Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely olyan...

Karácsony Gergely olyan dugókat csinált Budapestre, hogy ebbe konkrétan emberek fognak tönkremenni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ez elviselhetetlen, naponta reggel és munka után is 1,5 - 1,5 órát ülni a dugóban , teljesen kikészültem és még csak 1 hét telt el, kollégáim is teljesen máshogy viselkednek, látszik, hogy bosszúsak.


Konkrétan már munka végét se várom úgy mint rég mert tudom, hogy csak a 1,5 óra idegeskedés vár rám..


Szerintem ezzel komolyabban foglalkozni kellene mert rengeteg embert érint és lesznek akik végleg összeroppanak emiatt.


Valaki vegye már át a főváros irányítását mert bűn már amit ez az alkalmatlan anyámasszonykatonája csinál!!!


2021. jún. 18. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Önök fizetett politikai hirdetést olvastak.
2021. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
A hájas seggét a BKV is ugyanúgy el bírja szállítani, őkényelmessége.
2021. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Kanikulaban jo nagy cumi beallni egy dugoban, mondjuk amikor nincs legkondi a kocsiban, ellenben bent ul egy csecsemo, egy szivbeteg oreg, vagy egy kiskutya!!!
2021. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Ez van amikor egy falunab nevelkedett es az ottani korulmenyekhez szokott ember feljon a nagyvarosba karriert csinalni es valamilyen oknal fogva megkapja a fovaros kulcsat! :))) Ez a Karacsony egy hulye! Nem tudom kedvesebben mondani.
2021. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
A bkv buszok is ott állnak a dugóban... 😭
2021. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
93%
Karácsony Gergely előtt nem voltak dugók?
2021. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Ekkora soha nem volt nyári szünet idején!!
2021. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6


Ilyen szintű sose volt, hiszen nem egyszerre agyatlanul zártak le mindent Tarlós idejében, illetve nem vették el az autósok elől a sávokat agyatlan biciklisávokkal

2021. jún. 18. 15:04
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Lenullázhatsz, de ettől nem neked lesz igazad!


A korábbi években ahogy kitört a nyári szünet, úgy mentem át a városon autóval, mint kés a vajon...


Most meg 60-70 perc eljutni a XXII-ből a II. kerületbe. :((((


Ráadásul hétfőtől buszsávot is csinálnak a Hegyalja úton - aminek az lesz akövetkezménye, hogy a felére csökkent átereszitőképesség Kb. törökbálintig vissza fogja duzzasztani az M1/M7 forgalmát. :((((


Én magam is nagy bicajos vagyok, de egyszerűen baromság a körúti sáv elvétele!!!!!

2021. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha te emiatt összeroppansz,mintsem feltedd a picsádat a buszra ,akkor béke poraidra:D
2021. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!