Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van LMBTQ ember a környezetedb...

Van LMBTQ ember a környezetedben? Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés

A törvény kapcsán előjön a viták során, hogy ki utálja őket, ki közömbös, ki fogadja el, stb.


Akiket te ismersz személyesen, azok milyen emberek? Jelent valamilyen problémát az ismeretségben, hogy másfélék?


2021. jún. 17. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Fidesz szavazó, és elítéli, hogy iskolában ilyesmit népszerűsítsenek.
2021. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Jobb nem is beszélni róla...
2021. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Jobber vagyok, biszex és utálom ezt az egész LMBTQP mozgalmat, meg a degenerált pedo libsi réteget ami erre rárakódott.
2021. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Én magam biszexuális vagyok. Magamnak nem akarok több jogot, abból van elegem hogy a transzneműeket nem hagyják élni ebben az országban. Teljesen tehetetlenek, kiköltözéssel se érnek sokat mert 8 év mire állampolgárságot kapnak. Meg vannak lőve, semmi kiútjuk nincs, pedig senkinek nem ártanak csak a saját életüket szeretnék élni. Higgyétek el, hogyha nem nyomorgatná őket állandóan a kormány, akkor nem lenne háborgás lgbt körökben, mert nem lenne okuk rá. Ugyanolyan emberek mint mi, és nem kiemelkedő bánásmódot szeretnének, hanem pont azt, hogy ugyanúgy legyenek kezelve mint bárki más.
2021. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Kettőt ismerek, ők amúgy sosem hívják magukat lmbt-nek, meg nem is nagyon gondolnád, hogy homoszexuálisok. Amúgy tényleg fideszesek, annak ellenére, hogy tisztában vannak a korrupciós ügyekkel.
2021. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Kollegám meleg és Fidesz szavazó és a töke tele van azzal, hogy ezzel az LMBTQ őrülettel egyre jobban foglalkoznak velük, ezelőtt a kutyát nem érdekelte, hogy meleg, ő se járt ilyen Pride felvonulásokra kivágott gatyában, itt a munkahelyen se érdekelt senkit.


Én nem vagyok abban a baráti körben, de ő is benne van és ott mindenki más heteró még is minden héten eljártak együtt sörözni vagy más programokra a járvány előtt , meg most újra mióta nyitás volt.


Ez a törvény alapból nem is arról szól, hogy nem lehetsz meleg, csak a kisgyerekeknek az iskolában ne transzneműek adjanak már előadást nyílván célozgatva arra, hogy milyen jó is ez legyetek ti is azok.


Szerintem ezt az értelmes ellenzéki is átlátja, aki nem vagy felül a hülyeségnek az magára vessen. A melegek meg bármilyen más transz akármik joga nem lett csorbítva, ugyanúgy csinálhatják azt amit, de az iskolákba nem kell ezt bevinni.

2021. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Sógorom meleg, sosem ítéltem el ez miatt. Sosem volt vele semmi probléma, nyugodt szívvel engedem a gyerekem közelébe.

32F

2021. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha van is nem tudok róla, tehát titkolja.
2021. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
A szomszédaink. Nagyon jófej rendes emberek, sose csinálnak semmi megbotránkoztatót, és rendben tartják a társasházat. Gyereket úgy tudom, hogy a szabályozás előtt sem akartak volna.
2021. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az lesz mint a COVID dal. Igazolvány kell, hogy nem vág meleg, aztán ha megnézed a Harry Potter t, akkor lecsuknak okirat-hamisítással
2021. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!