan jó érzés :)

2021. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Jakab Péter a lehető legjobb döntést hozta, köszönjük neki, hogy pártjával ő is támogatta a rendeletet.
2021. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

#2


“ A csillag börtönt hihetetlen profizmussal fogja rendben tartani, ahova a fideszes tolvajok fognak kerülni.

És ez olyan jó érzés :)”


Álmodj királyfi. Amúgy miért is rakná oda, van valami ami sértett alkotmányt vagy törvénytelenül csináltak? Mond ha tudsz, ne csak írogass kérjük a tényeket.

2021. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Ezzel csúcsra ugrott a népszerűsége.
2021. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, az emberek közösségi médiás reakcióira alapozva szerintem veszített a népszerűségéből, ráadásul elég rendesen
2021. jún. 15. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Az emberek úgy általában nincsenek oda a ratyipropagandáért. Szóval ez a lépés akár még szimpatikus is lehetne. Feltéve, hogy Jakab nem kúrta volna el már évekkel ezelőtt a renomét. Így már nincs jelentősége, söt, az új rajongótáborában még ellenszenves is lehet.
2021. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Jakabot Kövér tette naggyá, mindenki vele szimpatizál, és Kövért köpködi!

Én is, és a család is Jakabra fog szavazni, hogy Kövér mielőbb agyvérzést kapjon!!!

2021. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Addig könnyű egyetérteni, hogy O1G, de mi lesz a győzelem után?


A pedofil ügy fontos, a melegeké inkább látványos, de a migráció is éppoly megosztó a mai ellenzék között.

De az EU új agrárpolitikája még húsbavágó a Jobbik szavazók jó részénél


Szóval az a közös kormányzás eléggé macerás lesz.

2021. jún. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

9 - más lesz az a kormányzás!

És az is benne van a pakliban hogy a jelenleginél jobb.

Sokkal jobb!

2021. jún. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!