Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért van most ennyi melegekke...

Azért van most ennyi melegekkel foglalkozó törvényhozás, mert Orbán Viktor fia, Orbán Gáspár meleg, és nem tetszik ez Viktornak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Nem, hanem el kell terelni a figyelmet arról, hogy eladják az országot Kínának.
2021. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

1. Orbán Gáspár nem meleg.

2. Meg kell védeni a gyereket a genderlobbitól!

[link]

[link]

2021. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
A fogyatékos kommentelőktől is meg kellene védeni az országot, akik a ripost és mandinerről linkelnek "hivatalos" cikkeket, mégsem teszi senki.
2021. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
3-as az olyan fogyatékosoktól is meg kell védeni az országot, akik az "ezalenyeg.hu"-ról, 444.hu-ról és a nyugatifény.hu-ról likelnek!
2021. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

hianyzik neki a szocializmus.

2021ben el sem hiszem, hogy ilyenen kell majrezni, hogy valaki a saját nemehetlz vonzódik...


megyek keresek valami amerikai maganyos faszit zöld kartyáért 🤣

2021. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Szomorú, 5-ös,hogy nem vagy képes felfogni, hoy a törvény a genderlobbi és nem a melegek ellen szól!
2021. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

persze, persze.

szép teveszme, nézesd meg magad!

2021. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
7-es, te meg menj el a p'csába nyugatra, ha nem jó az ország, csak ne szívd el előlünk a levegőt! Köszönöm! Egyébként a te bajod, ha egy hülye seggfej maradsz!
2021. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

megyek is amit tudok, ezek utan itt elni, miközben ilyen mocsok törvenyeket hoznak?🤣

úgy felmegy majd az öngyilkossagi arany majd mint a sicc, ahogy a regi evekben is felment!


majd törin 49 ev múlva ez is benne lesz. (talán

2021. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Azért vergődnek, mert jön a bukásuk. Ámen.
2021. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Miben változtatnátok meg az országot?

Ha ti lennétek a törvényhozók, milyen törvényjavaslaitok lennének? Akár mosta vírushelyzettel kapcsolatban, akár bármi mással.

Hogyan lehetne kizárni az offshore hátterű cégeket a magyar piacról?

Első lépésként meg kell jelennie az igénynek, hogy egyáltalán ki legyenek zárva. Már ez sincs meg nálunk, hiszen a legtöbb "kaszáló" offshore cég politikusokhoz vagy közvetlen környezetükhöz köthető, ők meg hülyék lennének megelégedni a milliós fizetéssel, szolgálati...

Hogy lehet, hogy már kilencedjére szükséges nálunk néhány év alatt alkotmányt (alaptörvényt) módosítani?

Az USA alkotmánya a világ legidősebb, jelenleg is érvényben lévő alkotmánya. Nem tökéletes, de ha szükség volt rá, módosították. Erre 1787 óta (merthogy akkor írták alá és néhány éven belül mindegyik tagállam elfogadta) 27 alkalommal került sor, utoljára 1992-ben. És...

Miért hazaárulás határozott időben gondolkodni?

A holnapi szavazással kapcsolatban kérdezem. Miért ördögtől való javaslat az, hogy határozott időre szóljon a különleges jogrend? És miért az ellenzéket állítják be rossz fiúnak ebben a szituációban, mikor a fidesz bármikor megtehetné ezt a gesztust?

Szerintetek milyen intézkedések nem szolgálnák a járvány kezelését, de a kormány érdekeit?

Még mielőtt a fidesz megszerzi a korlátlan kormányzás lehetőségét (bár kétharmaddal a hátuk mögött eddig is megvolt kb.) szerintem tisztázni kellene, hogy mik azok a dolgok, amik egyszerűen nem tolerálhatók. Pl. cenzúra? Katonai erőkkel való bármilyen célú...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!