Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormányváltást kívánóként...

Kormányváltást kívánóként kérdezem: a Párbeszéd (esetleg maga Karácsony Gergely) nem gondolja úgy, hogy helyesebb lenne visszaléptetni Karácsony Gergelyt a miniszterelnök-jelöltségtől, miután tényleg nevetségessé vált és lejáratta magát?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt rokonszenves, szimpatikus Karácsony; mindig is afféle málészájú, mamlasz balfék benyomását keltette. Karácsony helyett sokkal jobb kormányfőjelölt lenne pl. Andor László vagy Jávor Benedek. Mindketten jól tudnak angolul, idősebbek, érettebb személyiségek és értelmesebbek Karácsonynál, valamint jártasságot szereztek Brüsszelben.


Azért tényleg jó lenne már felfogni, hogy a mai világban elengedhetetlen követelmény egy miniszterelnökségre pályázó személy esetében a felsőfokú, tárgyalóképes angolnyelv-tudás. Karácsony Gergely szellemi képességeinek bőven elég lenne a budapesti főpolgármesterség.



2021. jún. 18. 07:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon tlele a gatya a fidSS-nél, ha egy állítólag alkalmatlan jelölttől ennyire összecsinálta mnagát :)))

Gyerekek, állítólag magyarországot jelenleg egy zseni irányíta teljhatalommal, aki - állítólag :) világszintű politikus (bocsi, ezt csak röhögve tudom leírni.

És ti egy alkalmatlan Karáécsonytól rettegtek :))))))))

2021. jún. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Fsms ***** válasza:
55%
Azt látom, hogy a Fidesz troll hadsereg rászakadt a GYIK-re.
2021. jún. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%
Nekem pl. teljesen mindegy ki indul miniszterelnök jelöltként.Nem tudnak úgy lejáratni senkit,hogy ne az ellenzéki összefogásra szavazzak.Kitalálhatnak róluk akármit,nem érdekel.A lényeg,hogy kormányváltás legyen.
2021. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Elképesztő, hogy ilyen mélyen van a moslékosok szellemi színvonala. Ha valakinek nem szimpatikus KariGeri, az szerintük csakis fideszes lehet. :D Szerintem emiatt a korlátolt gondolkodásmód miatt fognak veszíteni 2022-ben. Is.
2021. jún. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Nekem semmi bajom K.G.-vel, de egy abszolút másodrangú politikus. Főpolgármesterként kezdték el sztárolni, jókor volt jó helyen, és belecsöppent egy olyan előválasztásba, ahol mindenki őt támogatja, ha legyőzi Kálmán Olgát meg azt a Momentumos politikust, akit senki nem ismert. Neki Zuglóból már volt egy kezdeti hírneve, Kálmán Olgánál pedig nem volt nehéz kompetensebbnek lenni, győzött. Majd jött a budapesti választás, itt már pesten ellenzéki többség volt, az emberek nem rá szavaztak, hanem a Fidesz ellen. Fidesz erős propagandája érvényesítette a "negatív reklám is reklám" elvet. És most ott tartunk, hogy még magasabb pozíciót kér.


Ha a körülményeket megvizsgáljuk, rájöhetünk, hogy a sikerének titka nem a konpetenciája volt, rengeteg tényezőt jól használt ki.


Persze, ha már ilyen nagyra fújta az ellenzék a Karácsony Gergely "lufit", akkor nem lehet ezt elengedni. Évek alatt lehet ennyire felfuttatni valakit a politikában és az ellenzék nem bővelkedik közismert, "felfuttatott" politikusokban.

2021. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Illetve azt a "szerencsés" helyzetet ki is felejtettem, hogy a PM kivált az Lmp-ből (ha nem tévedek) később pedig az MSZP-nél kulcspozícióhoz jutott. Még ott is szerencséje volt K.G.-nak, hogy nem került a politikai süllyesztőbe egy 1%-os párt tagjaként. De saját pártja népszerűsége jól mutatja, hogy egy ilyen kényszer szülte figura Karácsony. 1%-os párt adja egy 50%-os szövetség fejét?
2021. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
42%
Persze, kormányváltóként kérdezed, hogy a legnépszerűbb jelöltet nem kellene-e visszaléptetni... Teljesen logikus...
2021. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

Ezt e kérdést meg is fordíthatjuk..

Tegyük fel,az embereknek csak orbánnal van bajuk,nem a fidessel.

Nem lenne jobb,egy folyékonyan,felsőfokú képesítéssel rendelkező,átlagos testalkatú,megnyerő embert indítani a orbán helyett?

Nagyobb bajban van az ország gazdaságilag,mint 2010 előtt,külföldi pénzből élünk,nagyobb az államadósság,válságkezelés 0.

Szóval?

Ennyire féltek Karácsonytól??

2021. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg addig jó, amíg ez a legnagyobb probléma vele.

Mert csak ezzel tudnak jönni a fidesznél is. Ha lenne más, már rég kideritették volna és lejáratták volna. Azért van ez az angol nyelvvizsga dolog ennyire felkapva, mert mással nem tudnak jönni és szánalmas módon ezt tolják hetek (hónapok) óta.

2021. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%

Én utálom a Fideszt, de ezt az ellenzéki bóhozatot még jobban 😂😂😂


Isten óvja Magyarországot, hogy ilyen nyomik hatalomra kerüljenek.

2021. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!