Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavar konkrétan ha az...

Miért zavar konkrétan ha az idei félévre is kiterjesztik a politikusok a nyelvvizsga nélküli diploma szerzést?

Figyelt kérdés
pl.: teljesítménynélküliség, sok időd ment rá, sok pénzed fektetted bele stb stb

2021. jún. 23. 09:35
1 2 3
 11/27 hypno ***** válasza:
67%

#6


Egyáltalán miért a diploma feltétele?

Egy magyar, testnevelés szakos tanárnak mégis mi a túró szüksége van rá?


Sivalkodnak, hogy a tanult emberek emigrálnak. Ha nem tudnának nyelveket, nem mennének.

2021. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
49%
Azért a diploma feltétele, amiért egy érettségi feltétele is, hogy egy nyelvet legalább B1-es szinten beszélj.
2021. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 hypno ***** válasza:
46%

#12


És az érettséginek miért feltétele?

2021. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem fair azokkal szemben, akik becsületesen elvégezték amit kellett. Ennek egyébként semmi köze a vírushoz, csak ugye közelednek a választások, kellenek a fiatal szavazók, akikkel egyébként a fidesz nem nagyon tud mit kezdeni.
2021. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

#11:

Vártam ezt a kérdést :D

Igazából ezt nen tudom megmondani, szerintem nem is lényeges itt. A fontos az lenne, hogy döntsék el, hogy kötelező legyen-e a nyelvvizsga. Ha igen, akkor ne adjanak diplomát olyannak aki nem képes teljesíteni, őszintén szólva, én a sikeres záróvizsgázóknak is megszabnék egy limitet hogy meddig húzhatják utána. Ha meg nem kell a nyelvvizsga, akkor ne írják elő, legalább azokban a pozíciókban ahol a nyelvtudás szükséges, jobban kijön a különbség

2021. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

#13:

Most visszamegyünk dedósba, hogy Petőfit meg Aranyt miért kell tanulni?

2021. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Az érettséginek azért alapfeltétele, mert az biztosítja, hogy elvileg van egy alaptudásod, és 2021-ben már ne legyen olyan nagy kérés, hogy beszélj idegennyelvet legalább olyan szinten, hogy ne kelljen mutogatósat játszani ha valaki hozzád szól mondjuk angolul.
2021. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a hasznos! Köszi a válaszokat!


"Leginkább azért mert te egy ilyen vagy. Konkrétan!!!" Ez külön vicces volt. :)

2021. jún. 23. 11:59
 19/27 hypno ***** válasza:
100%

#15


Én veled értek egyet (meg az első válaszadóval), bár fenntartom, hogy bármilyen szakma egyetemi szintű tudásáért járjon a diploma, és ne azért, hogy mondjuk egy műszaki zseni el tud-e sajátítani egy idegen nyelvet.


Ennyi erővel feltétel lehetne, hogy mondjuk 100 métert 14 másodperc alatt le tudjon valaki futni, vagy hogy megtanuljon úszni.

2021. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 hypno ***** válasza:
100%

#17


Ha most mélymagyar lennék, akkor most azt válaszolnám, hogy így adjuk fel a nemzeti identitásunkat. Ha valaki idejön, akkor ne mutogasson, hanem tanulja meg a nyelvünket, mert nem vagyunk gyarmat. 😁

2021. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!