Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki azt javasolja, hogy a...

Aki azt javasolja, hogy a melegekkel, transzneműekkel, stb. való felvilágosítás a szülő feladata, az úgy gondolja, hogy minden szülő szakértő a témában?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 16:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
57%
Pont az LMBTQ szervezetek gondolják azt, hogy mindenki szakértő a témában, hiszen mindenkitől azt várják el, hogy egyrészt elfogadja, másrészt megértse őket. De ők azt már nem fogadják el, ha én mondjuk nem tudom megérteni azt, aki nemváltó műtéten esik át. Ha én nem értem, nem vagyok szakértő, akkor már rossz ember vagyok a szemükben.
2021. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
#20 Értem. Szóval beégtél egy ordas nagy hazugsággal és most előrángatsz valami mást, csak hogy eltakard. Nem jött be!
2021. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
73%

#22 Érdemben tudsz válaszolni a kérdésre is? A 12 éves korhatárt már a legelső hozzászólásomban említettem, úgy látszik baj van a szövegértéseddel...

Amúgy megértem a kognitív disszonanciából eredő agressziódat. Kemény lehetett szembesülni vele, hogy a pártod kommunikációja és a tettek nincsenek összhangban egymással (ezúttal se). Erkölcsös élet a fiataloknak, de azért vigyük le a korhatárt 12 éves korra had szexeljenek kanos tinifiúkkal felelőtlenül...

Talán azért nincs megfelelő szexoktatás mert a cél egy rahedli lányanya?

Ratkó se találhatott volna ki jobbat..

2021. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
33%

#23 Hiába erőlködsz, már késő! Előbb kellett volna utána nézned a valóságnak és nem belehazudni egy ekkora kamut a témába. beégtél, nem szépen.

Ahogyan ezzel a 12 éves sztorival is.

Ott van benne még abban a cikkben is amit belinkeltél a válasz.

Értem én, teljesen megértem, hogy neked a fideszfóbiád már tönkrevágta az agyadat, de ideje lenne belátnod, hogy nem kellene tovább fokoznod, mert ez már nagyon gáz öcsém!

Nyisd meg amit belinkeltél és olvasd el! Most már ne csak a címét, hanem végig az egészet!

2021. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
72%

#24

"Nyisd meg amit belinkeltél és olvasd el! Most már ne csak a címét, hanem végig az egészet!"

Így lezárva ezt a meddő vitát én is pont ugyan ezt tudom neked tanácsolni :)

Azért megnéztem volna a fideszeseket ha ezt a törvényt mondjuk Gyurcsány hozta volna meg :)

2021. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
84%

A szexuális felvilágosítás elsődlegesen a szülő feladata természetesen, csak épp a szülők sem egyformák, és miért szűkítsük be egy diák lehetőségeit arra vonatkozóan, hogy rendes felvilágosítást kapjon vagy segítséget kérjen a saját szexuális érésével kapcsolatban?


Miért jó, ha egy a saját neméhez vonzódó 16-17 éves majd egy kormány által delegált szervezet kormány által jóváhagyott sablonszövegét toló alkalmazottjától tudja meg, hogy "aki meleg, az beteg"? Ez miben fog neki segíteni? És miben fog nekünk, többieknek segíteni az, hogy tele leszünk olyan emberekkel, akik folyton stresszelnek a saját szexuálitásuk miatt, és pszichiátriai kezelésre szorulnak a depressziójukkal?


Az a legborzasztóbb az egészben, hogy már magának a törvénynek az előterjesztése is olyan körülmények között történt, hogy teljesen egyértelmű, hogy csak és kizárólag politikai célokat szolgál, és ennek érdekében kész feláldozni emberek lelki egészségét, és egymásnak ugrasztani a buz.izókat a toleránsan gondolkodókkal. Undorító az egész!

2021. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

#27 "csak épp a szülők sem egyformák, és miért szűkítsük be egy diák lehetőségeit arra vonatkozóan, hogy rendes felvilágosítást kapjon vagy segítséget kérjen a saját szexuális érésével kapcsolatban?"

Mi nem érthető abban, hogy ezt SZAKEMBEREK végezhetik és fogják is majd ezután is végezni? Miért ne lehetne segítséget kérni ehhez a felvilágosításhoz? Honnan veszitek azt a baromságot hogy innentől ne lehetne szexuális felvilágosítást tartani vagy a témáról beszélni?

Valamelyik kitalálta és ti meg ismételgetitek utána. Nincs ilyen a törvényben, nem erről szól és nem is akarták hogy erről szóljon. A törvény annyit jelent hogy konkrétan ugyanaz lesz az iskolákban és óvodákban, mint ami eddig is volt. Nem történhet meg az amit nálunk még csak elindítottak, de ami nyugaton már rendszeresen történik az óvodákban, iskolákban. Ennyi.

Honnan veszed azt hogy azok a szakemberek, védőnők, osztályfönökök, tanácsadók, pszichiáterek és egyebek akik eddig is ezzel a témával foglalkoztak és eddig is ők álltak a gyerekeke elé felvilágosítani vagy előadást tartani a témában, azok ilyen hülyeségeket beszélnének ezentúl, hogy "aki meleg, az beteg"?

A legborzasztóbb az egészben hogy maga a törvény is ezen a címen fut: "...a pedofil bűnelkövetőkkel szembeni szigorúbb fellépésről, valamint a

gyermekek védelme érdekében egyes törvények módosításáról szóló

T/16365. számú törvényjavaslat..." De ti még arra az egyszerű dologra sem vagytok képesek hogy felfogjátok, egy pedofil ellenes törvényt az vesz magára és az tiltakozik ellene akinek a gyerekekkel kapcsolatban olyan szándékai vannak amiket korlátozna egy pedofil ellenes törvény.

Igazad van, undorító ez az egész.

Az ahogyan megpróbáltok a gyerekekhez férni, beengedni azt a propagandát az iskolába, óvodába ami egyértelműen visszafordíthatatlanul súlyos károkat okozna a fiataloknak, gyerekeknek és amivel a szülők jogait csorbítanák.

2021. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
A téma ezen a szinten nme megbeszélhető. Vagdalkozással, sértegetéssel, hozzá nem értéssel még nem zajlott eredményes vita.
2021. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 qkker1 ***** válasza:

"Viszont a "családbarát" kormány levitte a beleegyezési korhatárt 14 évre"


Már legalább negyven éve 14 év a belegyezési korhatár alapesetben, a jó fidesz a rejtett erőforrások miatt módosított annyit, hogy 12-14 év közöttit dughat 18 alatti.

2021. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
14) ez hülyeség.azt mondod hogy ha a kormány szerint így jó akkor rendben van örüljünk nrki fogadjuk el.én azt mondom hogy 12-16 éves életkor között szülői beleegyezéshez kelljen kötni,ha ez nincs akkor nemi erőszak és kész.ha nincs írásos beleegyezés akkor odébb lehet ballagni.
2021. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!