Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQP embereket nem érné...

Az LMBTQP embereket nem érné sérelem a pedofilokon kivül természetesen, ha nem provokálták volna az embereket Pride vonulással meg iskolai propagandával?

Figyelt kérdés

Van ez a csoport, nyilván a pedofilok büntetést érdemelnek közülük, a sima melegek nem. De minek kell ez a pride felvonulás ahol direkt provokálják az embereket? Rendőrökkel védetik magukat, stb..


Minek kell bevinni az iskolákba a gyerekekhez azt, hogy menő melegnek meg transznak lenni? Minek kell ez?


Ezek előtt a kutyát nem érdekelte, hogy mit csinálnak otthon, de szerintem szigorúbb szabályozások kellenek ennél is.


2021. jún. 19. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Pont annyira van joguk a szexualitáshoz, mint másoknak.
2021. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy jönnek a melegekhez a pedofilok? A pedofilok többsége heteroszexuális férfi, mint kaleta, te gyökér.
2021. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
És azt kihagytam, hogy nemcsak heteró, de valószínüleg konzervatív, keresztény a pedofilok többsége.
2021. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

De, akkor is érné őket. Ahogy érné, azaz éri a bármilyen módon az átlagtól eltérőeket, legyen ez külföldiség, a hajuk színe, ahogy öltözködnek vagy amiben hisznek. A magyarok prolibb 60-70%-a ebben leli örömét, hogy a bárhogy eltérő, máshogy viselkedőkre harapjanak, rajtuk éljék ki a saját életük miatti keserűségüket. A "mások" boxzsáknak jók.


Normális, boldog és természetesen gazdagabb országokban ez pont nincs így - főleg a pénz miatt. Ott nem szorong az ország kétharmada a saját létezésük miatt, így nem születik meg bennük az a szorongás, amit valahogy ki kell ereszteni.

2021. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
51%

Ez már csak így megy.

Az újságírók kérdésekkel provokálnak.

A melegek a homoszexualitásukkal provokálnak.

2021. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk egy heterónak nem kell szolidaritásból kefélni egy meleggel. Ebben egyetértek.

És a gyerekek is szokták csúfolni egymást, hogy: fúj kövér...

Így nem az a megoldás, hogy lefekedjünk a melegekkel, hanem befejezzük a csúfólódást...

2021. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom, melegként én sem vagyok oda a pride-os magamutogatásért. A sulikban oda lenne érdemes eljutni, hogy ne cikizzék a gyerkőcöket, alapból azt mondanám, hogy inkább szívás melegnek lenni, nem menő.


Viszont elég sok sulis melegnek sem lehet túl könnyű, örülnék ha kevesebben zakkannának meg vagy lennének öngyilkosok közülük.

2021. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Például akárhány film jut eszembe, ami a pedofil témát dolgozza fel, ott valahogy mindig egy konzervatív családban élő apa követi ezt el. Vajon miért? Meg ott vannak a keresztény egyház botrányai. A nyakamat teszem rá, hogy konzervatív oldalon ez sokkal nagyobb probléma, mint a melegek között.
2021. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az lmbtq csoportban nincsenek benne a pedofilok, ezt a kormány szeretné elhitetni az emberekkel. Míg az lmbtq tagot bizonyos nemekhez vonzódnak, a pedofilok egy korhoz és ezt nem is értem hogyan lehet össze mosni.
2021. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9es vagyok még. Nem propagandát szeretnének a suliba bevinni, hanem felvilágosítást, hogy igen, ilyen is létezik és a különböző "fajták" pontosan mit jelentenek. Nem tudom,lehet újdonság,de az iskolában nem csak heteroszexuális emberek járnak és eddig sem voltak hasonló felvilágosító órák a témában és tessék egy csomó ember nem is érti ezeket a dolgokat. Ha neked lett volna ilyen felvilágosító órád pontosan tudnád,hogy az lmbtq csoportban a pedofilok nincsenek benne például. És hogy a pride miről szól.
2021. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!