Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2021-ben mi a baj a melegekkel...

2021-ben mi a baj a melegekkel, most őszintén?

Figyelt kérdés

Ez egy ilyen gyerekcsináló fétis a fidesznél, mert különben elvész a haza, ha nem szülnek eleget? Ennek a melegek az oka, mert miattuk fogy a magyarság?

Nem értem, mi a baj azzal, ha két ember (ebben az esetben azonos neműek) szeretik egymást, a szeretet és a boldogság a legfontosabb dolgok a világon.



2021. jún. 24. 00:36
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
23%
A pedofilokkal van baj, azért született meg a pedofilellenes törvény. Ami csak a pedofilokat bünteti, a melegeket nem. Te elolvastad a törvényt? Vagy csak beszoptál valami hazug propagandát?
2021. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
29%
Nem a melegekkel, hanem a szélsőséges elemekkel. Jó lenne, ha nem mosnátok össze a kettőt.
2021. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
29%
Nem a melegekkel van baj. A nyugati dolgokat akarják megelőzni. Tudom, hogy nálunk nincs olyan, hogy gyerekeket kezelnek hormonokkal stb, viszont félő, hogy előbb utóbb itt is elterjed ez a dolog
2021. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
31%

Én meg azt nem értem, hogy abból a törvényből honnan olvassa ki minden liberális, hogy tiltja azt, hogy azonos neműek szeressék egymást. Keresem, de nem találom azokat az elemeket, ami miatt támadjátok ezt a törvényt.


Vannak hibái, de egyáltalán nem arról szól, mint amit a baloldali mainstream média állít róla.

2021. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
67%
A melegekkel nincs baj, csak a fidesz, homofób
2021. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
40%
Max a propagandával van baj. Nem érdekel ha valaki meleg, saját privát dolga, de azt nem szeretem, hogy mindenhol ez folyik már a csapból is, hogy meleg hónap, meleg támogatás meg hasonlók.
2021. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
63%
A hatalom kell nekik. Ezért gyűlöletet szítanak.
2021. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
30%
Nem a melegekkel van a baj hanem ezzel a gyomorforgató kampánnyal amit mellettük csinálnak. Semmi bajom nem volt addig a melegekkel amíg nem kezdték el a gyerekeket fertőzni. Van a családban meleg pár mégsem kell az lmbtq elfogadásról hallgatnunk. És ilyen meséket sem mutogatnék a gyerekemnek: [link]
2021. jún. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baj nincs velük.
2021. jún. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
79%
ne írjanak ilyet: Isten mese, nekem ez provokáló, s fájó.
2021. jún. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!