Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van tudomásotok olyan politiku...

Van tudomásotok olyan politikusról, akinek csak szerep a politikusi gorombaság a kamerák előtt?

Figyelt kérdés
Dr. Orbán Viktor Mihályt sokszor lehetett látni, hogy kezetcsókol dr. Lendvai Ildikó Mihálynak, amikor Ő frakcióvezető volt. Egy baloldali politikus mondta egyszer dr. Áder János Mihályról, hogy civilben egy makulátlan és udvarias úriember. Emlékszem egy olyan tévéinterjúra dr. Kövér László Mihálytól, még az első fidder kormány alatt, amiben azt mondta, hogy vannak MSZP-s képviselők, akikekkel együtt szokott sörözni.
2021. jún. 20. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mesterházy Attila
2021. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kürasszír ***** válasza:
53%

Németh Szilárd.


Társaságban tökéletes úriember és értelmiségi.


Saját tapasztalat.


Ergo szerepet játszik.

2021. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem akarlak lelombozni, de valószínűleg az összes politikus szerepet játszik. Meg alapból az összes közéleti szereplő. Ez is olyan mint a pankráció. A műsor a nézők "szórakoztatására" kell. Ameddig x megmondó ember maga mellé tudja állítani y réteget, addig mindig lessz lehetősége undoritóan meggazdagodni abból hogy azt mondja amit y réteg hallani akar. Az hogy mit csinál, mit gondol, egyáltalán egyet ért e a saját szerepével, hogy éli az életét, az nem számít, ameddig a démosz megkapja a napi csámcsogni valót.
2021. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Három, a mai Kövér László szerintem már nem játszik szerepet, ő szerintem tényleg gyűlöl már mindenkit. Abból következtetek, hogy például egyszer megfegyelmezte az ellenzékieket, de a fidderek is beszólogattak. Ekkor az MSZP-s jegyző szólt neki, hogy a fidderek is randalíroznak, Kövér odahajolt hozzá, és bár elhajolt a mikforontól, még is lehetett hallani, amit mondott:


"- Kérdeztem magát? Kérdeztem magát?

"- Hát nem, csak úgy igazságos..."

"- Kérdeztem magát? Nem kérdeztem! Akkor meg ne szóljon bele!"


Na most aki off the record így beszél az ülésvezető társával, az nem szerepet játszik, legalább is én így gondolom.

2021. jún. 22. 08:15
 5/5 A kérdező kommentje:

Tessék, egy Google kereséssel meg is találtam az esetet:


https://www.youtube.com/watch?v=7wU-CDGJmGc

2021. jún. 22. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!