Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy egyre többen...

Igaz, hogy egyre többen jelentkeznek a Honvédséghez dolgozni?

Figyelt kérdés
Én is munkanélküli lettem a Covid miatt és érdekelne, hogy milyen munkalehetőségek vannak ott egy túlsúlyos harmincas számára?

2021. jún. 17. 05:06
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tudod teljesíteni a fizikai (és egyéb) alkalmasságit akkor semmilyen.
2021. jún. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Számodra nincs sajnos, a leirtak alapján.
2021. jún. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Ne beszéljetek már hülyeséget. Civilek is dolgoznak a honvédségnél, nem mindenki katona ott.

Menj el egy toborzóirodába és vázold fel a helyzetet, ott fognak érdemben válaszolni.

2021. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Van közmunka. A barakkok rendben tartása, utcaseprés, levélzsákolás...
2021. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Lehetsz gondnok, mosodás, autószerelő, szinte minden polgári foglalkozás megtalálható ott. Azt javaslom menj be és érdeklődj. Van amihez szakképesítés sem kell. Aki meg itt fizikai meg egyéb képességekről papol azt pontozd le bátrán, mert csak egy egyszerü munkaalkalmassági vizsgálat lesz, ha megfelelsz iskolában kazánfűtőnek ide is meg fogsz.
2021. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Ja és a főkérdésre a válasz, igen igaz. A vírushisztéria sok munkahelynek betett, ezért most jó eséllyel túljelentkezés van. Szerintem csak kihalásos alapon lehet bekerülni. De mint már írtam, szerencsére semmi extra fizukumra nincs szükség, mint mondjuk egy vállalkozó alkalmazottjának. Ha pl nem győzöd a levélgereblyézést simán kivezényelnek egy szakaszt, hogy segítsenek. Igazán nyugdíjas állás.
2021. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sógoromat is bevették szinte azonnal, pedig egy lusta léhűtő volt az ipse egész életében. Igazából csak úgy el volt alkalmi munkákból, stb. Porszívó ügynök is volt régen. Úgy látszik, a honvédségben tárt karokkal várják az ilyen egyéneket.:)
2021. jún. 17. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
volt olyan nő aki elsírta magát lövészet előtt, szóval nincs mitől tartanod hajrá
2021. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!