Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18,17 évesek! Ki kire adja le...

18,17 évesek! Ki kire adja le első szavazatát jövőre?

Figyelt kérdés
Én homofób vagyok, így biztos nem megy a szavazat Karigerire és Dobrevre ha ők nyerik az előválasztást. Marad így Orbán.

2021. jún. 22. 22:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Mi Hazánk (mind az ellenzeki összefogás, mind a Fidesz lezárás párti és közvetten oltatáskényszert akarnak, én szeretnék normális életet élni, és nem fogom magam beoltatni se Karinkó Katalin meg a moderna génmanipulált oltóanyagával,s e a kínai állampárt meg a Krem kísérleti oltóanyagaival)
2021. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
mi hazánk vagy fidesz
2021. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
66%
Az, hogy homofób vagy ennyire befolyásolja a politikai döntésedet? Amúgy is, vagy csak a mostani káoszok miatt?
2021. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem lehet, hogy sokan lesznek, akik listán a Mi Hazánkra szavaznak, mert szimpatizálnak velük, de egyéniben majd a Fideszre, mert a Mi Hazánk egyéni jelöltjeinek úgysincs esélyük, és azok a szavazatok nem befolyásolják a parlamentbe jutásukat sem.
2021. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%
a gyakori függő ellenes szövetségre
2021. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Ellenzéki összefogásra, kivéve, ha Jakab nyeri az előválasztást, az esetben a Kutya pártra. Amúgy a Momentumra szavaznék, ha külön indulnának.
2021. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
41%
Én is az ellenzéki összefogásra. Ha marad Orbán, irány külföld. Ez az egy életem van és egy rendes országban szeretném leélni. Nem rég jöttem haza Svédországból, akkor volt ez a pedofiltörvény, csak lestem, hogy mi ez, erre jövök haza? Mintha egy másik bolygóra jöttem volna. Nem vagyok meleg, de szégyellem, hogy Magyarország egy ilyen hely lett.
2021. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%
Ne várd meg a szavazást utolsó. Inkább menny most, köszi.
2021. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%

Az, hogy homofób vagy "


Nektek ez ki van adva, hogy állandóan személyeskedni kell még jelzőkkel dobálózni?

Hányszor írtad ma le, hogy homofób?

100?

Esetleg 200?

2021. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%
Az Összefogásra, mivel cseppet komolyabb problémák is vannak, mint a homárok helyzete, de ezeket a jelenlegi kormány magasról letojja.
2021. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!