Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyaroknak miért van...

A magyaroknak miért van szükségük ilyen furcsa, együgyű alakokra a politikában? Németh Szilárd, Hadházy Ákos, Donáth Anna, Szabó Tímea, Vadai Ágnes, Jakab Péter, Semjén Zsolt, Kósa Lajos stb.

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Mert erre is van igény sajnos..
2021. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Jézusom de átlátszó, hogy fideszes a kérdező és csak muszájból erőszakolta be a sajátjai nevét az elejére és végére :D
2021. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát nem, én soha nem szavaztam még senkire, bár szívesen tenném, de pont ezért nincs kire.
2021. jún. 17. 22:21
 4/16 A kérdező kommentje:
Pont azért raktam ellenzékből és kormányból is, de akinek üldözési mániája van, annak szaksegítség kell, nem én.
2021. jún. 17. 22:22
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
2es, vagy csak hirtelen a sajátjai jutottak előbb az eszébe...
2021. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert ne legyen diktatúra. Ha csak a fidesz lenne a trónon és nem lenne kihivó társa akkor az a törpe mussolini nagyobb diktatúrát épitene ki
2021. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
A női vonallal nem lenne gond, ha olyan is, amilyen, mert már azért elég volt ez az állandó viktorovics löllencs-, csornai Charles Bronson-, bajszos, állandóan haragos Istenekből...
2021. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Te tényleg összemostad a fideszes TRÓGEREK neveit a demagóg kérdésedben a tisztességes emberekével, Hadháziéval, Donáth-tal, vagy Jakabbal?

komolyan ekkora féreg vagy???????????????????????????????

2021. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

"tisztességes emberekével,................ vagy Jakabbal?"

Ne már! Egy áruló hogy lehet tisztességes?

A képmutatásáról meg ne is beszéljünk. Bort iszik, vizet prédikál! Illetve párizsit...........!

2021. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Az egyszerű embereket(vannak bőven) is meg kell szólítani valakinek.

Ezek az emberek nem értenének egy Puzsért például.

2021. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!